Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


41. Ūkio banko žlugimas smarkiai paveikė gyventojų pasitikėjimą bankais
Portalas alfa.lt", 2013 02 23
Ūkio banko griūtis pasitikėjimui bankais turėjo labai panašų poveikį kaip anksčiau įvykęs "Snoro" žlugimas, teigia sociologas Vladas Gaidys, komentuodamas naujausios gyventojų apklausos rezultatus.
42. Investuotojai prašo tyrimo dėl prekybos Ūkio banko akcijomis
Portalas "Delfi"", 2013 02 22
Investuotojų asociacija kreipėsi į kapitalo rinkas prižiūrintį Lietuvos banką, prašydama ištirti, ar Ūkio banko akcijas prieš jo veiklos sustabdymą pardavinėję investuotojai neturėjo viešai neatskleistos informacijos.
43. Kas tie laimingieji, atsiėmę pinigus prieš Ūkio banko uždarymą
Portalas "Delfi"", 2013 02 22
Seimo nariai domisi, kas iš valstybės įmonių prieš pat Ūkio banko veiklos sustabdymą atsiėmė pinigus iš banko.
44. V.Romanovas sau ir giminaičiams išsimokėdavo didžiules algas
Portalas alfa.lt", 2013 02 21
Žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas sau bei giminaičiams išsimokėdavo didžiules algas. V. Romanovas ir jo sesuo Olga Gončaruk dirbo Ūkio banko lizinge ir per mėnesį gaudavo po 45 tūkst. litų. Be to, abu komandiruotėms per praėjusius išleido apie milijoną litų, pranešė TV3 „Žinios“.
45. Požymiai, kad Ūkio bankas sirgo
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Balsas.lt", 2013 02 19
Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Plunksnis ISM vadybos ir ekonomikos universitete organizuotojo paskaitoje įvardijo Ūkio banko ligos simptomus, kurie apie liūdną banko ateitį įspėjo iš anksto.
46. A.Audickas: papildomai samdomi teisininkai - normali valstybės institucijų praktika
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 19
Ūkio banko laikinasis administratorius Adomas Audickas dėsto, jog samdyti teisininkus ir konsultantus specifinėms paslaugoms atlikti yra normali praktika ir ją taiko beveik visos valstybės institucijos.
47. Kad netaptumėte Ūkio banko skolininkais
Portalas "Delfi"", 2013 02 19
Nebeveikiančio Ūkio banko darbuotojais pristatę asmenys paskambinę telefonu Ūkio banko klientams siūlo į fiktyvias sąskaitas atlikti mokėjimus už paskolas.
48. Investuotojų asociacija: Ūkio banko žlugimas kainuos brangiau nei „Snoro“
Portalas alfa.lt", 2013 02 19
Ūkio banko žlugimas valstybei bei su šiuo banku reikalų neturėjusiems indėlininkams kainuos brangiau, nei „Snoro“ bankrotas, teigia smulkiuosius rinkos dalyvius vienijanti Investuotojų asociacija.
49. Ką skambina Ūkio banko pakasynų varpai?
Ramūnas Bogdanas, Portalas "Delfi"", 2013 02 19
Ypatingas bruožas vienija didelę dalį iš eks-TSRS kilusių milijonierių. Tai jų įsivaizdavimas, jog tiesus kelias į šlovę yra nuosavas sporto klubas.
50. Laikinasis Ūkio banko administratorius supainiojo interesus?
Portalas "Delfi"", 2013 02 18
„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“ laidos vedėjas Edmundas Jakilaitis laikinąjį Ūkio banko administratorių Adomą Audicką apkaltino supainiojus viešuosius ir privačius interesus, mat jis nusamdė buvusį darbdavį teikti paslaugas dabar jo vadovaujamai įmonei.
51. Lietuvos bankas nusprendė dėl Ūkio banko: pradėti derybas su Šiaulių banku
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Lietuvos banko valdyba pirmadienio vakare uždarame posėdyje svarstė Ūkio banko laikinojo administratoriaus išvadas ir pasiūlymus.
52. Ūkio banko likimą spręs po darbo valandų
Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Lietuvos bankas paskelbė, kad valdybos posėdis, kuriame bus sprendžiama dėl Ūkio banko veiklos, planuojamas pirmadienį, 17 val.
53. Šiaulių bankas ūgtelėtų įsigijęs Ūkio banko turto, bet ne iki „Snoro“
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Jei Šiaulių bankas įsigytų dalį Ūkio banko turto, jis ūgtelėtų, tačiau ne tiek, kad patektų tarp didžiųjų šalyje veikiančių bankų ir nepralenktų ne tik buvusio „Snoro“, bet ir paties Ūkio banko savo dydžiu.
54. V.Vasiliauskas pripažino, kad Ūkio bankas nemokus
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Pirmadienio ryte Vyriausybėje apsilankęs Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas ministrams pristatė situaciją Ūkio banke po laikinojo administratoriaus išvadų pateikimo.
55. A.Butkevičius: Ūkio bankas turi pradėti kuo greičiau veikti
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Pirmadienį po susitikimo su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku ir Ūkio banko laikinuoju administratoriumi Adomu Audicku premjeras Algirdas Butkevičius sakė, kad Ūkio bankas nuostolių neatneš, o jo veikla turėtų būti kuo greičiau atnaujinta.
56. Politikų ryšiai su Ūkio banku: nuo V.Vonžutaitės iki Ž.Savicko
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 02 18
Dešimtys Lietuvos politikų turėjo piniginių ar darbinių santykių su Vladimiro Romanovo Ūkio banku. O kai kurie – ir giminystės ryšių su V. Romanovui artimais asmenimis.
57. V.Vasiliauskas: Ūkio banko atveju svarstomas ir bankrotas
Portalas "Delfi"", 2013 02 17
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas teigia, kad kalbant apie Ūkio banko ateitį svarstomas ir bankroto atvejis, tačiau prioroitetas teikiamas sprendimui, kuris nedarytų žalos indėlininkams, kreditoriams ir valstybės viešiesiems finansams.
58. A.Audickas pateikė išvadą dėl Ūkio banko
Portalas "Delfi"", 2013 02 16
Lietuvos bankas teigia jau gavęs laikinojo Ūkio banko administratoriaus Adomo Audicko išvadą, ką daryti su Ūkio banku. Koks išvados turinys, turėtų paaiškėti pirmadienį, kuomet aptarti Ūkio banko reikalų rinksis centrinio banko valdyba.
59. A.Butkevičius: Ūkio banko žlugimas atsilieps mano reitingams
Reda Gilytė, Portalas lrt.lt", 2013 02 15
Premjeras Algirdas Butkevičius mano, kad Ūkio banko žlugimas atsilieps jo paties ir Vyriausybės reitingams, tačiau tvirtina dėl to neišgyvenantis.
60. Šiaulių bankas: už Ūkio banką nesiruošiame mokėti 2,5 mlrd. Lt
Portalas "Delfi"", 2013 02 15
Šiaulių bankas - realiausias kandidatas įsigyti dalį Ūkio banko verslo - teigia, kad nesiruošia mokėti už „gerąjį” Ūkio banką 2 - 2,5 mlrd. Lt, kaip yra linksniuojama žiniasklaidoje.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas