Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Klaipėdos savivaldybės tarnybiniai butai - tik saviems  
Vilija Šilinienė, "Vakarų ekspresas", Portalas "Delfi", 2007 01 26 
Klaipėdos politikų valia lėmė, kad nuo šiol vadinamieji tarnybiniai butai bus skiriami tik Savivaldybės administracijos darbuotojams ir Savivaldybei pavaldžių biudžetinių įstaigų vadovams. Vadovaujantis anksčiau galiojusia tvarka, tarnybiniai butai būdavo skiriami policijos, muitinės pareigūnams, teisininkams, kariams, medikams bei mokslininkams. Tokiu būdu siekta uostamiestin privilioti kuo daugiau specialistų.
Tačiau dabar apsispręsta, kad į Klaipėdą dirbti atvykstančiais žmonėmis privalo pasirūpinti ne Savivaldybė, o patys jų darbdaviai, juo labiau kad tokia nuostata deklaruojama tiek LR civiliniame kodekse, tiek Vyriausybės patvirtintoje Tarnybinių gyvenamųjų patalpų naudojimo ir apskaitos tvarkoje.
Pasak Savivaldybės administracijos Socialinio būsto skyriaus vedėjos Danguolės Netikšienės, net ir priėmus šį sprendimą tarnybinius butus jau gavę žmonės į gatvę nebus metami. Jie galės juos nuomotis tol, kol galios jų pasirašytoji darbo sutartis.
Taip pat galimi ir kiti šios problemos sprendimo būdai - tarnybinius butus perduoti toms įstaigoms, kurių darbuotojai juos nuomojasi, arba leisti nuomininkams butus privatizuoti rinkos kaina.
2005-2006 metais jau buvo privatizuota 17 tarnybinių butų. Per tą patį laikotarpį užregistruota 10 atvejų, kai buvo kreiptasi į teismą dėl tarnybinių butų nuomininkų, kurių darbo sutartis su darbdaviu baigėsi, iškeldinimo.
Bene plačiausiai nuskambėjo ginčas su buvusiu valstybės kontrolieriumi Jonu Liaučiumi, kuris, nors ir pralaimėjęs visas bylas, neskubėjo išsikelti iš Savivaldybės tarnybinio buto ir padarė tai visai neseniai.
Pasak D. Netikšienės, šiandien Savivaldybės žinioje yra 56 tarnybiniai butai. Iš jų tik keturi išnuomoti Savivaldybės darbuotojams.
Šiuo metu užregistruota 14 pareiškimų tarnybiniams butui gauti. Aštuonis iš jų pateikė Savivaldybės administracijos bei jai pavaldžių biudžetinių įstaigų darbuotojai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas