Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


G.Jakavonis prašo išaiškinti visų seimūnų ryšius su KGB  
Portalas "Delfi"", 2006 12 13 
Seimo narys socialliberalas Gediminas Jakavonis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą ir Lietuvos ypatingąjį archyvą, kad šie patvirtintų ar paneigtų galimus ryšius su KGB visų Seimo narių, išskyrus A. Matulevičių.
Anot G. Jakavonio, tai padaryti jį paskatino kai kurių politikų formuojamas visuomenei nihilistinis požiūris į valstybę ir jos struktūras.
„Pritariu Jo Ekscelencijos Valdo Adamkaus nuomonei, kad diskusijos dėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadų virto koncertu. Bendradarbiavimo su KGB šešėlis komiteto pirmininkui, rengusiam išvadas dėl VSD darbo – neišsklaidytas. Saugumo struktūrose toliau eskaluojamas skandalas, suvedant į asmenybių konfliktą – pabrėžiu – naudingas tik priešiškai nusiteikusioms kitų valstybių saugumo struktūroms“, – pranešime spaudai cituojamas socialliberalas G. Jakavonis.
Jo nuomone, KGB bylose būtina atskirti spekuliacijas nuo tiesos, todėl tiek Lietuvos visuomenei, tiek patiems parlamentarams bus naudinga pagaliau žinoti, kas bendradarbiavo su KGB, kas ne.
„Gal tada pagaliau baigsis spekuliacijos KGB korta ir valstybės saugumo struktūros galės ramiai dirbti, kol skandalai galutinai nesugriovė mūsų valstybės“, – savo sprendimą aiškino G. Jakavonis.
Praėjusią savaitę socialliberalas G.Jakavonis paprašė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, VSD, Lietuvos ypatingąjį archyvą patvirtinti ar paneigti žiniasklaidos paskelbtą informaciją apie Seimo Pilietinės demokratijos frakcijos nario, NSGK pirmininko A.Matulevičiaus galimus praeities ryšius su KGB.
Po šio kreipimosi VSD pradėjo tyrimą dėl galimų A.Matulevičiaus ryšių su KGB. Tyrimą pats parlamentaras pavadino šantažu.
Reaguodamas į G.Jakavonio iniciatyvą, Pilietinės demokratinės frakcijos narys Henrikas Žukauskas šią savaitę paprašė KGB epochą tiriančių institucijų ir VSD nurodyti visos Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcijos narių galimus ryšius su KGB.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas