Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


1. Subyrėjusio Ūkio banko šukės sužeidė ir serbus
Milda Kuizinaitė, Arvydas Lekavičius, Lietuvos rytas, 2015 10 20
Ūkio banko žlugimas Bosnijos ir Hercegovinos Serbų Respublikai, atrodo, smogė skaudžiau nei Lietuvai. Bankrutavus didžiausiai šios šalies gamyklai, čia apie Lietuvą nenorima net girdėti.
2. Ūkio banko teises į skolininką Rusijoje nupirko rusai
Portalas "Delfi", 2015 09 08
BAB Ūkio banko bankroto administratorius užbaigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą 39,7 mln. eurų nominalios vertės kreditorinių reikalavimų į bankrutuojančią Rusijoje registruotą bendrovę „Russkij Karavaj“ ir su ja susijusių 15,1 mln. eurų nominalios vertės kreditorinių reikalavimų į Lietuvoje registruotą taip pat bankrutuojančią UAB „Turto valdymo strategija“ pardavimo procesą. Reikalavimo teises įsigijo Rusijos įmonė OOO „Platfroma-Finance“.
3. Bėglio Vladimiro Romanovo turto pirkėjai išgaruoja kaip rūkas
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2015 09 03
Nors žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas paspruko, jis ir toliau turtą Lietuvoje valdo per statytinius, kuriems spėjo jį fiktyviai parduoti iki bylų iškėlimo.
4. „Boslitos“ vadovas – FNTT akiraty: įtaria su Romanovu iššvaisčius milijonus
Alfa.lt, 2015 06 26
Prieštaringai vertinamo Kauno verslininko, bendrovės „Boslita“ vadovo Gintaro Skorupsko galimai paimtos 15 mln. eurų paskolos peripetijos šiuo metu yra nagrinėjamos Lietuvos apeliaciniame teisme.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas