Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kam naudingi skandalai?


V.Adamkus: besibaigiantys metai – ir įdomūs, ir liūdni  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 28 
Prezidentas Valdas Adamkus, praėjusių metų pabaigoje norėjęs išbraukti 2005-uosius iš savo gyvenimo, apie 2006-uosius taip nebesako. Šie metai, anot valstybės vadovo, buvo įdomūs, tačiau su daug netikėtumų, liūdnų dalykų, įtampų ir neišspręstų problemų.
„Kažkada sakiau, kad noriu išbraukti vienerius metus. Šiandien to nebesakysiu, - ketvirtadienį per susitikimą su žurnalistais sakė prezidentas. – Buvo įdomūs metai, daug gražių, bet ir liūdnų dalykų.“
Vienu išskirtiniausių įvykių 2006 metais V Adamkus pavadinimo naftos perdirbimo bendrovės „Mažeikių nafta“ pardavimą Lenkijos koncernui „PKN Orlen“.
Nemažu laimėjimu tarptautinėje politikoje valstybės vadovas pavadino Lietuvos iniciatyvą iškelti Europos energetikos sistemos priklausomybės nuo Rusijos problemą spalio pabaigoje Helsinkyje vykusiame ES viršūnių susitikime.
Tuo tarpu blogiausia esą yra tai, kad nemažai žmonių vis dar gyvena žemiau skurdo ribos ir neišspręsta daugelis socialinių problemų. Jas, prezidento įsitikinimu, geriau būtų spręsti ne pašalpomis, o reformuojant socialinę politiką. Šalies vadovas taip pat apgailestavo, kad nemažėja biurokratinės korupcijos.
Apžvelgdamas besibaigiančius metus, V. Adamkus paminėjo ir Valstybės saugumo departamentą (VSD): jo veiklos tyrimą ir to nulemtą generalinio direktoriaus Arvydo Pociaus atsistatydinimą.
„Buvo padarytas viešųjų ryšių šou, o ne bandymas išspręsti problemą. VSD vadovybėje buvo klaidų. (...) Matau trūkumų, reikalingos reformos, jos bus padarytos“, - kalbėjo prezidentas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas