Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


Naujo VSD vadovo paieškos gali sužlugdyti V.Adamkaus atostogas  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 28 
Prezidentas Valdas Adamkus tikina dar neturintis pamainos atsistatydinusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) generaliniam direktoriui Arvydui Pociui, kurį norėtų pakeisti žmogumi, neturinčiu ryšių nei su politinėmis partijomis, nei su verslininkais. Per artimiausias savaites neradęs naujo VSD vadovo, prezidentas žada net atsisakyti kasmetinių atostogų.
„Prisipažinsiu atvirai – dar nežinau. Jokios kandidatūros šiandien dar neturiu“, - ketvirtadienį per susitikimą su žurnalistais sakė V. Adamkus.
„Ieškau taip, kad net pradeda sapnuotis. Taip jis man reikalingas“, - kalbėdamas apie naujo VSD generalinio direktoriaus paieškas, juokavo valstybės vadovas.
Anot prezidento, A. Pociaus įpėdinis visų pirma turėtų būti niekam neįsipareigojęs politiniu požiūriu, taip pat neturintis ryšių su verslo struktūromis: „Atsiradus bet kokių įrodymų, kad jam gali turėti įtakos politikai ar verslininkai, tas kandidatas nepraeis.“
V. Adamkus teigė norintis VSD vadovo poste matyti žmogų ne iš šios struktūros ir patikino, kad naujas saugumo vadovas bus „tikrai ne iš Prezidentūros“.
Vėliau, paklaustas apie kasmetines atostogas Meksikoje, prezidentas prisipažino, kad jos gal „nuplaukti“, jei bent per artimiausias trejetą savaičių nepavyks rasti kandidato į VSD vadovus.
Praėjusį penktadienį A. Pocius įteikė prezidentui atsistatydinimo pareiškimą. Tačiau jo prašymas bus patenkintas tuomet, kai bus rastas naujas VSD generalinis direktorius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas