Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


81. Sustabdžius „Ūkio banko“ veiklą, LKL čempiono „Žalgirio“ ateitis pakibo ore
Portalas alfa.lt", 2013 02 12
Antradienį paskelbus, kad Lietuvos bankas apribojo Vladimirui Romanovui priklausančio „Ūkio banko“ veiklą, ore pakibo ir Lietuvos krepšinio lygos čempiono Kauno „Žalgirio“ klubo ateitis.
82. Uždarytas centrinis Ūkio bankas - klientams šokas
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Uždarius centrinį Kauno Ūkio banko filialą Laisvės alėjoje, žmonės patyrė šoką.
83. Šešias dienas finansinių paslaugų nebus
Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Apribota banko finansinė veikla reiškia, jog per nustatytą terminą, šiuo atveju - šešias kalendorines dienas - laikinasis banko administratorius vertins, kokia yra banko būklė.
84. Prieš mėnesį Mokesčių inspekcija atsidarė sąskaitą Ūkio banke
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Lietuvos bankas apribojo Ūkio banko veiklą ir paskyrė laikinąjį administratorių, tačiau prieš mėnesį Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) šiame banke atsidarė pajamų surenkamąją sąskaitą, į kurią plaukia įvairiausios gyventojų mokamos įmokos, mokesčiai ir rinkliavos.
85. Bankų asociacija: tai ne „Snoras“
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Balsas.lt", 2013 02 12
Lietuvos bankas apribojo Ūkio banko veiklą. Lietuvos banko valdyba sprendimą apriboti banko veiklą priėmė įvertinusi rizikingas pastarųjų metų Ūkio banko veiklos tendencijas, bankui žalingus akcininkų veiksmus, priežiūros institucijos nurodymų nevykdymą ir dėl to kylančią grėsmę stabiliai ir patikimai banko veiklai.
86. Finansų analitikas V.Katkus: Ūkio banko bėdos – kaip pusė „Snoro“ problemų
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Finansų analitikas Valdemaras Katkus teigia, kad Ūkio banko bėdos prilygsta maždaug pusei „Snoro“ banko problemų, o visi indėliai sudaro tik apie 8 proc. visuose bankuose Lietuvoje laikomų indėlių sumos.
87. Generalinė prokuratūra: pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo didelės vertės turto iššvaistymo Ūkio banke
Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Antradienį Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo didelės vertės turto iššvaistymo Ūkio banke. Ikiteisminis tyrimas pradėtas įvertinus antradienį Lietuvos banko pateiktą informaciją apie inspektavimo metu nustatytus 2005-2012 m. sudarytus įtartinus sandorius.
88. V.Vasiliauskas: po V.Romanovo pareiškimų apie „Žalgirį“ iš Ūkio banko pradėjo „išeidinėti pinigai“
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskasteigia, kad Ūkio banko veiklos apribojimas į „Snoro“ istoriją ne itin panašus. Esą čia panašiau ne į nusikaltimą, o į aplaidumą. Tiesa, kaip ir „Snoro“ atveju, iš Ūkio banko esą buvo ištraukiamos piniginės lėšos. Tai, anot V. Vasiliausko, prasidėjo praėjusį penktadienį.
89. Apribota Ūkio banko veikla, paskirtas laikinasis administratorius
Šarūnas Černiauskas, Ugnė Karaliūnaitė, Eglė Samoškaitė, Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Lietuvos bankas apribojo Vladimiro Romanovo Ūkio banko veiklą. Iš esmės kartojasi „Snoro“ istorija.
90. ŪBIG įkeitė visą savo turtą
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 05
Prieš pusmetį atsiradus galimybei įkeisti visą įmonės turtą (ne tik nekilnojamą), tuo pasinaudojo „Ūkio banko investicinė grupė“ (ŪBIG), kurios vienas iš pagrindinių akcininkų yra Vladimiras Romanovas. Įkeitimas fiksuotas šių metų sausio 8 d.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas