Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


Seimo narys pažėrė pinigų 
Janina Vansauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 01 31 
Socialdemokratas dosnumu pribloškė rinkėjus
Paragino bėgti į parduotuvę
Artėjant savivaldos rinkimams politikai darosi vis dosnesni. Milijonierius Seimo narys Jonas Jagminas nesismulkina su vaišėmis ar simbolinėmis dovanomis – jis rinkėjams duoda grynųjų. Rietave agituodamas rinkimuose į savivaldybę balsuoti už vietos socialdemokratus, parlamentaras gavo raštelį, kuriame buvo prašoma nupirkti televizorių. Toks prašymas nesutrikdė svečio. Stovėdamas scenoje jis iš kišenės išsitraukė piniginę, išėmė 500 litų ir įteikė raštelio autoriams. Kaip vėliau paaiškėjo, televizoriaus paprašė Rietavo jaunieji socialdemokratai. Įteikęs pinigus J.Jagminas paragino susirinkusius žmones balsuoti už Socialdemokratų partiją, o pinigus gavusius jaunuolius – skubėti į parduotuvę, kol šios neuždarė.
Apie praeitį kalbėti nenori
Šis dosnus gestas gerokai nustebino rietaviškius. „Kaip čia yra? Dabar daliji pinigus ir ragini balsuoti už socialdemokratus, o neseniai šitoje salėje bučiavaisi su Uspaskichu?“ – paklausė garbaus amžiaus vyras. J.Jagminas atšovė, kad dabar netinkamas laikas kalbėti apie tai, už ką jis seniau agitavo. J.Jagminas iš Darbo partijos į socialdemokratų stovyklą pernai perbėgo po to, kai prokurorai pradėjo Viktoro Uspakicho vadovaujamos partijos finansinės veiklos tyrimą. Socialdemokratu tapęs J.Jagminas gavo Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko postą.
teikė pinigų ir skalbyklę
J.Jagminas ne pirmą kartą pamalonina rietaviškius. Prieš Kalėdas vienos kaimo bendruomenės susirinkimo metu politikas išsitraukė 500 litų ir pareiškė, kad skiria šiuos pinigus kaimo reikmėms. Seimo narys dar paaiškino, kad tai – ne partijos, o jo asmeninė dovana. Kitą asmeninę dovaną – skalbimo mašiną – prieš Kalėdas įteikė vienai šeimai Labardžių kaime.
Pelnė ir klebono palankumą
Bene dosniausiai Seimo turtuolis parėmė Rietavo bažnyčią. Prieš Kalėdas iš sakyklos klebonas Egidijus Jurgelevičius paskelbė, kad J.Jagminas maldos namams dovanojo 10 tūkstančių litų. Negailėjęs pagyrų politikui klebonas parapijiečius patikino, kad J.Jagminas – labai geras žmogus, pinigais išgelbėjęs parapiją. „Lietuvos ryto“ vakar paklaustas apie pinigų dalybas rinkimų kampanijos metu politikas buvo nekalbus. Pareiškęs, kad visada sieks padėti žmonėms, jis nutraukė pokalbį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas