Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. L. Stankūnaitė pakeitė išvaizdą – sunku atpažinti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 10 15
Vadinamąją Kauno žudynių bylą nagrinėjančiame teisme – dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio buvusios sugyventinės Laimutės Stankūnaitės apklausa. Tačiau ji – slapta.
2. N. Venckienei prokurorai meta pedofilijos šešėlį
„Lietuvos ryto“ televizija, 2014 07 12
Garsiojoje pedofilijos istorijoje iš Kedžių ir Venckų skrieję kaltinimai grįžo bumerangu. Prokurorai pradėjo tyrimą dėl Laimutės Stankūnaitės dukters tvirkinimo Kedžių ir Venckų namuose, kai mažametė prieš kamerą pasakojo apie neva patirtą seksualinę prievartą.
3. Neringos Venckienės purtosi ne tik Seimas, bet ir Garliava
Arūnas Karaliūnas, Asta Kuznecovaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 20
Neringa Venckienė – jau ne Seimo narė, o tik į nusikaltimus įklimpusi bėglė, kurios gerbėjų gretos visiškai ištirpo. Jų beveik nebeliko ne tik parlamente Vilniuje, bet ir jos gimtojoje Garliavoje.
4. N. Venckienės likimas jau aiškus
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2014 06 19
Seimas ketvirtadienį panaikino „Drąsos kelio“ vedlės Neringos Venckienės Seimo nario mandatą, nes buvusi teisėja nuo praėjusių metų balandžio mėnesio nelanko Seimo plenarinių ir komitetų posėdžių.
5. N.Venckienę mirtinai įbaugino slapti įrašai
Arūnas Karaliūnas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 29
„Lietuvos rytas“ sužinojo, kas paskatino tariamos pedofilijos skandalo kurstytoją Neringą Venckienę palikti vyrą, namus, Seimą ir sprukti į užsienį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas