Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


Jagminas rinkėjams dalina grynuosius  
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 01 31 
Artėjant savivaldos rinkimams politikai darosi vis dosnesni. Seimo narys Jonas Jagminas nesismulkina su vaišėmis ar simbolinėmis dovanomis – jis rinkėjams duoda grynųjų, rašo „Lietuvos rytas“.
Rietave agituodamas rinkimuose į savivaldybę balsuoti už vietos socialdemokratus, parlamentaras gavo raštelį, kuriame buvo prašoma nupirkti televizorių.
Toks prašymas nesutrikdė svečio. Stovėdamas scenoje jis iš kišenės išsitraukė piniginę, išėmė 500 litų ir įteikė raštelio autoriams.
Kaip vėliau paaiškėjo, televizoriaus paprašė Rietavo jaunieji socialdemokratai, rašo „Lietuvos rytas“.
Naujoji sąjunga (socialliberalai) trečiadienį kreipėsi į Vyriausiają rinkimų komisiją dėl rinkimų įstatymo pažeidimų.
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Rietavo skyriaus nariai mano, kad tokiu būdu buvo šiurkščiai pažeistas savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas, draudžiantis rinkėjams dovanoti bet kokias dovanas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas