Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Teismas - prieš statybas “Žilvičio” poilsiavietėje  
Portalas "Delfi"", 2006 12 28 
Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro prašymą, nutarė jį patenkinti ir panaikinti Klaipėdos rajono savivaldybės sprendimą, remiantis kuriuo Pajūrio regioninio parko teritorijoje buvo suplanuotos naujos statybos.
Prokurorų nuomone, 2000 m. Klaipėdos rajono tarybos sprendimas, patvirtinantis moksleivių poilsiavietės „Žilvitis“ detalųjį planą, prieštarauja kai kuriems LR saugomų teritorijų įstatymo bei Pajūrio regioninio parko nuostatų reikalavimams, kurie griežtai reglamentuoja statybas draustinių teritorijoje.
Todėl, gindama viešąjį (valstybės) interesą, Klaipėdos apygardos prokuratūra prašė teismo panaikinti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2000 gegužės 11 d. sprendimą Nr.36 „Dėl Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacijos nuomojamo žemės sklypo (moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“), esančio Karklės kaime, detaliojo plano patvirtinimo“.
Šiandien teismas šį prokuratūros prašymą patenkino.
Nustatyta, jog didžiąją dalį Karklėje esančio ginčijamo sklypo (per 8 hektarus) patikėjimo teise valdo Klaipėdos apskrities viršininko administracija, kuri pagal žemės nuomos sutartį minėtą sklypą yra išnuomojusi Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacijai.
Federacijai nuosavybės teise priklauso ir šiame sklype esantys pastatai.
Pagal 2000 m. gegužės mėn. Klaipėdos rajono savivaldybės patvirtintą detalųjį planą minėtame sklype yra suplanuotos naujos statybos: 40 vietų tėvų viešbutis, trys gyvenamieji pastatai vaikų poilsiui, 25 vietų darbuotojų bendrabutis, valgykla, administraciniai ir kiti pastatai bei statiniai.
Minėtas žemės sklypas yra Pajūrio regioninio parko teritorijoje, Karklės etnokultūriniame draustinyje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas