Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. Slaptas liudytojas demaskuoja ir N. Venckienę: ji pritarė D. Kedžio žudynėms
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 12 06
Pagrindinis liudytojas Kauno žudynių byloje slaptuoju informatoriumi įvardijamas Mindaugas Žalimas toliau demaskuoja dviguba žmogžudyste įtariamą Drąsių Kedį ir jo bičiulius - liudytojas pareiškė, jog žmogžudystėms pritarė tuo metu teisėja dirbusi Neringa Venckienė.
2. D.Kedys už pagalbą žadėjo milijoną
Dienraštis "Kauno diena", 2013 12 06
Įtariamų Drąsiaus Kedžio bendrininkų byloje vakar valstybės saugomi liudininkai Mindaugas Žalimas ir jo gyvenimo draugė Laura Žiliūtė tvirtino, kad už pagalbą D.Kedys visiems žadėjo po milijoną litų, o būsimoms žudynėms esą pritarė ir Neringa Venckienė.
3. Atskleidė kraupius D.Kedžio planus
Asta Kuznecovaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 06
„Baigsi kaip Andrius Ūsas, paspringsi kaip Drąsius Kedys“, – tokius grasinimus iš Policijos departamento pareigūnų tvirtino girdėjęs Kauno žmogžudysčių bylos liudytojas Mindaugas Žalimas. M.Žalimas ir jo draugė Laura Žiliūtė vakar liudijo Vilniaus apygardos teisme, kuriame nagrinėjama D.Kedžio bendrininkų Raimondo Ivanausko ir Eglės Barauskaitės baudžiamoji byla.
4. N. Venckienė vizgina Seimą ir Lietuvos teisinę sistemą
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 05 08
„Drąsos kelio“ vedlės, Seimo narės Neringos Venckienės tikriausiai niekas neapkaltins netoliaregiškumu: parlamentui panaikinus teisinį politikės imunitetą N. Venckienė prašapo ir užminė mįslę Seimui bei prokurorams – ką daryti su posėdžių nelankančia parlamentare ir kaip nustatyti jos buvimo vietą, kad būtų galima jai įteikti šaukimą atvykti į apklausą.
5. Oficialu: N. Venckienės sūnaus Lietuvoje nėra
Portalas "Delfi"", 2013 05 06
Neringa Venckienė su savimi iš Lietuvos išsivežė ir sūnų. Pirmadienį keturiolikmetis išbrauktas iš Garliavos mokyklos moksleivių sąrašų. Tokį prašymą direktoriui pateikė vaiko tėvas Aidas Venckus.
6. Dėl N.Venckienės imuniteto spręsianti komisija prašys leidimo rengti uždarus posėdžiusliudyti siūlosi budėjusieji Garliavoje
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 03 06
Seimo sudaryta laikinoji tyrimo komisija dėl „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės teisinio imuniteto trečiadienį susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame tarėsi dėl darbo tvarkos. Posėdyje nedalyvavo nei parlamentarė N. Venckienė, nebuvo kviesti ir jokie kiti svečiai.
7. Skandalingas policijos vado A.Matonio liudijimas: prokurorai žinojo apie informatorių M.Žalimą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 02 05
Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininkas Algirdas Matonis teisme prisipažino, kad Vilniaus apygardos prokuratūra žinojo apie slaptuoju informatoriumi įvardijamą Mindaugą Žalimą, tačiau į jo pasakojimą rimtai nežiūrėjo.
8. Iš karto po žudynių Kaune anonimas Prezidentūrai buvo pranešęs, kad policija žinojo apie D.Kedžio planuotus nusikaltimus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 02 05
Praėjus maždaug pusantro mėnesio po Kaune įvykdytų Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymų Prezidentūrai buvo pranešta, kad aukšti Policijos departamento pareigūnai žinojo, bet neužkirto kelio Drąsiaus Kedžio planuojamoms žudynėms.
9. K.Krivickas paneigė, kad J.Furmanavičius – nusikaltėlis ir pedofilas
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 01 10
TV3 laidoje „Akistata“ trečiadienio vakarą paneigta 2009 m. skelbta informacija apie nužudytą teisėją Joną Furmanavičių. Paskleistą informaciją, kad J. Furmanavičius buvo nusikaltėlis ir pedofilas, paneigė „Akistatos“ vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas