Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


21. Seimas turės iš naujo balsuoti dėl N.Venckienės komisijos
Portalas alfa.lt", 2012 05 31
Darbo partijos atstovei Virginijai Baltraitienei pasitraukus iš laikinosios komisijos dėl teisėjos Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimo, Seimas dėl komisijos turės balsuoti iš naujo, sako Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sekretoriato vadovo pavaduotojas Egidijus Rumbutis.
22. R.Kupčinskas: Seimas apie įvykius Garliavoje nenori žinoti tiesos
Portalas "Delfi"", 2012 05 25
Seimas, pažeisdamas parlamentarų mažumos teises ir neatsižvelgdamas į jos siūlymus sudaryti Seimo laikinąją komisiją, tirsiančią įvykius Garliavoje, virto nomenklatūrine despotija, mano Seimo narių grupės "Už teisingumą Lietuvoje" atstovas Gintaras Songaila.
23. N.Venckienės šalininkai šeštadienio mitinge reikalaus politikų galvų
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 25
Šeštadienį Vilniaus centre įvyksiančio teisėjos Neringos Venckienės šalininkų mitingo organizatoriai reikalaus ne tik Garliavos įvykių įvertinimo ir gins N. Venckienę. Bus agituojama atstatydinti policijos veiksmus Garliavoje sankcionavusius pareigūnus, o į Seimą rinkti „drąsius ir sąžiningus“ politikus.
24. Dėl mergaitės perdavimo puolama policija pateikia įvykių teisinę chronologiją ir instruktažo video
Portalas "Delfi"", 2012 05 24
Garliavos dramos, per kurią iš teisėjos Neringos Venckienės buvo paimta jos mirusio brolio Drąsiaus Kedžio dukra ir perduota motinai Laimutei Stankūnaitei, atgarsiams netylant Kedžių šalininkų puolama policija ieško būdų apsiginti. Ketvirtadienį policija išplatino teismo sprendimo įvykdymo teisinę chronologiją ir pareigūnų instruktažo vaizdo įrašą.
25. A.Kubilius Seime balsuos už komisiją, svarstysiančią prokurorų prašymą panaikinti N.Venckienės neliečiamybę
Portalas alfa.lt", 2012 05 24
Premjeras Andrius Kubilius sako Seime balsuosiantis už tai, kad būtų sudaryta komisija, svarstysianti prokurorų prašymą panaikinti Kauno apygardos Civilinių bylų skyriaus teismo teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę.
26. Generalinis prokuroras kreipėsi į Seimą prašydamas panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę
Portalas "Delfi"", 2012 05 23
Trečiadienį generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė kreipimąsi į Lietuvos Respublikos Seimą, prašydamas sutikimo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėją Neringą Venckienę, ją suimti ir kitaip suvaržyti jos laisvę.
27. URM: incidentas Lemonte buvo aptartas su JAV pareigūnais
Portalas alfa.lt", 2012 05 22
Incidentas Čikagos priemiestyje, kur prezidentės Dalios Grybauskaitės kortežą blokavo Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters perdavimu nepatenkinti protestuotojai, buvo aptartas su atsakingais JAV pareigūnais, pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
28. Prezidentė: negaliu kviesti nevykdyti teismo sprendimų, dėl įvykių Garliavoje kaltos abi pusės
Portalas "Delfi"", 2012 05 20
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, teigia, jog Lietuva yra teisinė valstybė ir ji negali raginti nevykdyti teismo sprendimų. Šalies vadovė taip pat pabrėžia, kad dėl Garliavoje susiklosčiusios situacijos yra kaltos abi konflikto pusės.
29. Prezidentės automobilį JAV užpuolė D.Kedžio šalininkai
Portalas alfa.lt", 2012 05 19
NATO vadovų susitikime Čikagoje dalyvaujančiai prezidentei Daliai Grybauskaitei teko patirti ir nemalonių akimirkų - išvykstant iš Lemonto lietuvių namų, kur ji susitiko su JAV lietuvių organizacijų atstovais, delegaciją pasitiko nedraugiškai nusiteikusių Drąsiaus Kedžio šalininkų minia.
30. Teismas paskelbė, kas mergaitei atstovaus pedofilijos byloje
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 05 18
Vadinamojoje pedofilijos byloje mažametei Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrai turės atstovauti Vilniaus m. savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba (VTAT).
31. N.Venckienė: išvedamos mergaitės veidas buvo toks pat, kaip Drąsiaus lavoninėje
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Teisėja Neringa Venckienė tvirtina, kad perduodant jos dukterėčią mamai Laimutei Stankūnaitei buvo naudoja fizinė jėga. Ketvirtadienio pavakarę Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje N. Venckienė sakė beveik neabejojanti, kad mergaitę bandoma veikti vaistais.
32. Laikinosios komisijos dėl mergaitės perdavimo Seimas kol kas neformuos
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Prasidėjus rytiniam Seimo posėdžiui, jau aidėjo pasiūlymai sudaryti laikinąją parlamentinę komisiją Garliavos įvykiams ištirti. Į Seimą raginta iškviesti vidaus reikalų ministrą Artūrą Melianą bei generalinį policijos komisarą Saulių Skvernelį, kad šie paaiškintų, kaip vyko mergaitės paėmimo operacija.
33. Lietuvos miestuose - piketai dėl įvykių Garliavoje
Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Didžiuosiuose šalies miestuose į miestų aikštes rinkosi žmonės dėl įvykių Garliavoje. Daugiausia žmonių susirinko Vilniuje, kituose miestuose protestuose dalyvauja iki 100 piketuotojų.
34. L.Stankūnaitė išvykti į užsienį negali, o dukra, pasak advokato, jaučiasi kaip ištrūkusi iš kalėjimo
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Po ketvirtadienį įvykdyto teismo sprendimo, pagal kurį aštuonmetė mergaitė grąžinta mamai Laimutei Stankūnaitei, atsakingos tarnybos sutartinai tikina, kad viskas vyko sklandžiai, o mažametės interesai nebuvo pažeisti. Taip pat ketvirtadienį patvirtinta, kad bent jau šiuo metu L. Stankūnaitė su dukra liks Lietuvoje, nes kelias į užsienį kaunietei užkirstas.
35. Garliavos drama: mergaitė perduota motinai L.Stankūnaitei, prie prezidentūros - mitingas
Mindaugas Jackevičius; Paulius Garkauskas; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Ankstų ketvirtadienio rytą didelės policijos pajėgos sugužėjo į Klonio gatvę Garliavoje, o 7.20 val. mergaitė buvo paimta iš globėjos teisėjos Neringos Venckienės ir išvežta motinai Laimutei Stankūnaitei. Garliavoje budėjusių žmonių pasipriešinimas numalšintas, tačiau protestas tęsiasi - mitinguotojai renkasi prie Prezidentūros.
36. Prie Prezidentūros – žvakės ir klausimai prezidentei, kur yra mergaitė
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Balsas.lt", 2012 05 17
Nepatenkinti mergaitės atidavimu motinai Laimutei Stankūnaitei ketvirtadienio rytą skuba prie Prezidentūros Vilniuje. Susirinkusieji mergaitės atidavimą mamai lygina su kruvinaisiais Sausio 13-osios įvykiais ir žeria priekaištus prezidentei Daliai Grybauskaitei.
37. D.Grybauskaitė nori tyrimo dėl L.Stankūnaitės dukros perdavimo
Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vertindama įvykius Garliavoje, pabrėžė, jog įvykdžius neeilinį, mažo vaiko interesus liečiantį teismo sprendimą, atsakingos institucijos turi ištirti ar prieš vaiką nebuvo naudota prievarta, įvertinti visas vaiko perdavimo aplinkybes ir perdavimo procedūroje dalyvavusių institucijų veiksmus.
38. Garliavos drama: mergaitė perduota motinai L.Stankūnaitei, prie prezidentūros - mitingas
Mindaugas Jackevičius; Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 17
Ankstų ketvirtadienio rytą didelės policijos pajėgos sugužėjo į Klonio gatvę Garliavoje, o 7.20 val. mergaitė buvo paimta iš globėjos teisėjos Neringos Venckienės ir išvežta motinai Laimutei Stankūnaitei. Garliavoje budėjusių žmonių pasipriešinimas numalšintas, tačiau protestas tęsiasi - mitinguotojai renkasi prie Prezidentūros.
39. Seimo komiteto išvada: L.Stankūnaitės dukra turėjo būti išklausyta
Inga Saukienė, Portalas "Delfi"", 2012 05 16
Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukros perdavimo motinai dramą Garliavoje tyręs Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas buvo nepalankus vaiko teisių apsaugos kontrolieriams. Taip pat politikai pasigedo įsiklausymo į vaiko nuomonę.
40. N.Venckienei iškelta dar viena drausmės byla
Portalas "Delfi"", 2012 05 16
Po nepalankaus Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo „teisingumą vykdyti patiems“ vienos iš televizijų žinių reportaže raginusi teisėja Neringa Venckienė, Teisėjų etikos ir drausmės komisijos vertinimu, pažeidė teisėjui keliamus reikalavimus – dėl to drausmės bylų maratono nevengiančiai Kauno teisėjai iškelta dar viena drausmės byla, skelbiama Nacionalinės teismų administacijos pranešime.
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas