Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


EBSW komisija tęsia liudininkų apklausas  
Portalas "Delfi"", 2006 11 17 
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nutarė pratęsti liudininkų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie koncerną, apklausas. Kitą savaitę komisija išklausys privataus asmens iš Kauno paaiškinimų.
Apie tai BNS informavo komisijos pirmininkas socialdemokratas Algis Rimas.
Pasak jo, komisijai liudysiantis asmuo šią savaitę lankėsi pas Seimo pirmininką Viktorą Muntianą ir tvirtino galįs pateikti įdomios ir vertingos informacijos apie EBSW ir jo buvusius vadovus.
"Kaip galima suprasti iš pirminio pokalbio su juo, žmogus buvo artimai susijęs su EBSW", - sakė A.Rimas.
Jo teigimu, komisija nuo kitos savaitės pradės rašyti papildomas išvadas dėl EBSW veiklos, kurios bus prijungtos prie ankstesnių išvadų, kurias Seimas šių metų vasarį nepatvirtino ir komisijai grąžino tobulinti.
Pasak A.Rimo, išvadose bus įvardinti teisėjai, savo aplaidžiu darbu prisidėję prie EBSW turto iššvaistymo.
Nuo 1992 iki 1995 metų EBSW koncerno bendrovė Kauno holdingo kompanija
iš gyventojų surinko daugiau nei 344 mln. litų. Investicinei bendrovei savo santaupas patikėjo 15,6 tūkst. žmonių, kuriems ji liko skolinga apie 80 mln. litų. Iš Lietuvos valstybinio komercinio banko, kurio valdymu rūpinosi EBSW, buvo iššvaistyta apie 111 mln. litų.
Iš šalies įmonių, susijusių su EBSW, valstybė nesusigrąžino apie 144 mln. litų paskolų, su Paskolų komisijos rekomendacija garantuotų valstybės.
Seimas komisijos darbą pratęsė iki gruodžio 22 dienos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas