Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


„Gazprom“ pagrasino Europai pasitraukti į Aziją 
Portalas "Delfi"", 2006 11 28 
„Gazprom“ Užsienio ekonomikos departamento vadovas Stanislavas Cyganovas pareiškė, kad sugriežtinta konkurencija Europos energetikos rinkoje bei politinės problemos su Lenkija verčia kompaniją vis daugiau dėmesio skirti Azijos rinkai, praneša lenta.ru.
Europinės dujų ir elektros energijos rinkos bus visiškai atviros konkurencijai nuo 2007 m. liepos 1 dienos. Anot S. Cyganovo, liberalizacija savaime sukelia šalių-gamintojų nepasitikėjimą, dėl to artimiausiu metu gali sutrikti tiekimas. Apie tai jis pareiškė Jungtinių Tautų susitikime, skirtame pastoviems energijos šaltiniams.
S. Cyganovas pridūrė, kad nuo 2011 metų Rusija po 30 mlrd. kubinių metrų dujų tieks Kinijai, taip pat ji veda derybas su Pietų Korėja dėl dujų tiekimo nuo 2010 metų. Jis pabrėžė, kad Europai dėl energijos teks konkuruoti su Pietryčių Azija. Vis dėlto S. Cyganovas patikino, kad pasirašytos sutartys tarp Europos kompanijų ir „Gazprom“ rodo Rusijos koncerno pasirengimą tęsti tiekimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas