Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


Prie Seimo piketavo Centro partijos sukviesti piliečiai  
Marijus Širvinskas, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 14 
Ketvirtadienį Seimui svarstant išvadas dėl Valstybės saugumo departamento veiklos, apie keturiasdešimt asmenų atėjo tyliu stoviniavimu išreikšti savo pilietinę poziciją. Žmonių nebaidė nei purškiantis lietus, nei tai, kad sueiga buvo nesankcionuota.
Didesnę dalį susibūrusios grupės sudarė neparlamentinės Lietuvos centro partijos nariai, vedami jos pirmininko filosofo ir Nepriklausomybės akto signataro Romualdo Ozolo. Kurį laiką tarp minios sukinėjosi ir kino režisierius publicistas Vytautas V. Landsbergis.
Lrt.lt kalbinti vilniečiai sakė apie galimą sueigą sužinoję internete, kur komentatoriai vienas kitą ragino netylėti ir ateiti prie parlamento. Dauguma jų kuriam laikui paliko savo darbo vietas.
„Mus jau čia veda nuojautos ir nerimas“, – sakė programuotojas Tomas Šalkauskas. Dvi vilnietės nuogąstavo, kad žmonių būtų buvę ir daugiau, bet žiniasklaida nepasirūpino šio įvykio pagarsinti – esą visa informacija buvo pateikta tik keliuose komentaruose po interneto publikacijomis.
Tačiau šiandien Seimas dar ir nebalsuoja dėl Valstybės saugumo departamento veiklos išvadų – konservatorių siūlymu iš Saugumo bus reikalaujama Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui nepateiktos svarbios analitinės medžiagos.
R. Ozolo vertinimu, šis sprendimas yra elementarus delsimas, tačiau šiuo atveju bus galima sukviesti prie Seimo didesnę grupę žmonių kitą savaitę.
„Šįryt sueiga pavyko: trys grupės savarankiškai parodė iniciatyvą, prisijungė dar vienas kitas, ir tai yra nepaprastai gerai, – sakė R. Ozolas. – Bet dabar imsimės dirbti su kitomis organizacijomis, kad kitą savaitę sutrauktume kuo didesnį būrį žmonių“.
Jis sako, kad ateinantis balsavimas bus lemiamas. „Nutarimas nepritarti išvadoms būtų viena juodžiausių dienų Lietuvos istorijoje“, – mano politikas.
Beje, mitinge dalyvavę Lietuvos Sąjūdžio ir Kazokiškių bendruomenės tarybos atstovai šiuo metu Lietuvoje įžvelgia „nekarinės invazijos grėsmę“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas