Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


V.Putinas: Rusijos nesutarimai su Lenkija dėl mėsos tiekimų neliečia visos ES 
Portalas "Delfi"", 2006 11 23 
Rusijos prezidentas Vladimiras Putrinas pareiškė, kad problemos, atsiradusios uždraudus įvežti mėsą iš Lenkijos, neliečia visos Europos Sąjungos (ES). "Ginčai (Rusijos) su Lenkija neliečia visos Europos Sąjungos", - pareiškė V.Putinas spaudos konferencijoje ketvirtadienį.
Jis pabrėžė, jog Maskva neturi pretenzijų lenkiškos produkcijos kokybei, taip pat ir žemės ūkio. "Problema kita. Problema ta, kad Lenkijos valdžia negali deramai administruoti mūsų vartotojų rinkai, Rusijos rinkai, siunčiamos mėsos produkcijos iš kitų šalių, kurią įvežti uždrausta ne tik į Rusiją, bet ir į ES šalis", - sakė V.Putinas.
Taigi, pažymėjo prezidentas, Lenkijos valdžios nerangumas kenkia Lenkijos gamintojams, todėl "mes (Rusija) priversti uždrausti įvežti visą mėsos produkciją".
Pasak jo, norint išspręsti visus klausimus reikia "sėsti prie derybų stalo, tartis ir ieškoti abipusiškai priimtinų sprendimų".
V.Putinas pabrėžė, jog mėsos tiekimas į Rusiją iš Europos Sąjungos - praktinių derybų reikalas.
"Tai ne politinių užmačių, o praktinių derybų problema. Manau, kad rytoj mes pasikalbėsime ir šiais klausimais. Tam aš čia ir atvažiavau", - pažymėjo Rusijos prezidentas per spaudos konferenciją Helsinkyje.
Jis apgailestavo, kad "kolegos iš Europos Sąjungos nerado galimybių su mumis preliminariai pasikonsultuoti dėl kai kurių problemų, kurios rūpi abiem pusėms", ir patikslino, jog turi omenyje ne ES nares, o Europos Komisijos pareigūnus.
"Mūsų problemos su tomis šalimis yra fitosanitarinio pobūdžio", - pridūrė V.Putinas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas