Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kibernetiniai karai


1. Kibernetinė sauga: pirkti iš išorės ar samdyti žmones
Gintautas Degutis, Verslo žinios, 2016 10 06
Daugėjant kibernetinių incidentų, po truputį didėja ir verslo sąmoningumas – kasmet vis daugiau įmonių pripažįsta, kad saugotis būtina. Kartu vis daugiau vadovų svarsto, ar geriau turėti savo IT saugos specialistus, ar paslaugas pirkti iš išorės.
2. Kibernetinė sauga lieka skylėta
Justinas Argustas, Lietuvos žinios, 2016 08 10
Nedraugiškos Lietuvai valstybės patyliukais šnipinėja kibernetinę erdvę, kruopščiai ir nuosekliai renka duomenis ir metų metus rengiasi galimiems atakos scenarijams. Štai ir pastaruoju metu keliose valstybės įmonėse rasta užsienio valstybių šnipinėjimo įranga. Tačiau iki šiol neturime kritinės infrastruktūros surašo, o valstybės institucijų dėmesys kibernetinei saugai - vidutinis.
3. Kibernetiniai nusikaltėliai atakuoja bankus ir „išsiurbia“ pinigus
Lina Mrazauskaitė, Lietuvos žinios, 2016 06 22
Kibernetinių atakų kasmet daugėjant, o programišiams siekiant finansinės naudos, - ne tik pasipuikuoti prieš savo bendruomenę, prabylama ir apie bankams kylančias grėsmes. Ir šalies komerciniai bankai neslepia, kad vis dažniau vykdomos atakos, nukreiptos į banko veiklų ir klientų pinigus banko sąskaitose. Jie taip pat dalijasi patarimais, kaip klientams nepatekti į kibernetinių nusikaltėlių pinkles.
4. Vokietija tvirtina atradusi kibernetinių atakų organizatorę
Delfi.lt, 2016 05 13
Vokietijos vidaus saugumo tarnyba penktadienį pareiškė turinti įrodymų, kad Rusija yra susijusi su virtine kibernetinių atakų, iš kurių viena, įvykdyta praeitais metais, buvo nukreipta prieš Vokietijos parlamentą.
5. Dėl kibernetinės atakos neveikia URM svetainė
Delfi.lt, 2016 05 11
Šiandien, gegužės 11 d., 14:34 val. prasidėjo kibernetinė DDos tipo ataka prieš Užsienio reikalų ministerijos internetinę svetainę www.urm.lt, kuri šiuo metu yra lankytojams nepasiekiama.
6. Programinių taikiklyje - daug taikinių
Lietuvos rytas, 2016 04 23
Kibernetinės atakos prieš įvairias Lietuvos institucijas nepertraukiamai tęsiasi porą savaičių nuo tada, kai atakuotas Seimo tinklalapis.
7. Susitikime Latvijoje tartasi, kaip reaguoti į padažnėjusias kibernetines atakas
Delfi.lt, 2016 04 22
Šiaurės, Baltijos ir Višegrado šalių užsienio reikalų ministrai susitikime Latvijoje aptarė galimybes bendradarbiauti reaguojant į padažnėjusias kibernetines atakas, taip pat bendrą saugumo situaciją regione, energetinio saugumo, migracijos bei Rytų kaimynystės politikos klausimus.
8. Rusų programišiai vėl surengė kibernetinę ataką Kijeve
Portalas "Delfi"", 2016 01 18
Ukrainos sostinės Kijevo centrinis oro uostas tapo programišių taikiniu.
9. Kibernetinė ataka Vilniaus pašonėje pasėjo sumaištį
Portalas "Delfi"", 2016 01 15
Neprisistatęs skaitytojas atsiuntė žinią, kad „jau beveik parą Vilniaus mikrorajono Balsių gyventojai yra be televizijos ir be interneto“. Jis tvirtino, kad tai nutiko bendrovės „EcoFon“ klientams, į kurių klausimus bendrovės atstovai atsakyti nelinkę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas