Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


1. Dešimtys milijonų litų – į tolimas salas
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 14
Užsienyje besislapstantis kaunietis bankininkas Vladimiras Romanovas, atrodo, pasirūpino viskuo. Dalis pinigų pervesta į artimųjų bendroves įvairiose šalyse, o buvę bendražygiai – nutildyti. Pinigai – užsienio bendrovėse, bankroto procedūra – be teismo.
2. V. Romanovo sesuo nusitaikė į broliui nepalankius liudytojus?
Portalas alfa.lt", 2013 12 07
Kol žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas tūno užsienyje, gelbėti bėglį nuo teisėsaugos bando jo sesuo Olga Gončiaruk, rašo „Lietuvos rytas“.
3. Ūkio bankas: aferos nuo Lietuvos iki Balkanų
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2013 10 29
Ūkio banko žlugimas sutrupino dar vieną jo įkūrėjo Vladimiro Romanovo verslo imperijos stulpą - prieš keletą mėnesių Bosnijoje ir Hercegovinoje buvo nacionalizuotas „Balkan Investment Bank“ (BIB), kurio steigėjai buvo Ūkio bankas ir Ūkio banko investicinė grupė (ŪBIG).
4. Teismas patvirtino Ūkio banko kreditorių reikalavimus
Portalas "Delfi"", 2013 10 17
Kauno apygardos teismas patvirtino bendrą bankrutuojančio Ūkio banko kreditorių finansinių reikalavimų sumą, kuri viršija 1,4 milijardo litų . Didžiausią finansinių reikalavimų dalį sudaro įsipareigojimai antrosios eilės kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ – jo reikalavimų vertė viršija 801 mln. litų. Teismas turės nuspręsti dar dėl maždaug 500 ginčytinų kreditorių finansinių reikalavimų.
5. Ūkio banko fokusai: milijardinės sumos ir R. Boreikos
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 10 15
560 mln. JAV dolerių. Tokie pinigai per dvi menkai žinomas Lietuvos įmones ir Ūkio banką sėkmingai iškeliavo iš Ukrainos bei Rusijos į sunkiai atsekamas ofšorines kompanijas. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) sekė šiuos ir kitus sandorius, tarp kitko, gavusiJAV Federalinių tyrimų biuro (FTB) pagalbos prašymą.
6. V. Romanovo imperijos likučiai kyla iš pelenų
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 10 14
Subyrėjusi Vladimiro Romanovo Ūkio banko imperija, regis, bando atsitiesti. Su Ūkio banko investicine grupe glaudžiai susiję asmenys ėmėsi gaivinti bankrutuojantį degalinių verslą.
7. Ūkio banko turto vertė – po paslapties skraiste
Marius Jokūbaitis, Lietuvos rytas, 2013 10 01
Kiek vertas bankrutuojančio Ūkio banko turtas? Net du kartus nukeltas jo vertinimas galiausiai visiškai įstrigo. Ūkio banko turto vertinimą turėjo atlikti audito bendrovė „KPMG Baltics”.
8. Ar galima per dieną tapti milijonieriumi? Jei tai susiję su V. Romanovu – turbūt
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 08 08
Kaunietis Nerijus Lukaitis per vieną dieną tapo žmogumi, pretenduojančiu į milžinišką pinigų sumą – daugiau nei 5 mln. litų. Potencialiu milijonieriumi jį pavertė ne laimėjimas loterijoje, o batalijos dėl Vladimiro Romanovo verslo imperijos likučių.
9. Paskelbta tarptautinė V. Romanovo paieška
Portalas "Delfi"", 2013 08 02
Prokurorai paskelbė tarptautinę buvusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo paiešką, pranešė LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“.
10. Iškelta bankroto byla ŪBIG
Portalas "Delfi"", 2013 07 25
Trečiadienį Kauno apygardos teismas iškėlė bankroto bylą uždarajai akcinei bendrovei „Ūkio banko investicinė grupė“ (ŪBIG). Bankroto byla iškelta juridinių asmenų prašymu.
11. Puolė gaudyti iš rankų slystantį ŪBIG turtą
Portalas "Delfi"", 2013 07 24
Siekdamas išsaugoti bankrutuojančiam Ūkio bankui priklausantį ar įkeistą turtą, bankroto administratorius „Valnetas“ Kauno apygardos teismui pateikė ieškinį, kuriuo prašo pripažinti niekiniu papildomą susitarimą tarp Ūkio banko, Britų Mergelių salose registruotos „Newfield Investors Inc.“ ir Rusijoje registruotos bendrovės „Russkij Karavaj“.
12. Ūkio banko uždarymas nebekelia nepasitikėjimo?
Portalas alfa.lt", 2013 05 17
Gyventojų požiūris į visuomenės institucijas, kuriomis verta pasitikėti, kuriomis ne, kelintą mėnesį lieka nepakitęs, tačiau balandį sugrįžo kovą kritęs pasitikėjimas šalies komerciniais bankais. Šiuo metu jis yra toks, koks buvo prieš Ūkio banko uždarymą.
13. Krito paskutinė V. Romanovo tvirtovė - ŪBIG pasiskelbė nemokia
Portalas "Delfi"", 2013 05 16
Su Vladimiru Romanovu siejama Ūkio banko investicinė grupė yra nemoki, praneša vz.lt.
14. Šiaulių bankas ketina apmokestinti daugiau kaip 5 m. trukmės indėlius, perimtus iš Ūkio banko
Domas Klimavičius, Portalas "Delfi"", 2013 05 14
Antradienį Vilniaus akcijų biržos indeksas pasistiebė 0,2 proc., tačiau aktyvumas buvo menkas – apyvarta tesiekė 151 tūkst. eurų. Pranešta, jog patvirtintas „Grigiškių“ akcijų emisijos prospektas – akcijų platinimo kaina sieks 0,51 euro. Antradienį šios bendrovės vertybinių popierių vertė krito 2,23 proc. iki 0,571 euro už akciją.
15. Ūkio bankui iškelta bankroto byla
Portalas "Delfi"", 2013 05 02
Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs ieškovo Lietuvos banko pareiškimą, Ūkio bankui iškėlė bankroto bylą.
16. Kaip V.Romanovo Ūkio bankas padėjo pralobti buvusio FNTT vado šeimai
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 04 16
Regis, niekuo neišsiskiriantis pastatas Kauno senamiestyje krūvon suvedė didelius pinigus bei teisėsaugos, politikos ir verslo elitui dar neseniai priklausiusius asmenis.
17. V.Romanovas duoda Lietuvą ir Lietuvos banką į teismą ir reikalauja atlyginti žalą
Portalas "Delfi"", 2013 04 15
Žlugusio „Ūkio banko“ savininkas Vladimiras Romanovas duoda į teismą Lietuvos valstybę ir Lietuvos banką. Ieškinyje buvęs bankininkas teigia, kad valstybė ir Lietuvos bankas jį apgavo ir reikalauja priteisti patirtą žalą. Reikalaujama suma gali siekti 70 milijonų litų.
18. Teismas areštavo 55 mln. litų vertės V.Romanovo ir jo sesers turto
Portalas "Delfi"", 2013 04 11
Žlugusiame Ūkio banke pinigus praradusios įmonės pasiekė iki šiol teisėsaugininkų išvengusį banko savininką Vladimirą Romanovą. Teismas areštavo jo ir sesers turto, kurio vertė – kone 55 mln. litų. Jeigu turto nebus rasta, bus areštuoti ir pinigai, pranešė LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“.
19. V.Romanovas iš A.Lukašenkos išgirdo „ne”
Portalas "Delfi"", 2013 04 10
Baltarusija atsisakė bendradarbiauti su Ūkio banko investicine grupe (ŪBIG), kuri anksčiau žadėjo rekonstruoti Minsko stadioną „Traktor“ ir jo vietoje pastatyti daugiafunkcinį kompleksą. Apie tai skelbiama Aleksandro Lukašenkos įsake, praneša Blatarusijos žinių tarnyba „Radijo Svoboda“.
20. Areštuotos „Žalgirio“ arenos akcijos
Mindaugas Augustis, Portalas "Delfi"", 2013 04 08
Kauno apylinkės teismas areštavo „Žalgirio“ areną valdančios bendrovės „Kauno arena“ akcijas. Pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones paprašė Ūkio banko laikinasis administratorius, teisme ginčijantis bendrovės įstatinio kapitalo padidinimo sandorius.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas