Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


G.Petriko viltis – politinis prieglobstis  
Portalas "Delfi"", 2006 12 22 
Jungtinėse Valstijose kalėjime įkalintas iš gyventojų indėlius rinkusio bei šalies įmones supirkinėjusio Kauno koncerno EBSW buvęs prezidentas 45-erių Gintaras Petrikas pateikė prašymą suteikti jam politinį prieglobstį.
Sprendimą dėl politinio prieglobsčio JAV valstybės sekretorius priims tik tuomet, kai bus baigti visi teismų procesai, penktadienį rašo dienraštis "Lietuvos rytas".
G.Petrikas sako turįs vilties greitai išeiti ir į laisvę: "Netikėtai atsirado senas pažįstamas, kuris sutinka už mane laiduoti ir sumokėti piniginį užstatą. Mes su advokate jau kreipėmės, kad būtų pakeista kardomoji priemonė".
JAV kalintis lietuvis atsisako nurodyti, kas tas jo geradaris, tačiau neslepia, kad jis - tautietis, jau keleri metai gyvena JAV, sėkmingai prekiauja nekilnojamuoju turtu: "Jis paskambino į Kauną mano tėvams ir pasisiūlė padėti".
G.Petrikas sako galėjęs ir anksčiau prašytis paleidžiamas už užstatą, tačiau to nedaręs, nes neturėjo pinigų.
Los Andželo federaliniame kalėjime jau pustrečių metų laikomas G.Petrikas sako nesijausiąs saugus grįžęs į Lietuvą: "Bet aš nenoriu grįžti, nes vis dar abejoju Lietuvos teismų objektyvumu".
Nuo 1992 iki 1995 metų EBSW koncerno bendrovė Kauno holdingo kompanija iš gyventojų surinko daugiau nei 344 mln. litų. Investicinei bendrovei savo santaupas patikėjo 15,6 tūkst. žmonių, kuriems ji liko skolinga apie 80 mln. litų. Iš Lietuvos valstybinio komercinio banko, kurio valdymu rūpinosi EBSW, buvo iššvaistyta apie 111 mln. litų. Iš šalies įmonių, susijusių su EBSW, valstybė nesusigrąžino apie 144 mln. litų paskolų, su Paskolų komisijos rekomendacija garantuotų valstybės.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas