Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. Kauno žudynių byloje teismas nukentėjusiaisiais pripažino L.Stankūnaitę ir jos tėvus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 12 21
Su dviejų žmonių nužudymu siejamo Drąsiaus Kedžio buvusi draugė Laimutė Stankūnaitė ir jos tėvai Tatjana bei Stasys Stankūnai tapo nukentėjusiaisiais žudynių Kaune byloje. Anksčiau teismas nukentėjusiąja yra pripažinęs nušauto Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus motiną Anelę Furmanavičienę.
2. N.Venckienė negaus 2 mln. Lt už paviešintus jos kompiuteryje rastus dokumentus
Portalas "Delfi"", 2012 12 19
Seimo nare išrinkta dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė iš valstybės negaus nė cento – buvusi Kauno apygardos teismo teisėja nesugebėjo įrodyti, kad patyrė neturtinę žalą dėl jos kompiuteryje aptiktų ir vėliau paviešintų dokumentų pavadinimų.
3. J.Furmanavičiaus motina vėl prašo uždrausti K.Krivicko laidas, TV3 teigia paskelbę tik D.Kedžio nuomonę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 12 03
Prieš 3 metus nušauto Kauno teisėjo Jono Furmanavičiaus motina Anelė Furmanavičienė dar kartą teismo prašo pusei metų uždrausti prodiuserio Kristupo Krivicko vadovaujamos bendrovės „TV PRO media“ veiklą. Tuo tarpu laidą „Akistata“ kurianti bendrovė ir televizija TV3 teismui aiškina, kad toks reikalavimas prasižengia tiek su teisingumo, tieks su protingumo ir sąžiningumo principais.
4. Nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus motina: kada sulauksiu prezidentės užuojautos?
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 11 26
Prieš 3 metus nušauto Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus motina Anelė Furmanavičienė viliasi, kad pagaliau šalies vadovė nuspręs viešai pareikšti užuojautą nužudytojo šeimai.
5. Dėl teisėjų įžeidimo L.Kedienę ginantis jos žentas siekia nušalinti teismą, nes buvo apklausta įrašą paviešinusi žurnalistė
Portalas "Delfi"", 2012 11 23
Panevėžio apygardos teismo teisėjams metusios įžeidimus Drąsiaus Kedžio motinos Laimutės Kedienės advokatas Vilniaus apygardos teismui pareiškė nušalinimą.
6. Prokuroras prašo A.Ūsą reabilituoti, su tuo nesutinka vaiko teisių atstovai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 10 18
Vadinamoji pedofilijos byla turi būti nutraukta konstatuojant, kad jau miręs verslininkas Andrius Ūsas netvirkino dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo sugyventinės Laimutės Stankūnaitės mažametės dukros. Tai ketvirtadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pareiškė prokuroras Egidijus Motiejūnas.
7. L.Stankūnaitė: N.Venckienė už savo žodžius atsakys teisme
Portalas "Delfi"", 2012 10 11
Laimutė Stankūnaitė sako, kad pedofilijos byloje pedofilų buvo ieškoma ne toje barikadų pusėje. „Apie mergaitės parodymus nėra ką kalbėti, ji buvo primokyta“, - mano moteris.
8. S.Stankūnas: norėjau kreiptis į policiją, kad D.Kedys turi lytinių santykių su 15-mete
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2012 09 20
Ketvirtadienį Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas tęsė vadinamosios Kauno pedofilijos bylos nagrinėjimą, kurioje Andrius Ūsas kaltinamas mergaitės tvirkinimu.
9. Teismas nusprendė, kad prokurorai pagrįstai nepradėjo tyrimo dėl A.Ūso šmeižto
Portalas "Delfi"", 2012 09 05
Vilniaus prokurorai pagrįstai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl verslininko Andriaus Ūso šmeižto po mirties, trečiadienį galutine ir neskundžiama nutartimi paskelbė Vilniaus apygardos teismas.
10. Teisėjų taryba pritarė N.Venckienės atleidimui, ji dėkojo prezidentei
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 06 29
15 – už, 2 – prieš. Tokius rezultatus penktadienį išvydo Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė, kurios atleidimo iš pareigų klausimą svarstė Teisėjų taryba. Pritarus prezidentės dekretui dėl N. Venckienės atleidimo iš pareigų savo noru, šalies vadovei beliks pasirašyti dekretą.
11. N.Venckienės neliečiamybė gali būti naikinama dar du kartus
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 27
Teisėja Neringa Venckienė, antradienį po Seimo balsavimo netekusi teisinės neliečiamybės, gali su ta pačia procedūra susidurti dar du kartus. Mat rugsėjį imunitetą jai grąžins kandidatės į Seimą statusas, o teisėjai tapus parlamento nare prireiktų jau trečią kartą spręsti šį klausimą.
12. Dėl protesto prieš mergaitės paėmimą teisiamas P.Gylys: tai yra demokratijos, pilietinės visuomenės naikinimo praktika
Portalas alfa.lt", 2012 06 26
Vilniaus miesto trečiajame apylinkės teisme antradienio rytą turėjo būti nagrinėjama Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ) pirmininkui Povilui Gyliui iškelta administracinė teisės pažeidimų byla.
13. Seimas panaikino N.Venckienės neliečiamybę
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 26
Seimas antradienį panaikino teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę. Seime pasirodė ir pati teisėja. Ji užsiminė jau galvojanti, ką veiks nusiėmusi mantiją. O laikinosios komisijos, pasiūliusios naikinti jos imunitetą, vadovo Evaldo Jurkevičiaus pasiūlymo susigrumti rinkimuose N. Venckienė nelaiko rimta grėsme.
14. Seimas panaikino N.Venckienės neliečiamybę
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 26
Seimas antradienį panaikino teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę. Seime pasirodė ir pati teisėja. Ji užsiminė jau galvojanti, ką veiks nusiėmusi mantiją. O laikinosios komisijos, pasiūliusios naikinti jos imunitetą, vadovo Evaldo Jurkevičiaus pasiūlymo susigrumti rinkimuose N. Venckienė nelaiko rimta grėsme.
15. Teisėjas A.Cininas: A.Ūso byloje niekas neprašė apklausti mergaitės
Portalas "Delfi"", 2012 06 26
Vadinamosios pedofilijos bylos nagrinėjimui pirmininkaujantis teisėjas Audrius Cininas teigia, kad dalies visuomenės priekaištai, jog specialiai yra vilkinamas teismo procesas, yra nepagrįsti. „Nuosprendis bus paskelbtas po rinkimų“, – neslepia Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėjas.
16. Seimo komisija siūlo naikinti N.Venckienės neliečiamybę, E.Jurkevičius kviečia teisėją susigrumti Seimo rinkimuose
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 26
Antradienį ryte į posėdį susirinko laikinoji Seimo komisija, sprendžianti dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo. Verdiktas priimtas – minimalia vieno balso dauguma komisija pasisakė už teisėjos imuniteto atėmimą. Seimas klausimą svarstyti pradės jau antradienį.
17. „Venckienės komisija“ kol kas lieka be vadovo
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 07
Iš Seimo komisijos, sprendžiančios teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo klausimą, pasitraukusiai „darbietei“ Virginijai Baltraitienei veikiausiai pavyko rasti pamainą. Ją komisijoje turėtų pakeisti kitas „darbietis“ – Mečislovas Zasčiurinskas. Tačiau Seimas ketvirtadienį nepajėgė patvirtinti naujos komisijos sudėties.
18. R.Palaitis apklaustas dėl policijos veiksmų Garliavoje
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 06
Buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis trečiadienį ryte apklaustas Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Eksministras liudijo ikiteisminiame tyrime dėl policijos veiksmų Garliavoje, pirmosios, nesėkmingos Drąsiaus Kedžio dukters paėmimo operacijos metu.
19. Seimo komisijai dėl N.Venckienės neliečiamybės bus skiriamas naujas pirmininkas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 06
Laikinoji Seimo komisija, spręsianti dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo, turės naują vadovą.
20. Teismas vėl nagrinėja pedofilijos bylą – N.Venckienė teisme išplūdo L.Stankūnaitę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 06 06
Vadinamoji Kauno pedofilijos byla – vėl ant teisėjų stalo. Trečiadienį baudžiamąją bylą, kurioje po mirties teisiamas verslininkas Andrius Ūsas, atvertusi teisėjų kolegija apklausė vieną svarbiausių liudytojų – dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę.
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas