Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


R.Bašys gali palikti Darbo partijos frakciją  
„Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2006 12 13 
Darbo partijos frakciją Seime gali palikti Rimantas Bašys, kuris yra Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, balsavęs už Valstybės saugumo departamento veiklos tyrimo išvadų patvirtinimą. R. Bašys savo frakciją atkakliai agituoja balsuoti už galutinį išvadų patvirtinimą Seime.
Vis dėlto, nors daugelis frakcijos kolegų jį palaiko, su frakcijos vadovu Kęstučiu Daukšiu sutarimo tuo klausimu jis sako dar neradęs.
„Pats tas išvadas rašiau, taigi esu „už“. Frakcijos daugumos nuomonė taip pat buvo balsuoti „už“, o kaip viskas pakryps, negaliu pasakyti. Su frakcijos vadovu kalbėjau. Kai dar tik vykdžiau tyrimą, frakcijos vadovas jo nepalaikė, jis buvo prieš jau seniai. Aš turiu savo nuomonę ir manau, kad pasielgiau teisingai. Ir elgsiuosi pagal sąžinę, o ne pagal reikalą“, – „Žinių radijui“ sakė Seimo narys.
R. Bašys, paklaustas, ar neketina tokiu atveju palikti partijos, teigė tokios galimybės neatmetąs.
Darbo partijos vadovas K. Daukšys pareiškė, kad jo frakcija rytoj po VSD veiklos tyrimo išvadų svarstymo siūlys kitai savaitei atidėti balsavimą dėl jų, nes esą dar ne visi frakcijos nariai spėjo susipažinti su visa slapta medžiaga. "Darbiečių" balsas patvirtinant išvadas gali būti lemiamas.
Neoficialiais duomenimis, jei frakcija balsuos prieš išvadas, frakciją ir net apskritai Seimą gali palikti ne tik Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys R.Bašys, bet ir dar keli jį palaikantys parlamentarai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas