Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sausio 13-osios įvykiai


21. Rusijos ambasada: reikšti pretenzijas Rusijai dėl Sausio 13-osios įvykių nėra pagrindo
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Rusija nemato pagrindo, kodėl jai turėtų būti reiškiamos pretenzijos dėl 1991 m. sausio 13-osios įvykių.
22. S.Tamkevičius: šiandien Lietuvą žudo ne OMON būriai, o savi
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Prieš 20 metų Lietuvą puolė sovietų OMON ir "Alfa" būriai, o dabar tautą negailestingai žudo savi, trečiadienį Seime per valstybės gynėjų konferenciją sakė Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.
23. A.Rupšytė: nušluotas žmonių nuoširdumas ir žmogiškumas
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Tai, kas vyksta dabar - nušluotas žmonių nuoširdumas ir žmogiškumas, antradienį viešėdama DELFI interneto konferencijoje sakė Sąjūdžio aktyvistė Angonita Rupšytė.
24. A.Kubilius: Sausio 13-oji dar nepakankamai įvertinta
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Šiomis dienomis, kai minime tragiškų Sausio 13-osios įvykių 20-metį, ministras pirmininkas Andrius Kubilius kviečia Lietuvos žmones dar kartą prisiminti ir įvardinti sau, ką Lietuvai ir pasauliui reiškia ši istorinė sukaktis.
25. Sausio 13-osios byla pasieks teismą?
Giedrius Vitkauskas, Monika Petrulienė, Portalas lrt.lt", 2011 01 12
Minint Sausio kruvinųjų įvykių 20-ąsias metines, Generalinė prokuratūra tikina daranti viską, kad Sausio 13-osios baudžiamoji byla teisme atsidurtų jau po kelerių metų.
26. V.Landsbergis: abejojantieji, ar reikėjo ginti laisvę ir valstybę, turi labai mažai smegenų
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Žmonės, abejojantys, ar prieš 20 metų buvo verta ginti savo laisvę ir valstybę, turi labai mažai smegenų, sako tuomet faktiniu valstybės vadovu buvęs Vytautas Landsbergis.
27. A.Paleckio partiečiams piketuojant, politikas su bylos medžiaga susipažino prokuratūroje
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariui Algirdui Paleckiui Vilniaus apylinkės prokuratūroje susipažįstant su jam pateiktų įtarimų medžiaga, jo partiečiai savo nuomonę reiškė su plakatais susirinkę į nedidelį piketą.
28. Seimo pirmininkė paskutiniuose įvykiuose įžvelgia panašumų su 1991 m.
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako pastarojo meto aktualijose matanti daug panašumų su 1991 metų įvykiais, minėdama politikos radikalo Algirdo Paleckio pasisakymus ir profsąjungų siekius mitinguoti.
29. „Rzeczpospolita“ ragina Lenkijos vadovus dalyvauti Sausio 13-osios minėjime Vilniuje
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Lenkijos dienraščio „Rzeczpospolita“ redaktorius Jerzy Haszczynski ragina aukščiausius Lenkijos vadovus dalyvauti Sausio 13-osios minėjime Vilniuje. Jis pritaria Lenkijos valdžios siunčiamiems signalams Lietuvai dėl lenkų tautinės mažumos padėties, tačiau mano, kad sausio 13-oji nėra ta data, kai Lenkijai derėtų rodyti savo poziciją.
30. V.Landsbergis: nusigyvenome iki to, kad niekinama pati mūsų brolių ir sesers gyvybės auka
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Lietuvai prieš 20 metų apgynus nepriklausomybę, galėjo atrodyti, kad tai - visiems laikams, tačiau šiandien taip nebeatrodo, sako Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas, europarlamentaras Vytautas Landsbergis.
31. A.Saudargas: Vakarai nebūtų mūsų išgelbėję
Arvydas Jockus, „Valstiečių laikraštis“,Portalas "Delfi", 2011 01 12
„Jeigu imperijai sausio 13-osios naktį būtų pavykę nušalinti Lietuvos parlamentą, Vakarai būtų šį faktą prariję, – tokią išvadą, prisiminęs pokalbius su užsienio valstybių kolegomis iškart po žudynių Vilniuje, padaro tuometis užsienio reikalų ministras Algirdas Saudargas.
32. Nak­tis, kai bu­vo mėgin­ta su­šau­dy­ti laisvę
Roma Mėčienė, Žemaitis, Portalas "Delfi"", 2011 01 11
Rie­ta­viš­kiui Kęstu­čiui Ja­sai­čiui ne­rei­kia nė už­si­merk­ti, kad prie­š akis vėl išp­lauktų prie te­le­vi­zi­jos bokš­to regė­ti kraupūs 1991-ųjų sau­sio 13-osios vaiz­dai. „Iš pra­džių vis­kas pri­minė dainų šventę, - pa­sa­ko­jo jis.
33. Po Sausio 13-tos V.Landsbergį su užsieniu jungė moterys iš rūsio
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 01 11
Kai po kruvinųjų sausio įvykių Lietuvoje nebuvo tiekiamas tarptautinis telefono ryšys, Aukščiausioji Taryba (AT) be ryšio su pasauliu neliko.
Iš viso: 33
Straipsniai: [1-20] [21-33]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas