Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


41. SADM viceministras: vykdyti teismo sprendimą dėl D.Kedžio dukters - nepasiruošta
Portalas "Delfi"", 2012 04 26
Socialinės apsaugos ir darbo viceministro Daliaus Bitaičio teigimu, šiuo metu dar nėra pasiruošta tinkamai įvykdyti teismo sprendimą perduoti Drąsiaus Kedžio dukrą jos motinai Laimutei Stankūnaitei.
42. Naujas posūkis pedofilijos byloje – į teismą atvyko L.Stankūnaitės advokatas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 04 19
Vadinamoji Kauno pedofilijos byla krypsta nauja linkme – mažametės Drąsiaus Kedžio dukros motina Laimutė Stankūnaitė siekia būti jos atstove baudžiamojoje byloje. Dėl to ketvirtadienį į teismą atvyko L. Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas.
43. Dukters L.Stankūnaitei grąžinti negalinti antstolė svarsto kreiptis į Vyriausybę
Portalas alfa.lt", 2012 04 17
Kauno antstolė Sonata Vaicekauskienė, kuriai niekaip nepavyksta įvykdyti teismo sprendimo ir grąžinti dukrą Laimutei Stankūnaitei, svarsto galimybę kreiptis į Vyriausybę.
44. Netikėtas L.Stankūnaitės pareiškimas: suprantu jus, Garliavoje budinčius žmones
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 04 16
Laimutė Stankūnaitė pirmadienį savo asmeninėje svetainėje išplatino gana netikėtą pranešimą. Savo dukros niekaip iš laikinosios globėjos Neringos Venckienės negalinti atsiimti moteris tikina, kad supranta prie Kedžių ir Venckų namų budinčius žmones. L. Stankūnaitė įsitikinusi, kad taip Klonio gatvės žmones reiškia protestą prieš valstybę.
45. Pagal užsienio modelį kuriamas planas, kaip iš N.Venckienės namų paimti L.Stankūnaitės dukrą
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 04 12
Po to, kai kovo 23-ąją dukros grąžinimas Laimutei Stankūnaitei virto drama ir vaiko tampymu, atsakingos institucijos suka galvas, kaip įvykdyti teismo sprendimą ir mergaitę grąžinti mamai.
46. Teismas: D.Kedį galima teisti po mirties
Portalas alfa.lt", 2012 04 11
Teismas dar kartą patvirtino, kad Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Laimutės Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės nužudymu įtariamas Drąsius Kedys gali būti teisiamas po mirties.
47. A.Ūso tėvas: tai buvo įžeisto Garliavos princo-narcizo kerštas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 04 05
Mažametės tvirkinimu kaltinamo paslaptingai žuvusio kauniečio Andriaus Ūso tėvas Aleksandras sako neabejojantis, kad vadinamojoje pedofilijos byloje tiesa jau netrukus išaiškės.
48. Ž.Šilgalis: Seimo pirmininkės pareiškimai dėl L.Stankūnaitės formuoja „dviprasmišką
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2012 03 28
Mišrios Seimo narių grupės narys Žilvinas Šilgalis išgirdęs Seimo pirmininkės konservatorės Irenos Degutienės pareiškimą, kad Laimutė Stankūnaitė galėtų nusileisti ir palikti mergaitės globą jos tetai Neringai Venckienei ir seneliams Kedžiams, sako, kad Seimo pirmininkė prieš kelias dienas kalbėjo apie teisinės valstybės svarbą, o dabar blaškosi ir formuoja dviprasmišką nuomonę.
49. Drama Garliavoje – atsakingos tarnybos šokiruotos, kaltų nėra, klaidos neigiamos
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 03 23
Penktadienį Laimutės Stankūnaitės dukros perdavimas mamai virto grumtynėmis, o aštuonmetė patyrė didžiulę moralinę traumą bei liko laikinosios globėjos Neringos Venckienės namuose. Aiškėja, kad mergaitės perdavimui buvo visiškai nepasiruošta. Tiesa, tiek policija, tiek antstolė Sonata Vaicekauskienė kaltinimus kategoriškai atmeta.
50. Teismas leido prievarta iš N.Venckienės paimti L.Stankūnaitės dukrą
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 03 22
Ketvirtadienį Kėdainių rajono apylinkės teismas posėdyje rašytinio proceso tvarka šalims nedalyvaujant išnagrinėjo antstolės Sonatos Vaicekauskienės prašymą dėl leidimo taikyti prievartą bei jėga iš Neringos Venckienės paimti Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio aštuonmetę dukrą. Teismas antstolės prašymą patenkino.
51. M.Milinienė: sūnus nužudytas, o D.Kedžio gerbėjai jį įvardijo „pedofilu Aidu“
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 03 13
Kas ir kodėl buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio sūnų Vaidą įvardijo „trečiuoju pedofilu Aidu“ ir kodėl nusprendė jį nužudyti? Kas sekė ir iki šiol vis dar pasirodo prie Milinių namų bei grasina, jog bandymas išsiaiškinti Vaido žudikus gali baigtis dar vienu nelaimingu atsitikimu?
52. L.Stankūnaitė jau laukia dukros policijoje
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 01 11
Laimutė Stankūnaitė trečiadienį 13 val. atvyko į policijos patalpas Kauno Chemijos prospekte. Čia 14 val. jai turėtų būti perduota dukra. Kol kas neaišku, ar laikinoji mergaitės globėja Neringa Venckienė mergaitę į nustatytą vietą pristatys.
53. L.Stankūnaitės dukra bus mokoma namuose
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 01 11
Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio pirmokė dukra mokysis namuose. Taip nusprendė mokyklos, kurią lanko mergaitė, taryba. Tai patvirtino D. Kedžio teta Audronė Skučienė.
54. N.Venckienė sutinka L.Stankūnaitei atiduoti jos dukrą, tačiau teigia, kad ji pati turi atvykti pas Venckus
Portalas "Delfi"", 2012 01 05
Laimutės Stankūnaitės dukrą globojanti teisėja Neringa Venckienė sutinka vykdyti Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimą ir atiduoti mergaitę motinai, jei ši pati atvyks pasiimti savo vaiko.
55. I.Degutienė: teismo sprendimas dėl D.Kedžio dukros turi būti vykdomas, bet netraumuojant vaiko
Portalas "Delfi"", 2012 01 01
Seimo pirmininkė Irena Degutienė atvirai kalba apie tai, kad mažoji Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra yra nuskriausta suaugusiųjų. Tačiau teismo sprendimas turėtų būti vykdomas, nors I.Degutienė tikra – mergaitės valia ir interesai yra svarbiausi, rašo 15 min.
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas