Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


41. Seime nesutariama, kam patikėti atlikti parlamentinį tyrimą dėl Kauno įvykių
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Seimas iki kito posėdžio atidėjo sprendimą, kam patikėti skandalingų įvykių Kaune tyrimą. Parlamentarai turėjo galimybę rinktis iš dviejų variantų: pavesti atlikti tyrimą jį jau pradėjusiam Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui ar sudaryti Vytauto Kurpuveso inicijuojamą laikinąją tyrimo komisiją.
42. Valdžia prieš mergaitę
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Turbūt matėte naują Generalinės prokuratūros pastatą Vilniuje? Žmonės sako - krematoriumas. Juodai žvilgantis kubas, tarsi marmurinis antkapis.
43. D.Grybauskaitė: D.Kedžio byloje - įtarimai ir dėl įvairių grupuočių veiklos
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė, kad ikiteisminio tyrimo reglamentavime Lietuvoje būtinos permainos, o asmeninės atsakomybės klausimas dėl galimų pedofilijos atvejų prasto tyrimo bus keliamas atlikus vidaus tyrimus prokuratūroje ir policijoje.
44. Apeliacinis teismas: Kauno teisėjai buvo pernelyg atlaidūs pedofilui
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Mažametę prievartavusiam ir tvirkinusiam Jonavos gyventojui Kauno apygardos teismo teisėjai skyrė pernelyg švelnią bausmę, todėl buvo pažeistas humaniškumo principas, sumenkinami nukentėjusiosios interesai bei pažeistas jos orumas.
45. A.Valantinas žada ištaisyti pedofilijos skandalo tyrimų klaidas
Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas žada ištaisyti visas klaidas, kurios galimai buvo padarytos tiriant pedofilijos skandalą.
46. S.Šedbaras: D.Kedys galėjo būti „maitinamas“ informacija apie pedofilus
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas bei Drąsiaus Kedžio dukters seksualinio prievartavimo byla gali būti nesusiję. Apie tai užsimena Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkas Stasys Šedbaras bei generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, kuris trečiadienį lankėsi parlamentinio komiteto posėdyje.
47. A.Valantinas paprašė neleisti S.Stomai dėl galimo šališkumo dalyvauti komiteto posėdyje
Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas paprašė iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) posėdžio išprašyti konservatorių frakcijos narį Saulių Stomą dėl pastarojo galimo šališkumo.
48. Prokuroras N.Bieliauskas: mano pasitraukimas 100 proc. nesusijęs su pedofilijos byla
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Vilniaus apygardos prokuratūroje sudarytai tyrimo grupei, tyrusiai Drąsiaus Kedžio dukros prievartavimo bylą, vadovavęs prokuroras Nerijus Bieliauskas dar praėjusią savaitę vadovybei įteikė savo pareiškimą dėl išėjimo iš darbo.
49. Siūloma sukurti pedofilų registrą
Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Seimo Darbo partijos frakcijos narė, sveikatos reikalų komiteto narė Dangutė Mikutienė kreipėsi į Teisingumo ministrą Remigijų Šimašių, prašydama skubiai inicijuoti asmenų, įvykdžiusių lytinius nusikaltimus prieš vaikus, registro sukūrimą.
50. S.Šedbaras: D.Kedys galėjo būti „maitinamas“ informacija apie pedofilus
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 10 14
Teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas bei Drąsiaus Kedžio dukters seksualinio prievartavimo byla gali būti nesusiję.
51. R.Šalaševičiūtė: nesu įsitikinusi, kad šaudė D.Kedys
Portalas "Delfi"", 2009 10 13
Vakar į Drąsiaus Kedžio namus atskubėję pareigūnai klausinėjo, ar įtariamasis žudynėmis turėjo violetinį megztinį.
52. D.Kedžio dukra perduota globėjams
Portalas "Delfi"", 2009 10 13
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo kauniečio Drąsiaus Kedžio penkiametė duktė antradienį pavakare Vilniuje perduota globėjams.
53. Po Kauno įvykių - siūlymai didinti bausmes, įteisinti medicinines lytinio potraukio slopinimo priemones
Portalas "Delfi"", 2009 10 13
Po Kauno įvykių, kuomet kaltinimų pedofilija kontekste nušauti du žmonės, Seimo posėdžių sekretoriate įregistruoti keli siūlymai Baudžiamajam kodeksui (BK).
54. Ar galima šaudyti į teisėjus?
Olegas Lapinas, Portalas "Delfi"", 2009 10 13
Įvykiai, susiję su žmogžudystėmis įtariamo Drąsiaus Kedžio paieška, parodė tai, ko anksčiau nesimatė. Išryškėjo, kad mūsų policija, ačiū Dievui, dirba , kad jos gali susirinkti netgi labai daug vienoje vietoje, kad ji netgi turi sraigtasparnį, kad vis dar yra ir veikia „Aras“.
55. D.Kedžio atvejis: už ar prieš „sistemą“?
Nida Vasiliauskaitė, Portalas "Delfi"", 2009 10 12
Dominuojantį „pavyzdinio tėvo“, herojaus, metusio „sistemai“ (teisėjų klanui, pedofilams, niekšybei, teismui, teisei, valstybei, valstybiniam neteisingumui, galios struktūroms apskritai?) iššūkį, portretą viešoje erdvėje nesėkmingai mėgina atsverti, viena vertus, demonizavimai, kita vertus, gailestis „mažajam žmogui“, tapusiam „sistemos auka“ (galbūt, klausia kolega, jo veiksmai rodo „desperatišką ir žiaurų norą įvykdyti prigimtinį teisingumą, kuris Lietuvos teisinei valstybei, atrodo, visai nerūpi“?).
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas