Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


Rusijos spauda: Susiskaldžioje ES stiprėja Kremliaus pozicijos  
Portalas „Omni“, 2006 11 24 
Europos Sąjungos (ES) valstybių narių susiskaldymas penktadienį Helsinkyje vykstančio viršūnių susitikimo metu gali būti naudingas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, teigia Rusijos laikraščiai.
Lenkijos sprendimas blokuoti derybas su Rusija dėl naujo partnerystės susitarimo leis Kremliui sustiprinti savo pozicijas, rašo Rusijos dienraštis "Vremia Novostei".
"Kremlius nelies ašarų dėl ES nesugebėjimo išspręsti konflikto su Lenkija", - sako laikraštis.
Nepriklausomas internetinis leidinys "gazeta.ru" mano, kad V. Putinas dabar galės tvirtinti, jog dėl visko yra "kalta ES", o "šita pozicija jam bus palanki".
Vyriausybinis laikraštis "Rossiiskaja Gazeta" teigia, jog "Lenkijos problemos šešėlis niekaip neįtakos Rusijos ir ES santykių".
Tačiau liberalusis dienraštis "Kommersant" mano, kad Europos Sąjunga "sumokės už lenkų sėkmę rusų fronte" ir "ta kaina gali būti pernelyg didelė".
"Kommersant" yra vienintelis Rusijos laikraštis, prognozuojantis Helsinkyje didžiulę diplomatinę krizę.
"Šis viršūnių susitikimas bus pražūtingiausias Rusijos ir ES santykių istorijoje", - rašo jis.
"Lenkijos veto kelia nerimą Kremliui", kuris, kaip teigia laikraštis, tikėjosi, parodyti šį susitikimą kaip "didžiulę Rusijos diplomatijos sėkmę".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas