Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


21. Buvusi D.Kedžio draugė pasivaikščioti vedama su neperšaunama liemene
Portalas "Delfi"", 2009 11 14
Nors Drąsiaus Kedžio pūstas pedofilijos skandalas bliūkšta, buvusi jo sugyventinė Laimutė iki šiol negali nei jaustis saugi, nei matyti savo dukrelės. Ji vis dar priešininkų stovykloje - D.Kedžio sesers Neringos Venckienės namuose, rašo „Lietuos rytas“.
22. Pedofilams D.Kedžio sesuo skirtų mirties bausmę
Zita Čepaitė, Anglija.lt, DELFI, 2009 11 13
Su Neringa Venckiene, atvykusia pasisvečiuoti pas savo buvusią bendraklasę, susitikome viename iš prekybos centrų Pietryčių Londone.
23. Seimo komitetas: pedofilijos byla tirta nekompetentingai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 11 11
Pareigūnai galėjo užkirsti kelią kauniečio teisėjo Jono Furmanavičiaus ir neva tvirkintos mergaitės tetos žūčiai, jei būtų laiku sureagavę į šios moters ir jos sesers – mažylės mamos skundus.
24. Generalinis prokuroras dėl D.Kedžio dukros bylos tyrimo daugiau pareigūnų nebaus
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 11
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas trečiadienį spaudos konferencijoje sakė, kad Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvadų dėl Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo ir prievartavimo bylos tyrimo dar nematęs, todėl negalįs jų komentuoti.
25. Dalis nubaustų pedofilijos bylą tyrusių prokurorų ketina skųstis teismui
Portalas "Delfi"", 2009 11 10
Dalis generalinio prokuroro Algimanto Valantino nubaustų vadinamąją pedofilijos bylą tyrusių prokurorų ketina skųstis Vilniaus apygardos administraciniam teismui dėl skirtų nuobaudų.
26. D.Kedžio istorija parlamentarus įkvėpė keisti generalinio prokuroro skyrimo tvarką
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 11 04
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) nespėjo iki numatyto termino – trečiadienio pateikti išvadų dėl kauniečio Drąsiaus Kedžio skundų, neva jo dukra tapo pedofilų auka, tyrimo.
27. A.Valantinas: tyrimus užtempia tyrėjų trūkumas, menka kvalifikacija, griozdiškos procedūros
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 11 04
Ikiteisminius tyrimus stabdo žemiausios grandies tyrėjų trūkumas ir menka jų kvalifikacija, pernelyg sudėtingos procedūros, būtinybė visur dalyvauti prokurorui ir besitęsiančios bylos, kuriose niekaip nepavyksta nustatyti įtariamųjų ir kurių negali nutraukti pakankamai greitai.
28. D.Kedžio ir K.Rupulevičiaus atvejai, arba kodėl nepasitikime teismais?
Petras Ragauskas, Portalas "Delfi"", 2009 11 04
Atsakymas į šį klausimą gali būti „paprastas“: ogi todėl, kad tokia išvada nevalingai peršasi teismų darbą vertinančiam žmogui. Net galvoti daug nereikia.
29. Valantino verdiktas: kaltiems prokurorams – nuobaudos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 10 30
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas negailestingas kauniečio Drąsiaus Kedžio pareiškimus dėl galimos pedofilijos tyrusiems Kauno prokurorams – penktadienį jis paskelbė, kad Kauno prokurorams skiria tokias pačias nuobaudas, kokias pasiūlė speciali tyrimo komisija.
30. Lėks galvos ar užpakaliai?
Jonas Vaiškūnas, Portalas "Delfi"", 2009 10 29
Tragiški įvykiai Kaune kuriam laikui vėl tingiai pramerkė žvairas teisingumo sargų akis Kaune ir Vilniuje. O širdys jų neplaka.
31. D.Kedys slepiasi Kaliningrade?
Portalas "Delfi"", 2009 10 23
Prokurorai ir toliau tvirtina, kad Drąsius Kedys gali slėptis artimame užsienyje. Viena labiausiai tikėtinų vietų – Kaliningradas, tačiau bylą tiriantys pareigūnai apie tai kalba nenoriai, rašo „Vilniaus diena“.
32. Tyrimu dėl D.Kedžio dukros domėsis ir Seimo komitetas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 10 22
Vadinamąją pedofilijos istoriją narplios ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK). Taip ketvirtadienį nusprendė parlamentarai, pavedę šiam komitetui atlikti parlamentinį tyrimą dėl aplinkybių, susijusių su kauniečio Drąsiaus Kedžio skundais, esą jo mažametė dukra galėjo būti tvirkinama.
33. Seimas linkęs pavesti Teisės ir teisėtvarkos komitetui atlikti parlamentinį Kauno įvykių tyrimą
Portalas "Delfi"", 2009 10 20
Seimas linkęs pavesti Teisės ir teisėtvarkos komitetui atlikti parlamentinį tyrimą dėl aplinkybių, susijusių su Drąsiaus Kedžio skundais.
34. D.Kedžio draugė praturtėjo po pažinties su A.Ūsu
Portalas "Delfi"", 2009 10 17
Naujas būstas, apynaujis automobilis, brangūs drabužiai. Tuo po pažinties su Andriumi Ūsu, kuris dabar įtariamas pedofilija, ėmė džiaugtis buvusi Drąsiaus Kedžio sugyventinė Laimutė Stankūnaitė.
35. R.Šalaševičiūtė nemano, kad išliks savo poste
Portalas "Delfi"", 2009 10 16
Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė mano, kad po pedofilijos skandalo šiame poste neišliks, tačiau pati trauktis neketina.
36. Kauno įvykiai. Įstatymo viršenybė – kam?
Vytautas Daujotis, Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Po kruvinų įvykių Kaune įvairios visuomenės grupės, atskiri asmenys reikalauja, kad atsistatydintų generalinis prokuroras ir kiti prokurorai, kurie per metus nesugebėjo ištirti, o gal ir vilkino tyrimą dėl D. Kedžio pareikštų kaltinimų.
37. Pradėtas tyrimas dėl policijos veiksmų pedofilijos byloje
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Vidaus reikalų ministerijos generalinio inspektoriaus tarnyba pradėjo tyrimą dėl policijos veiksmų tiriant Kauno pedofilijos bylą.
38. Pedofilijos skandalą vainikavusios žudynės kvepia Kauno gaujomis
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas ir Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo byla gali būti nesusiję.
39. Lenkai nori suteikti politinį prieglobstį D.Kedžiui
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Lenkijos leidinys „Fakt“ rašo, kad Lenkijos vadovybė turėtų imtis visų įmanomų priemonių, kad Drąsius Kedys nebūtų pasodintas už grotų Lietuvoje, bet galėtų atvykti į Lenkiją ir gyventų laisvėje.
40. Nustatytas trečias asmuo, kurį D.Kedys kaltino pedofilija
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Neoficialiomis žiniomis, jau nustatyta, kas yra pedofilijos skandale minimas vyras, vardu Aidas, ketvirtadienį pranešė LNK Žinios.
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas