Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


Maskva nesureikšmina Lenkijos veto  
Portalas "Delfi"", 2006 11 14 
Lenkija blokavo mandatą pradėti Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos derybas dėl naujo partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimo. Tačiau Rusija dėl to labai nepergyvena manydama, kad Varšuvos pozicija gali pasikeisti, taip pat neabejodama, kad derybomis suinteresuota pati ES.
ES užsienio ryšių ir Europos kaimynystės politikos komisarė Benita Ferrero-Waldner Briuselyje pranešė žurnalistams, kad ES užsienio reikalų ministrų taryboje vykusioje diskusijoje Lenkija neatsisakė savo pozicijos dėl derybų su Rusija. Klausimas grąžintas svarstyti ES nuolatinių atstovų komitetui ambasadorių lygiu. Artimiausias posėdis įvyks šią savaitę.
"Tikiuosi, jog iki ES ir Rusijos viršūnių susitikimo parengsime bendrą poziciją", - pareiškė ES komisarė ir pridūrė, kad susitikimas "įvyks bet kokiu atveju", net jeigu ES šalys iki to laiko ir nesugebės susitarti.
Rusija į Lenkijos poziciją reagavo labai neigiamai, bet per daug dėl to nesijaudina.
Rusijos prezidento specialusis atstovas santykių su ES plėtrai Sergejus Jastržembskis pareiškė, kad derybos turi prasidėti be jokių išankstinių sąlygų.
Jo nuomone, "būtų keista, jei šios derybos taptų siaurų nacionalinių problemų, egzistuojančių Rusijos ir atskirų ES šalių santykiuose, įkaitu", - sakė jis pirmadienį.
"Maskva vadovaujasi tuo, kad ES ir Rusija visiškai vienodai suinteresuotos kuo greičiau pradėti derybas dėl naujos bendradarbiavimo sutarties", - sakė S.Jastržembskis, akcentuodamas žodžius "visiškai vienodai".
"Jei kalbėsime apie Lenkijos pretenzijas, mūsų partneriai Varšuvoje gerai žino, kaip reikia spręsti šias problemas. Be jokių abejonių, jos gali būti išspręstos tik dvišalių santykių pagrindu ir, suprantama, neįtraukiant ES", - pareiškė Rusijos prezidento atstovas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas