Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


V.Muntianas rinkimus nori paversti valstybės organizuojama švente  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 31 
Rinkėjų pasyvumu nusivylęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas norėtų, kad agitacijos kampanija taptų džiaugsminga švente gyventojams ir kad ją organizuotų ne partijos, o valstybė. Tokie renginiai, kuriuose būtų pristatomos rinkimų programos, esą pritrauktų kur kas daugiau dėmesio, todėl žmonės galėtų geriau susipažinti su politikais ir pasirinkti, už ką balsuoti.
„Rinkimų kampanija turėtų būti kur kas įvairesnė, aktyvesnė, netgi džiaugsmingesnė, kaip šventė žmonėms. Nes tai iš tikrųjų tai tam tikra šventė, kai turi galimybę pasirinkti ir tavo balsas gali lemti labai daug“, - Žinių radijo laidoje „Pozicija“ trečiadienį sakė parlamento vadovas.
V. Muntianas teigė esantis už tai, kad valstybė organizuotų rinkimų kampanijas ir „organizuotų taip, kad jos būtų patrauklios rinkėjams, kad kuo daugiau žmonių aktyviai dalyvautų rinkimų kampanijos metu, bet kartu reikėtų užtikrinti visiems kandidatams lygias galimybes“.
Anot jo, Seimui uždraudus rinkėjams dovanoti bet kokius materialius daiktus, rinkėjų balsus „rinkti" kviečiant juos į koncertus, šventes, kitus pramoginius renginius, kampanija tapo „grynai formali“. „Bijau, kad susitikimuose su kandidatais dalyvaus mažai žmonių, o tai reiškia, kad nei programos, nei patys kandidatai savęs pateikti negalės“, - teigė V. Muntianas.
Klausiamas, ar pritartų, kad partijoms būtų vėl leista organizuoti koncertus, Seimo pirmininkas neatsakė neigiamai. Jo manymu, panašūs renginiai pritrauktų daugiau žmonių, todėl politikams būtų galimybė plačiau paskleisti savo idėjas. Kad agituodami kandidatai neperlenktų lazdos, kampanijos organizavimu esą galėtų užsiimti valstybė.
„Jeigu nėra auditorijoje tų rinkėjų, kur pristatomos programos, prisistato kandidatai, tai kas tuomet juos gali įvertinti? Nė vienoje demokratinėje šalyje valstybinės institucijos užsiima rinkimų kampanijos organizavimu“, - kalbėjo parlamento vadovas.
Vasario 25 dieną vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose ketina dalyvauti mažiau nei pusė rinkėjų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas