Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Banko SNORAS labirintai


1. „Snoro“ administratorius atsisakė suteikti informacijos apie Seimo narių indėlius
Portalas "Delfi"", 2011 12 31
Bankrutavusio banko "Snoras" administratorius atsisakė parlamentui pateikti informaciją apie Seimo ir Vyriausybės narių, jų artimųjų banke turėtus indėlius ir atliktas operacijas. Gruodžio 23 dieną parlamentarai gavo asmeninius laiškus iš "Snoro" administratoriaus Neilo Cooperio, kad suteikti tokius duomenis jam draudžia įstatymai ir kiti teisės aktai.
2. „Snoro” kreditoriams reikės skaičiuotuvų
Portalas "Delfi"", 2011 12 30
Bankrutuojančio "Snoro" kreditorius išgąsdino paskirtojo bankroto administratoriaus reikalavimas patiems apskaičiuoti palūkanas, kurias liko skolingas bankas.
3. Po „Snoro“ bankroto iki artimiausio banko tenka važiuoti ir dešimtis kilometrų
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi"", 2011 12 29
Daugiau nei mėnesį dešimties Lietuvos seniūnijų gyventojai turi verstis be banko skyriaus savo miestelyje. Dalyje jų net nėra jokio bankomato, todėl norėdami išsikeisti pinigų turi važiuoti ir keliasdešimt kilometrų iki didesniame mieste įsikūrusio banko.
4. Primena dėl įmokų už „Snoro“ paskolas mokėjimo
Portalas "Delfi"", 2011 12 29
Banko „Snoras“ bankroto administratorius prašo klientų atlikti mokėjimus pagal tvarką, kuri padės „Snorui“ užtikrinti sklandų įmokų ir kitų pagal paskolos sutartis gaunamų mokėjimų administravimą, skelbiama pranešime.
5. Britai taip pat nori pinigų už naujas „Snoro” akcijas
Portalas "Delfi"", 2011 12 28
Atgauti lėšas už neįregistruotą nacionalizuoto banko „Snoras” emisiją siekia ne tik smulkieji investuotojai, tačiau ir Didžiosios Britanijos investicijų bendrovė „Jubilee Financial Products”.
6. „Snoras” atnaujina paskolų įmokų priėmimą
Portalas "Delfi"", 2011 12 28
Banko „Snoras” bankroto administratorius Neilas Cooperis, suderinęs su Lietuvos banku, atnaujina įmokų už paskolas priėmimą. Nuo trečiadienio banko klientai gali pradėti mokėti įmokas, kurios pagal paskolų mokėjimo grafikus turėjo būti pervestos nuo šių metų lapkričio 16 iki 2011 m. gruodžio 28 d.
7. Dėl „Snoro” indėlių bankuose sumažėjo 5,77 mlrd. Lt
Portalas "Delfi"", 2011 12 27
Lietuvoje veikiančių bankų išduotų paskolų portfelis per mėnesį sumažėjo 3,36 mlrd. Lt, o indėlių - daugiau nei 5,77 mlrd. Lt, nurodo Lietuvos bankų asociacija. Ji teigia, kad tokį mažėjimą lėmė „Snoro” bankrotas.
8. Dalyvavę „Snoro“ akcijų emisijos platinime turi kreiptis į bankroto administratorių
Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 12 27
Pernai gruodį dalyvavusieji „Snoro“ akcijų emisijos platinime turi kreiptis į bankroto administratorių.
9. „Snore“ laikytus pinigus keičia į pigius butus
Rasa Lukaitytė-Vranauskienė, Portalas "Delfi"", 2011 12 26
Po banko „Snoras“ bankroto kritęs pasitikėjimas visu sektoriumi neša naudos nekilnojamojo turto (NT) pardavėjams.
10. Į kovą kyla ir neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos pirkėjai
Portalas "Delfi"", 2011 12 23
Smulkieji investuotojai, kurie pasirašė naujos banko „Snoras“ akcijų emisijos, kuri nebuvo užregistruota, sutartis, dėl savo lėšų kovos kartu. Tai numatančią sutartį ketvirtadienį pasirašė Investuotojų asociacijos nariai.
11. Nustatė datą, iki kada turi būti pateiktos pretenzijos „Snorui”
Portalas "Delfi"", 2011 12 22
Vilniaus apygardos teismas informuoja, kad bankas „Snoras” kreditorių finansiniai reikalavimai, atsiradę iki bankroto bylos iškėlimo dienos, turi būti pateikti iki 2012 m. sausio 20 d.
12. „Snoro“ darbuotojams pradėti teikti atleidimo lapeliai
Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 12 22
Bankrutuojančio banko „Snoras“ darbuotojams ketvirtadienį pradedami teikti atleidimo lapeliai. Jie turėtų būti įteikti visiems – maždaug 1,3 tūkst. darbuotojų. Tačiau neatmetama, kad dalis personalo liks dirbti palaikyti kai kurias banko funkcijas.
13. Pasiskolinę iš „Snoro” vėl galės mokėti įmokas
Portalas "Delfi"", 2011 12 22
Lietuvos bankas ir bankas „Snoras” pasirašė sutartį, pagal kurią šio banko klientai vėl turės galimybę jiems vykdyti savo įsipareigojimus „Snorui”. Anot Lietuvos banko, „Snoras” paskolų įmokų priėmimą atnaujins kitos savaitės viduryje.
14. Teismas nutarė nagrinėti skundus dėl „Snoro" administratoriaus
Portalas "Delfi"", 2011 12 21
Vilniaus apygardos teismas antradienį nutarė nagrinėti abu skundus, pateiktus dėl bankroto bylos nacionalizuotam bankui "Snorui" iškėlimo.
15. Teismas: V.Antonovas ir R.Baranauskas slapstosi, todėl juos reikia suimti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 21
Šiuo metu Londone esantiems buvusiems „Snoro“ akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui pagrįstai buvo skirtos griežčiausios kardomosios priemonės, trečiadienį galutine ir neskundžiama nutartimi konstatavo Vilniaus apygardos teismo teisėja Regina Pocienė.
16. „Snoro“ vadovai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas: svarstyta, ar Vilniaus teismas pagrįstai leido juos suimti
Saulius Chadasevičius, 15min.lt, 2011 12 21
Vilniaus apygardos teismas svarstė „Snoro“ vadovų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko apeliacinius skundus dėl pirmosios instancijos teisme jiems skirto suėmimo. Verdiktą teismas žada paskelbti trečiadienį popiet.
17. Vilniaus teismas: yra pakankamai duomenų, kad Raimondas Baranauskas nusikalto
Saulius Chadasevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 21
Vilniaus apygardos teismas atmetė buvusių „Snoro“ vadovų Raimondo Baranausko ir Vladimiro Antonovo skundus dėl jiems skirtų suėmimų.
18. „Snoro” griūtis kirto Panevėžio daugiabučiui
Portalas "Delfi"", 2011 12 21
„Snoro” griūtis skaudžiai kirto vienam Panevėžio daugiabučiui. Vienų namo gyventojų renovacijai surinktais pinigais buvo padengtos kaimynų skolos, tad nebeliko lėšų atsiskaityti su statybininkais.
19. „Lietuvos geležinkelių“ vadovo iniciatyva jam gali kainuoti kėdę?
Balsas.lt, 2011 12 20
Po Kalėdų ir Naujųjų metų gali būti svarstomas „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus Stasio Dailydkos likimas. Neatmetama, kad su šiuo gigantiškos valstybinės įmonės vadovu bus atsisveikinta, nes šalies valdžia jau sunkiai slepia nepasitenkinimą juo.
20. Teismas neleido antstoliui fiksuoti buvusių „Snoro“ akcininkų teismo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 20
Šiuo metu Londone esantys buvę „Snoro“ akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas panoro, kad antstolis fiksuotų teismo procesą, kuriame sprendžiama, ar pagrįstai įtarimų dėl finansinių nusikaltimų sulaukusiems bankininkams teismas už akių skyrė suėmimą. Tiesa, šis jų prašymas nebuvo patenkintas.
Iš viso: 386
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360] [361-380] [381-386]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas