Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


21. V.Romanovas: norėjome pirkti Šiaulių banką
Portalas "Delfi"", 2013 03 17
Žlugusio Ūkio banko buvęs savininkas Vladimiras Romanovas sako, kad sumokėjo milijonus advokatų kontorai „LAWIN“, kurioje anksčiau dirbo Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Apie tai LNK laidai „Alfa savaitė“ pasakojo pats V. Romanovas.
22. Kol FNTT krėtė V.Romanovo namus, jis skambino pianinu
Portalas "Delfi"", 2013 03 16
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnams skaitant teismo nutartį dėl kratos buvusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo namuose, jis skambino pianinu.
23. Prieš Ūkio banko griūtį viena iš jo įmonių pasiprašė solidžios NT mokesčio lengvatos
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 03 08
64,72 tūkst. Lt – tokios nekilnojamojo turto (NT) mokesčio lengvatos pasiprašė Ūkio bankui priklausiusi įmonė „Sporto klubų investicijos“. Prašymą atleisti nuo tokios sumos NT mokesčio Vilniaus savivaldybės taryba nagrinėti pradėjo šią savaitę, jau po Ūkio banko griūties.
24. Banką praradęs V.Romanovas trokšta atsigriebti Baltarusijoje
Portalas "Delfi"", 2013 03 06
Ūkio banką Lietuvoje praradęs verslininkas Vladimiras Romanovas tikisi per teismus susigrąžinti lėšas, kurias išleido savo projekto įgyvendinimui Baltarusijoje, jeigu taip ir nepavyks susitarti su Minsko valdžia. Apie tai V. Romanovas pareiškė tinklalapio Tut.by korespondentui.
25. Ūkio banko darbuotojai įtariami padėję „išpumpuoti” beveik 2 mln. Lt
Portalas "Delfi"", 2013 03 06
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Vilniaus apygardos prokuratūrai perdavė bylą, kuriame įtarimai pareikšti ir dviems Ūkio banko Ukmergės filialo darbuotojams.
26. Skolų Ūkio bankui turėjusiems klientams pinigų teks palaukti
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 03 06
Ūkio banke paskolų turėjusiems klientams savo pinigų gali tekti luktelėti keletą savaičių – tiek laiko turėtų užtrukti 0,5 proc. Ūkio banko klientų perkėlimas į Šiaulių banką.
27. Iš „Ūkio banko lizingo“ „užmiršo” atleisti V.Romanovą
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 03 06
DELFI žiniomis, iš „Ūkio banko lizingo“ nebuvo atleistas pagrindinis Ūkio banko akcininkas Vladimiras Romanovas, nors jo sesuo Olga Gončaruk – atleista. Ši informacija patvirtinta neoficialiai, oficialiai ją komentuoti atsisakoma.
28. Kauno įmonė sunerimo atsidūrusi blogajame Ūkio banke
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 03 05
Su DELFI susisiekė Kaune veikiančios įmonės vadovas, kuris dėstė, jog pradėjęs naudotis Ūkio banko elektronine bankininkyste sunerimo, nes nerado sąskaitoje turėjusių būti pinigų. Įmonės lėšos neviršijo 100 tūkst. EUR (345, 28 tūkst. Lt).
29. Pensininkė: kaip durniai sudėjome pinigus į Ūkio banką, jau geriau būtume „pabaliavoję"
Paulius Garkauskas; Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 03 05
Šiaulių bankas nuo antradienio atnaujina dalies paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams – pirmuosius šešis buvusius Ūkio banko skyrius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje ir Ukmergėje Šiaulių bankas atidarė vidurdienį. Kaune ir Vilniuje prie buvusio centrinio Ūkio banko skyriaus dar gerokai prieš vidurdienį nusidriekė klientų eilės.
30. Banko skyrių virsmas: buvo Ūkio – tapo Šiaulių
Portalas "Delfi"", 2013 03 04
Šiaulių bankas žada, kad iki kovo 5 d., antradienio, pradės teikti paslaugas buvusiems Ūkio banko klientams. Kol vyksta paruošiamieji darbai, keičiasi ir buvusių Ūkio banko skyrių išvaizda.
31. V.Romanovas: parašysiu knygą, bus kaip „Mein Kampf”
Portalas "Delfi"", 2013 03 04
Ūkio banko netekęs pagrindinis jo akcininkas Vladimiras Romanovas teigia, kad iš Lietuvos neemigruos, o jei sės į kalėjimą, tai parašys knygą, kuri „bus kaip „Mein Kampf” (Adolfo Hitlerio kalėjime parašyta knyga – red. past.)
32. Paskelbė, kada Ūkio banko klientai atgaus pinigus
Portalas "Delfi"", 2013 02 28
Šiaulių bankas intensyviai vykdo parengiamuosius darbus ir deda visas pastangas, kad užtikrintų duomenų saugumą ir kuo greičiau atnaujintų bankinių paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams.
33. Lietuvos bankas: Ūkio banko problemas matėme dar 2011 m., tik nesugebėjome įrodyti
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 27
Trečiadienį Seimo audito komitetas ėmėsi aiškintis, kodėl nepriklausomas auditorius „Deloitte Lietuva“ išvadose apie Ūkio banko 2011 metų finansines ataskaitas, matė mažiau problemų nei Lietuvos bankas.
34. Išsiaiškino, kokios įmonės laikė pinigus žlugusiame Ūkio banke
TV3, 2013 02 26
TV3 žinioms pavyko išsiaiškinti, kokios įmonės laikė pinigus žlugusiame Ūkio banke. Pasirodo Ignalinos atominė elektrinė ir „Lietuvos energija“ Ūkio banke turėjo beveik dvidešimt milijonų litų. Septynis milijonus banke turėjo Pagėgių savivaldybės ir jai pavaldžios įstaigos bei įmonės.
35. Ūkio banko griūtis tolina euro įvedimą
Žinių radijas, 2013 02 25
Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pirmadienio vakarą „Žinių radijo“ laidoje „Aktualusis interviu“ abejojo, ar Lietuvai vertėtų skubėti įsivesti eurą 2015 m. Pasak jo, skaudų smūgį valstybės finansams sudavė Ūkio banko griūtis, todėl papildoma našta dėl euro įvedimo biudžetui gali būti per didelė.
36. Atidarys 25 Ūkio banko skyrius
Portalas "Delfi"", 2013 02 25
Šiaulių bankas, kuris perėmė dalį Ūkio banko įsipareigojimų ir turto, skelbia, kad atidarys 25 Ūkio banko skyrius. Kada tai bus tiksliai nepasakoma, nurodoma, kad „artimiausiu metu", dabar vyksta parengiamieji darbai.
37. Pasakė, kiek Ūkio banke buvo laikoma valstybinių lėšų
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 25
Finansų ministras Rimantas Šadžius prasitarė, kiek Ūkio banke buvo laikoma valstybės valdomų įmonių, valstybinių institucijų ir savivaldybių lėšų.
38. Ūkio banke rado tik 2,3-2,5 mlrd. Lt turto
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 25
Ūkio banko laikinasis administratorius Adomas Ąžuolas Audickas pristatė Ūkio banko turto perdavimo sandorio struktūrą.
39. V.Uspaskichas: V.Romanovo sesuo prašė Seime aiškintis Ūkio banko moratoriumą ir perdavimą Šiaulių bankui
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 24
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas teigia, kad buvusio Ūkio banko akcininko Vladimiro Romanovo sesuo Olga Gončaruk prašė sukurti parlamentinę tyrimo grupę, kuri aiškintųsi, ar Lietuvos bankas teisėtai apribojo Ūkio banko veiklą, atskyrė „gerąją“ jo dalį, perdavė Šiaulių bankui, o „blogajai“ skelbia bankrotą.
40. Dalis Ūkio banko – į Šiaulių banką, likučiui - bankrotas
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 02 23
Šeštadienį, vasario 23 d., Šiaulių bankas, laikinasis Ūkio banko administratorius ir valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ pasirašė sutartį dėl dalies Ūkio banko turto, sandorių, teisių ir įsipareigojimų perkėlimo į Šiaulių banką.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas