Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Konservatoriai gauna pinigų iš "Dujotekanos"  
Portalas "Delfi"", 2006 11 14 
Konservatorių veikėjai iš Rusijos dujas importuojančią bendrovę "Dujotekana" viena ranka muša, o kita semia iš jos piniginės. Tėvynės sąjungos vedlys, Seimo vicepirmininkas Andrius Kubilius, kuris įtarinėja "Dujotekaną" kaip prorusiškų jėgų priedangą, neseniai pats buvo priverstas prisipažinti, kad prašė pinigų iš šios bendrovės prezidento Rimando Stonio. Verslininkas tai irgi patvirtino.
"Dujotekana" šią partiją finansuoja, ko gero, jau daugiau nei dešimtmetį", - "Lietuvos rytui" sakė R.Stonys.
Ir verslininkas, ir A.Kubilius tikino, jog konservatoriams skirti pinigai nei vienos, nei kitos pusės jokiais įsipareigojimais nesusaistė.
Pasak R.Stonio, konservatoriai jo prašė, kad dalis pinigų partijai būtų pervesta per viešąsias įstaigas Idėjų banką, Demokratinės politikos institutą, "Eta medium" ir "Rotary" klubą "Dipolis".
Vien šiais metais "Dujotekana" minėtoms įstaigoms jau pervedė 140 tūkst. litų.
Demokratinės politikos institutui teko 40 tūkst., "Dipoliui" - 20 tūkst., "Eta medium" - 40 tūkst., Idėjų bankui - 40 tūkst. litų. Tačiau ši įstaiga iš "Dujotekanos" gautus pinigus perdavė konservatorių remiamam savaitraščiui "Panorama".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas