Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Banko SNORAS labirintai


1. „Snoro“ indėlininkams – žinia iš Liuksemburgo teismo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 11 20
Europos Teisingumo Teismas (ETT) ketvirtadienį pradėjo aiškintis bankrutuojančio banko „Snoras“ indėlininkams svarbią bylą – nuo teisėjų sprendimo gali priklausyti, ar jų įsigytiems indėlių sertifikatams ir obligacijoms galioja garantijos.
2. N. Cooperis nebeprižiūrės „Snoro“ – pasikeitė bankroto administratorius
Portalas "LRT", 2014 11 11
Antradienį BAB banko „Snoras“ bankroto administratoriumi oficialiai tapo UAB „Valnetas“, šiose pareigose pakeitusi „ZolfoCooper“ partnerį Neilą Hunterį Cooperį.
3. „Snoro“ istorija irgi atostogauja
Alia Zinkuvienė, Vakaro žinios, 2014 07 22
Kai šių metų vasarį „Snoro“ banko bankroto administratoriui Nilui Kuperiui (Neil Cooper) ant kulnų pradėjo lipti Specialiųjų tyrimų tarnyba ir prokurorai, įtariantys užsienietį dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame banke, šis pareiškė išeinąs į pensiją.
4. Įvardijo, už kiek pardavė „Snoro“ apartamentus
Portalas "Delfi", 2014 07 21
„Snoro“ bankroto administratorius užbaigė antrųjų bankui priklausiusių išskirtinių apartamentų Vilniaus senamiestyje, Gaono gatvėje, pardavimo sandorį.
5. Stabdo tyrimą dėl informacijos apie „Snorą“ nutekinimą
Portalas "Delfi"", 2014 06 25
Generalinė prokuratūra stabdo tyrimą dėl informacijos apie bankrutavusio banko „Snoras“ nutekinimą, kol nebus gauta naujos informacijos.
6. Kerštingame dvare – paslapčių brūzgynai
Rūta Janutienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 23
Kodėl laikraščiai, kitaip nei oficiali Prezidentūros pozicija rašantys apie mįslingą „Snoro“ bankrotą, patiria neregėtas represijas?
7. Liudininkas iš Lietuvos banko: „Snoro“ šturmą laimino prezidentė
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 05 22
Prieš pustrečių metų įvykęs „Snoro“ banko šturmas iki šiol neleidžia ramiai miegoti šios miglotos istorijos liudininkams.
8. Prezidentės statytinio įžūlumui nebuvo ribų
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 09
Jei prieš kelerius metus žlugusio „Snoro“ savininkai būtų susipratę laiku sprukti iš žiniasklaidos verslo, problemų turėjęs bankas būtų likęs jų rankose. Tuo neabejoja „Snoro“ šturmą iš arti matęs buvęs Lietuvos banko pareigūnas, rašo „Lietuvos rytas“.
9. „Snoro“ vėzdas pasirinktas lietuviškai žiniasklaidai išdaužyti
Asta Martišiūtė, Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 26
Konservatorių partijos sukurptas planas prisidengiant Rusijos „minkštųjų galių“ įtakos stabdymu sunaikinti lietuvišką žiniasklaidą pradeda veikti. Tai bandoma daryti pasitelkus ne tik žiniasklaidą prižiūrinčias valstybės institucijas, bet ir pačių žurnalistų ir leidėjų, nuolankiai tarnaujančių politiniam elitui, atstovų rankomis. Eilė atėjo ir „Respublikai“.
10. Apeliacinis teismas nusprendė dėl R. Baranausko
Portalas "Delfi"", 2014 04 24
Žlugusio banko „Snoras“ buvęs vadovas Raimondas Baranauskas turės grąžinti 1,35 mln. eurų (4,66 mln. litų), kuriuos jis, 2011 metų lapkritį apribojus „Snoro“ veiklą, pervedė į savo sąskaitą užsienio banke.
11. Nei „Snoro“ akcijų, nei pinigų
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 17
Už pasirašytas bankrutavusio banko „Snoras“ akcijas pinigus sumokėję, tačiau jų taip ir nesulaukę investuotojai prašo jiems išmokėti draudimo išmokas. Į Vilniaus apygardos teismą kreipėsi 262 asmenys, iš „Snoro“ neatgavę beveik 5,9 mln. litų. Iš viso smulkieji investuotojai už neišleistas dėl banko žlugimo akcijas buvo sumokėję apie 25 mln. litų.
12. Buvęs pagrindinis „Snoro” banko akcininkas Vladimiras Antonovas iš Londono: Atsakomybė teks „Snoro“ duobkasiui
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 12
Likimo ironija - vos prieš metus Londono Vestminsterio magistrato teismui liudijęs, kad „Snoro“ banko akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas išgrobstė ir įstūmė į bankrotą savo banką, „Snoro“ bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pats įtariamas švaistęs jam patikėtą turtą.
13. N.Kuperis mausto „Snoro“ kreditorius
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 11
Banko „Snoras“ bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper), prokurorų įtariamas tarnybos pareigų neatlikimu ir svetimo turto iššvaistymu, paskelbė ataskaitą, ką banko kreditorių labui nuveikė iki šių metų sausio 1-osios.
14. Po „Snoro“ aferų N.Kuperis pereina į puolimą
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 03 29
Įtariamasis ikiteisminiame tyrime dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke, šio banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pagaliau prisipažino buvęs apklaustas tyrėjų. Arogantiškasis britas apklausą pavadino formaliu sustikimu ir griežtai paneigė, kad ketina atlyginti „Snoro“ kreditoriams padarytą 1,2 mlrd. litų žalą.
15. Sprukęs britas bando mosuoti balta vėliava
Milda Kuizinaitė, Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 26
Iš Lietuvos staiga išvykęs ir per saugų atstumą nuo teisėsaugos atsidūręs buvęs bankrutuojančio „Snoro“ administratorius britas Neilas Cooperis, atrodo, norėtų taikiai užglaistyti savo veiklą šiame banke.
16. N.Kuperį gins „agurkinių“ advokatas
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 03 26
Neteisėtų operacijų bankrutavusiame „Snoro“ banke tyrėjai tikisi, kad dar kovo mėnesį įtariamasis bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) duos parodymus Specialiųjų tyrimų tarnyboje. Gintis nuo lietuviškos teisėsaugos užsieniečiui padės sumanus advokatas Linas Belevičius, prieš ketverius metus nusivilkęs prokuroro mantiją ir perėjęs į kitą barikadų pusę.
17. Maskvoje bėglys bando skalbti savo mundurą
Arvydas Lekavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 22
Kur slapstosi žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas? Atsakymą į šį klausimą „Lietuvos rytas“ rado anksčiau negu mūsų šalies specialiosios tarnybos. Pasirodo, tereikia užsukti į restoraną Maskvos centre, netoli Kremliaus.
18. Vitalijus Gailius: Pinigus „Snore“ gelbėjo ir prokurorų grietinėlė
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 03 19
Išsiaiškinti, kas „Lietuvos rytui“ nutekino informaciją apie teisėsaugos institucijų prieš banką „Snoras“ planuojamus veiksmus, Generalinei prokuratūrai ir Specialiųjų tyrimų tarnybai tapo neįveikiama užduotimi.
19. Bėglys toli, tačiau jo ranka juntama
Arūnas Karaliūnas, Artūras Jančys, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 19
Žlugusio Ūkio banko kreditoriai susirinkime Kaune neišvydo skandalingai išgarsėjusio jo savininko Vladimiro Romanovo. Bet kilo įtarimų, ar tik ne jis slepiasi už neapmokestinamųjų bendrovių skydo? Kauno „Girstučio“ rūmuose vakar susirinkusius Ūkio banko kreditorius nustebino trijų neapmokestinamųjų bendrovių atstovų aktyvumas.
20. Vagystes „Snore“ išdavė N.Kuperis
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 03 07
Įtarimai „Snoro“ banko bankroto administratoriui Nilui Kuperiui (Neil Cooper) reiškiami tik dėl dviejų operacijų, padariusių banko kreditoriams daugiau nei 1,2 mln. litų žalą, tačiau manoma, kad pinigus iš bankrutavusio „Snoro“ galėjo išsitraukti ir daugiau laimingųjų. Mat medžiagą apie įstatymą pažeidusius lėšų pervedimus tyrėjams pateikė ne kas kitas, o pats N.Kuperis. Tiesa, tuomet jis dar nebuvo įtariamasis.
Iš viso: 29
Straipsniai: [1-20] [21-29]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas