Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


1. V. Romanovo schemos: milijonai per sūnų, mamą ir net buvusią žmoną
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 17
Rusijoje besislapstantis Vladimiras Romanovas turi daugiau negu rimtas priežastis nekelti kojos į Lietuvą. Aiškėja, kaip buvęs Ūkio banko savininkas, pasitelkdamas aibę ofšorinių kompanijų ir artimiausius giminaičius, nuo valstybės galimai nusuko ne vieną milijoną.
2. Iš visų tyčiojęsis bankininkas žinojo, kur bėgti
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2014 08 26
Ilgai Lietuvos teisėsaugininkus už nosies vedžiojusi Rusija priglaudė po savo sparnu Ūkio banko lėšų iššvaistymu kaltinamą Vladimirą Romanovą, todėl jį teisti bus galima nebent už akių.
3. Rusija pasiliks V.Romanovą
Vakaro žinios, Portalas "Delfi", 2014 08 26
Lietuvos generalinė prokuratūra gavo pranešimą, kad didelės vertės Ūkio banko turto iššvaistymu įtariamas Vladimiras Romanovas negali būti išduotas Lietuvos Respublikai.
4. Kodėl Rusija globoja V. Romanovą?
Portalas "Delfi", 2014 08 25
Rusijai pranešus, kad neišduos Lietuvai bankrutavusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo, Seimo nariai teigia, kad nebuvo galima tikėtis kitokio Rusijos žingsnio.
5. Į euro glėbį - dar viena valstybė
Portalas "Delfi"", 2014 06 12
Čekijos prezidentas Milošas Zemanas pareiškė, kad Čekija, jeigu jai padės už Europos Sąjungą (ES) pasisakančios partijos Europos Parlamente, prie euro zonos prisijungti gali dar iki 2017 metų.
6. V.Romanovo pėdsakas – ir butų plėšikų byloje
Artūras Jančys, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 15
Ar gali būti, kad milijonus iš Ūkio banko iššvaistęs Vladimiras Romanovas turtus pradėjo krautis susidėjęs su vagimis? Kaunietis Valdas Majauskas gerai prisimena, kaip iš jo buto pagrobti brangūs daiktai buvo rasti taksisto V.Romanovo bute.
7. Bėglys puolė į Rusijos glėbį
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 12
Maskvos teismas nusilenkė Rusijos pilietybės siekiančiam bėgliui iš Lietuvos, buvusiam Ūkio banko savininkui Vladimirui Romanovui. Jis paleistas į laisvę be jokių kardomųjų priemonių.
8. Rusijos teismas paleido V. Romanovą
Portalas "Delfi"", 2014 04 11
Rusijos teismas paleido į laisvę ir nepritaikė jokių kardomųjų priemonių Lietuvos ieškomam buvusiam didžiausiam žlugusio Ūkio banko akcininkui Vladimirui Romanovui. Škotijos futbolo klubo „Hearts“ savininkas siekia tapti Rusijos piliečiu, rašo Škotijos naujienų portalas „Edinburgh Evening News“. Jo advokatai siekia įrodyti, kad Lietuvoje V. Romanovas persekiojamas dėl politinių priežasčių.
9. Maskvoje sulaikytas V.Romanovas areštinėje nepraleido nė paros
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 09
Vakar ryte pasklido žinia, kad Rusijos teisėsaugininkai pagaliau sulaikė buvusį pagrindinį žlugusio Ūkio banko akcininką Vladimirą Romanovą, kuris jau kone metus gyvena Maskvoje.
10. Bėgliui iš Lietuvos – Rusijos malonė
Asta Kuznecovaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 09
Pirmadienį Maskvoje sulaikytas bankrutavusio Ūkio banko įkūrėjas Vladimiras Romanovas antradienį jau vėl buvo laisvėje. Grįžti į Lietuvą jis neketina. Turto pasisavinimu ir iššvaistymu stambiu mastu įtariamas 66 metų V.Romanovas buvo sulaikytas pirmadienį apie vidurdienį rytinėje Maskvos dalyje.
11. Maskvoje sulaikytas V. Romanovas
Portalas "Delfi"", 2014 04 08
Rusijos pareigūnai Maskvoje sulaikė buvusį didžiausią Ūkio banko akcininką Vladimirą Romanovą, kurio Lietuva ieško dėl įtarimų turto pasisavinimu ir iššvaistymu.
12. Ūkio banko kreditorius spaudžia škotai
Marius Jokūbaitis, Portalas lrytas.lt, 2014 04 05
Viena seniausių Škotijos futbolo komandų išnyks iš žemėlapio, jei Lietuvoje nebus priimti lemiami sprendimai. Į kovą dėl Edinburgo „Hearts“ įsitraukė net ir politikai bei ambasadoriai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas