Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


61. R.Vainienė: atsakomybę dėl Ūkio banko turi prisiimti Lietuvos bankas
Žinių radijas, 2013 02 15
Nepriklausoma ekonomikos ekspertė Rūta Vainienė ketvirtadienio vakarą Žinių radijo laidoje „Aktualusis interviu“ sakė, kad didžiąją dalį atsakomybės dėl Ūkio banko problemų turėtų prisiimti Lietuvos centrinis bankas. Pasak jos, į operacijas, atliekamas Ūkio banke, buvo sureaguota neadekvačiai.
62. V.Romanovas: tai naudinga Šiaulių bankui arba atvykėliams iš Marso
Portalas lrt.lt", 2013 02 15
Dėl Ūkio banko padėties, pagrindinis jo akcininkas Vladimiras Romanovas sako įžvelgiantis Šiaulių banko ir valstybės institucijų pėdsaką. Kartu pabrėžia esąs pasiruošęs perimti blogąsias banko paskolas, o vadinamąjį „gerąjį banką“ esą tegul iš jo nuperka. Tokiomis mintimis jis ketvirtadienį dalijosi su LRT televizijos laida „Panorama“.
63. Karštas centrinio banko charakteris
Rūta Vainienė, Portalas "Delfi"", 2013 02 14
Dūsaujant dėl to, kas čia dedasi Lietuvos komercinių bankų sektoriuje, kalbą galima pradėti palyginant laikinai uždarytą Ūkio banką su jau likviduojamu „Snoru“. Šie du bankai nuo seno buvo minimi lyg duetas - jų veikla skyrėsi nuo kitų bankų. Mat Lietuvoje veikiančių vietinių bankų, neturinčių motininių kompanijų užsienyje, veikla tikrai yra šiek tiek kitokia.
64. Ūkio banko vadovai pripažino nesupratę, kaip veikia V.Romanovui priklausantis bankas
Portalas lrt.lt", 2013 02 14
Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis tvirtina, kad Ūkio banko vadovai – valdybos pirmininkas Arnas Žalys ir stebėtojų tarybos pirmininkė Edita Karpavičienė – pripažino, jog Ūkio banko įsipareigojimai puse milijardo viršijo turtą, o pagrindinis akcininkas Vladimiras Romanovas, pasak Kuodžio, negalėjo ir nenorėjo jo gelbėti.
65. R.Kuodis: Ūkio banko akcininkai praras viską, o V.Romanovas yra nemokus
Portalas "Delfi"", 2013 02 14
Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis beveik 100 proc. įsitikinęs, kad Ūkio banko akcininkai praras viską, o pagrindinis banko akcininkas Vladimiras Romanovas nesugebėjo išspręsti banko problemų, nors ir buvo raginamas.
66. Brango į Ūkio banką nusitaikiusio Šiaulių banko akcijos
Portalas alfa.lt", 2013 02 13
Ši savaitė atnešė daug naujienų, susijusių su Vilniaus akcijų biržoje kotiruojamomis akcijomis. Vakar pranešta, jog stabdoma Ūkio banko veikla.
67. V.Romanovas išvyko iš Lietuvos?
Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas, neoficialiomis žiniomis, bandė išskristi į Rusiją. Po banko žlugimo gali tekti atsakyti ir valstybinių įmonių vadovams, įtartinos reputacijos banke laikiusiems daugiau kaip 150 milijonų litų valstybės pinigų.
68. Šiaulių banke – pirmieji Ūkio banko klientai
Portalas alfa.lt", 2013 02 13
Šiaulių banko klientais jau tapo keli šimtai finansinių sunkumų patyrusio ir antradienį uždaryto Ūkio banko klientų.
69. R.Kuodis: valstybės įstaigų vadovai turėjo suprasti, kad dėti pinigus į Ūkio banką yra rizikinga
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis trečiadienį trumpai pristatė įžvalgas praėjus parai po Ūkio banko veiklos apribojimo.
70. Dėl Ūkio banke laikytų lėšų tikrins valstybės valdomas įmones
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Premjeras Algirdas Butkevičius tikina, kad Finansų ministerijai pavesta išsiaiškinti, kiek indėlių ir kokios valstybės valdomos įmonės laikė Ūkio banke. Ministras pirmininkas atsakymus gauti tikisi pirmadienį.
71. Į Ūkio banko turtą žvalgosi ir „Swedbank“
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Ūkio banku turtu domisi ne tik Šiaulių bankas, į jį dairosi ir kiti šalies komerciniai bankai. "Šiuo metu renkama detalesnė informacija, todėl konkrečiau pasakyti galima tiek, kad nei vienas variantas nėra atmestas, visi jie svarstomi.
72. V.Vasiliauskas: pinigai iš Ūkio banko išplaukė į užsienį
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas DELFI konferencijoje pranešė, kad iš Ūkio banko staiga prasidėjęs pinigų išplaukimas nemaža dalimi baigėsi užsienio valstybėse.
73. V.Vasiliauskas: kadangi „Lietuvos rytas" nieko neparašė, tai informacija apie Ūkio banką nenutekėjo
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Finansininkai tvirtina, kad informacija apie Ūkio banko veiklos apribojimą nenutekėjo, skirtingai nei „Snoro“ atveju. O tai, kad per pastarąją savaitę daugiau Ūkio banko akcijų pardavė nei pirko tarpininkai iš Ūkio ir Šiaulių bankų vadina sutapimu.
74. VMI: mokėjusieji į Ūkio banko sąskaitą gali būti atleisti nuo delspinigių
Portalas "Delfi"", 2013 02 13
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nurodo, jog Ūkio banko klientai, kurių piniginės operacijos apribotos ne dėl jų kaltės, galės būti atleisti nuo delspinigių.
75. Paskutinę vinį į Ūkio banko karstą įkalė pats V.Romanovas
Portalas alfa.lt", 2013 02 13
Pagrindinis Ūkio banko akcininkas ekscentriškasis milijonierius Vladimiras Romanovas pastaraisiais metais elgėsi taip, lyg tyčia siektų kuo greičiau sužlugdyti savo verslo grupę.
76. A.Butkevičius: Ūkio banko nacionalizavimas nesvarstomas
Portalas alfa.lt", 2013 02 13
Galimybė nacionalizuoti Ūkio banką dabar nėra svarstoma, teigia premjeras Algirdas Butkevičius. Anot jo, pirmiausia reikia gauti daugiau informacijos.
77. V.Vasiliauskas: vien pirmadienį iš Ūkio banko atsiimta indėlių už daugiau kaip 100 mln. litų
Portalas alfa.lt", 2013 02 12
Po pagrindinio Ūkio banko akcininko Vladimiro Romanovo pareiškimų vien pirmadienį iš banko atsiimta indėlių už daugiau kaip 100 mln. litų, ir neapribojus banko veiklos būtų kilę likvidumo problemų, sako Lietuvos centrinio banko vadovas.
78. V.Romanovas: gaila, bet šiandien buvo padarytas pinigų pavedimas „Žalgiriui“
Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Antradienio vakarą su Ūkio banku siejamame portale kaunodiena.lt publikuotas pagrindinio banko akcininko Vladimiro Romanovo komentaras.
79. V.Romanovas: kodėl turėčiau likti Lietuvoje?
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Pagrindinis Ūkio banko akcininkas Vladimiras Romanovas nesiima komentuoti Lietuvos banko valdybos sprendimo apriboti Ūkio banko veiklą ir paskirti laikinąjį banko administratorių, tačiau aiškina padaręs viską, ko reikalavo Lietuvos bankas.
80. Prokuroras: tiriamos Ūkio banko paskolos, artimųjų įdarbinimas už dideles algas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 12
Antradienį Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo didelės vertės turto iššvaistymo Ūkio banke. Ikiteisminis tyrimas pradėtas įvertinus antradienį Lietuvos banko pateiktą informaciją apie inspektavimo metu nustatytus 2005-2012 m. sudarytus įtartinus sandorius.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas