Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Banko SNORAS labirintai


1. „Snoro" turtą parduoda ir „eBay"
Portalas "Delfi", 2015 12 17
AB „Snoras" bankroto administratoriaus komanda, siekdama kuo efektyviau realizuoti kilnojamąjį banko turtą, pasitelkė neįprastą įrankį - internetinį aukcioną „eBay".
2. Lietuvos policija paskelbė ieškomiausių asmenų dešimtuką
Portalas "Delfi", 2015 12 05
Lietuvos policija sudarė ieškomiausių asmenų dešimtuką, tarp labiausiai ieškomų - buvęs „Snoro“ akcininkas Rusijos pilietis Vladimiras Antonovas, įtariamieji nužudymais, narkotikų platinimu bei kontrabanda.
3. „Snoro“ indėlių sertifikatų turėtojai lėšas atgaus per SEB banką
Portalas "Delfi", 2015 11 19
Lietuvos Aukščiausiajam Teismui nutarus, kad 2011 metais bankrutavusio „Snoro“ indėlių sertifikatų turėtojai turi atgauti savo pinigus, žmonės ir įmonės draudimo išmokas atgaus per SEB banką, pranešė Indėlių draudimo fondas. Išmokas fondas SEB bankui planuoja pervesti iki gruodžio 15 dienos.
4. Kai kam labai nepatogu, kad „Snoro“ akcininkai būtų surasti
Alia Zinkuvienė, Vakaro žinios, 2015 09 03
Sučiupti ir perduoti teismams milijoninėmis aferomis įtariamus veikėjus šalies prokurorų rankos per trumpos.
5. „Snore“ rojus tik svetimiems
Alia Zinkuvienė, Vakaro žinios, 2015 08 06
Vakar paskelbta džiugi žinia: valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ pirma laiko grąžino Finansų ministerijai 886,09 mln. eurų paskolą, kurią buvo gavusi išmokėti kompensacijoms bankrutavusio „Snoro“ banko indėlininkams.
6. Iš „Snoro“ liko ragai ir nagai
Alia Zinkuvienė, Vakaro žinios, 2015 08 05
Daugiau kaip pusketvirtų metų tęsiasi „Snoro“ banko bankrotas, o pardavinėti brangiausią banko turtą pradedama tik dabar.
7. „Snoro“ turtai: pūdyk ir pusvelčiui parduok
Arūnas Dumalakas, Lietuvos rytas, 2015 07 31
Banko „Snoras“ veikla sustabdyta prieš pusketvirtų metų, o jam priklausiusio nekilnojamojo turto aukcionai skelbiami tiktai dabar, kai pastatai jau be stogų, langų ir durų.
8. Lietuvoje gali teisti, o Rusijoje – nušauti
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2015 07 08
Buvusio „Snoro“ savininko Vladimiro Antonovo advokatė pareiškė, kad jos klientas iš Londono spruko baimindamasis dėl savo gyvybės.
9. Buvę „Snoro“ akcininkai turi būti grąžinami į Lietuvą
BNS; Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi", 2015 05 06
Buvę „Snoro“ akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas turi būti grąžinami į Lietuvą, nusprendė Londono aukščiausiasis teismas.
10. „Snoro“ istorija: K. Ramonas pripažintas kaltu
Portalas "Delfi", 2015 03 13
Buvęs komercinių bankų „prižiūrėtojas“ Kazimieras Ramonas pripažintas kaltu, sudaręs galimybę dabar jau bankrutavusiam bankui „Snoras“ ilgą laiką slėpti informaciją apie tikrąją jo turto padėtį.
11. Dėl „Snoro“ indėlių sertifikatų ir obligacijų gresia teisinė pirtis
Justinas Gapšys, Verslo žinios, 2015 03 02
Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) gali palikti Lietuvos teismams patiems nuspręsti dėl investuotojų, užkibusių ant „Snoro“ banko indėlių sertifikatų ir obligacijų kabliuko, likimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas