Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


Prieš balsavimą - žuvusiojo V.Pociūno našlės laiškas  
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 14 
Prieš ketvirtadienį vykstantį Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų svarstymą parlamentarai gavo žuvusio aukšto saugumo karininko Vytauto Pociūno našlės žurnalistės Liudvikos Pociūnienės laišką.
L.Pociūnienė laiške teigia, jog V.Pociūno žūtis šių metų rugpjūtį Breste “apnuogino auglį, išsiraizgiusį kone po visas mūsų jaunos valstybės institucijas“.
„Dabar, gerbiamieji, jūsų eilė imtis tą auglį išoperuoti“, - laiške parlamentarams teigia L.Pociūnienė.
Laiške Seimo nariai raginami nepasiduoti bauginimams, nesusivilioti trumpalaike nauda, neįklimpti partiniuose išskaičiavimuose ir smulkmenose, „kad Jūsų vaikams ir vaikaičiams paskui nebūtų gėda“.
„Žinoma, išvadų svarstymas - tiktai darbo pradžia, to darbo užteks ir teisėsaugininkams ir ūkio specialistams, bet jeigu jūs nepadarysite pirmo žingsnio, neparemsite NSGK išvadų, niekas nepajudės iš vietos. Noriu šiandien tikėti jumis, nesvarbu, kokie ryšiai jus saisto, kokioms partijoms priklausote, kokie jūsų įsitikinimai. Tėvynė mums visiems viena, ir šį kartą nėra tarpinio sprendimo - arba Jūs, kiekvienas asmeniškai, už tai, kad ji gautų galimybę sveikti, arba už tai, kad sirgtų toliau ir pasiliktų šalimi, iš kurios bėga šviesiausi protai ir darbščiausios rankos“, - rašo L.Pociūnienė.
Žurnalistė teigia besikreipianti kaip ketverto vaikų, neseniai praradusių tėvą, mama.
„Daugelis žmonių, pažįstamų ir nepažįstamų, reikšdami užuojautą, klausia, kaip jie pakelia tas nesiliaujančias šmeižtų ir neteisybių bangas. O jie laikosi vyriškai, net mažoji. Ir, man regis, suprantu, kodėl. Juk, nežiūrint skaudžios netekties, jie yra vis dėlto laimingi, nes turėjo tokį tėtį, dėl kurio jiems niekada nereikės raudonuoti, tėtį, kuris buvo drąsus ir nepaperkamas, kuris padarė viską, ką pajėgė, kad Lietuvoj būtų šviesiau ir laisviau kvėpuoti. Ir Vyčio kryžius jam tiko“, - rašo L.Pociūnienė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas