Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


ES komisarė B.Ferrero-Waldner tikisi sėkmingos ES ir Rusijos viršūnių susitikimo baigties 
Portalas "Delfi"", 2006 11 20 
Europos Sąjungos užsienio ryšių ir Europos kaimynystės politikos komisarė Benita Ferrero - Waldner tikisi, kad netrukus prasidės derybos dėl naujojo ES ir Rusijos partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimo. Neneigdama, kad Lenkijai vetavus derybas susidarė sudėtinga padėtis, komisarė vis dėlto nepraranda vilties.
"Aš vis dar tikiuosi, kad galų gale viršūnių susitikimas (lapkričio 24 d. Helsinkyje) bus labai puikus. Taip pat tikiu, kad prasidės derybos dėl naujojo visuotinio ES ir Rusijos susitarimo", - sakė ji Briuselyje vykstančios Europos konferencijos energetinio saugumo klausimais kuluaruose.
B.Ferrero-Waldner pabrėžė, kad "ES santykiai su Rusija energetikos srityje yra labai susiję".
Kalbėdama apie "didžiojo susitarimo bendradarbiauti" su Rusija ateitį, komisarė išreiškė įsitikinimą, "kad energetika bet kuriame naujame dokumente užims svarbiausią vietą", nes "tai atitinka abiejų šalių interesus".
"Mes privalome sudaryti lygias sąlygas visiems rinkos dalyviams, prognozuojamas, abipusės naudos sąlygas, - ir geologijos žvalgybos bei gavybos, ir transportavimo bei paskirstymo lygiu. Tai būtinai turi liesti ir tranzitą. Mes turime suartinti mūsų strategijas energetikos srityje, mūsų įstatymines, normatyvines bazes", - kalbėjo B.Ferrero-Waldner.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas