Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. D.Kedžio artimieji į Strasbūrą nusiuntė tris skundus prieš Lietuvą
Portalas "Delfi"", 2011 12 30
Dėl dukterėčios globos kovojanti Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė Lietuvą apskundė Europos žmogaus teisių teismui (EŽTT) Strasbūre dėl teisės į privatų gyvenimą pažeidimo, teisės į teisingą teismą ir kt.
2. D.Kedžio dukrelė atiduodama L.Stankūnaitei, Garliavoje mergaitei buvo iškviesta greitoji Pagalba
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2011 12 16
Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra grįžta gyventi pas motiną. Taip nusprendė Kėdainių rajono apylinkės teismas.
3. Prokurorai atskleidė, kas yra „slaptasis informatorius“, V.Barkauskas apie jį nežinojo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 06
Generalinė prokuratūra oficialiai patvirtino, kad prieš dvejus metus į Policijos departamentą atvykęs ir apie planuojamas žmogžudystes Kaune užsiminęs vadinamasis „slaptasis informatorius“ yra Mindaugas Žalimas.
4. D.Kedžio byla: apie „slaptą informatorių“ žinojo ir generalinio prokuroro pavaduotojas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 01
Aiškėja naujos aplinkybės slaptu policijos informatoriumi pasiskelbusio Drąsiaus Kedžio bičiulio Mindaugo Žalimo byloje – ikiteisminio tyrimo metu išsiaiškinta, kad apie jo apsilankymą Policijos departamente žinojo ir tuometinis generalinio prokuroro pavaduotojas Vytautas Barkauskas.
5. S.Skvernelis: T.Ulpis yra išreiškęs valią trauktis iš posto, tokių pareigūnų gali būti daugiau
Inga Saukienė, Portalas "Delfi"", 2011 11 17
Pareigūnų teigimu, visą policijos struktūrą sudrebinęs tyrimas, pradėtas atsiradus slaptajam liudytojui, teigiančiam, kad policijos pareigūnai žinojo apie Drąsiaus Kedžio planuojamas žmogžudystes, bus vienas sparčiausių istorijoje.
6. Komisaras T.Ulpis nusprendė prabilti apie V.Račkauską ir slaptą liudytoją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) generalinio komisaro pavaduotojas Tomas Ulpis nusprendė prabilti apie susitikimus su slaptu policijos informatoriumi ir dabar jau iš pareigų pasitraukusio Visvaldo Račkausko esą duotus nurodymus nuslėpti su juo susijusią informaciją. Taip T. Ulpis siekia išvengti jam gresiančios atsakomybės.
7. Prokuroras: dar nėra apsispręsta, ar prašyti pratęsti vieno iš galimų D.Kedžio bendrininkų suėmimą
Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Šiuo metu prokurorai dar nėra apsisprendę, ar prašyti teismo pratęsti suėmimą vienam iš įtariamų Drąsiaus Kedžio bendrininkų, tvirtino Generalinės prokuratūros prokuroras.
8. Prokurorai apklausė teisėją N.Venckienę
Portalas "Delfi"", 2011 11 15
Antradienį prokurorai apklausė Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę.
9. Parlamentarai stebės tyrimą dėl įtarimų aukštiems policijos pareigūnams
Portalas "Delfi"", 2011 11 15
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininko pavaduotojas Julius Sabatauskas sako, kad bus stebima, kaip vykdomas tyrimas dėl įtarimų aukštiems policijos pareigūnams.
10. Generalinėjė prokuratūroje LKPB viršininkui A.Matoniui pareiškiami įtarimai
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 15
Antradienį 13.30 val. į Generalinę prokuratūrą atvyko Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininkas Algirdas Matonis. Čia jam bus pareikštas įtarimas piktnaudžiavimu. LKPB vadovą į prokuratūrą atlydėjo advokatas Linas Belevičius.
11. Įtarimai pareikšti V.Račkauskui, T.Ulpiui, antradienį planuojama - A.Matoniui
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 14
Pirmadienį Generalinėje prokuratūroje ir Policijos departamento Imuniteto valdyboje reiškiami įtarimai garsiojoje byloje dėl pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo.
12. Aukštiesiems Policijos departamento komisarams reiškiami oficialūs įtarimai, V.Račkauskas atleistas
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 14
Pirmadienį Generalinėje prokuratūroje ir Policijos departamento Imuniteto valdyboje reiškiami įtarimai garsiojoje byloje dėl pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo.
13. V.Račkausko ir kitų pareigūnų namuose atliktos kratos
Portalas "Delfi"", 2011 11 12
Penktadienį Policijos departamentas, tirdamas, ar iš tiesų aukšti pareigūnai žinojo apie dviem žmogžudystėmis įtariamo Drąsiaus Kedžio planus, atliko 15 kratų.
14. D.Kedžio teta: slaptasis informatorius padarė meškos paslaugą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 10
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio teta Audronė Skučienė teigia, kad keistomis aplinkybėmis po dviejų metų atsiradęs slaptasis policijos informatorius padarė „meškos paslaugą“ – paviešinti liudijimai apie planuotas žudynes Kaune esą galėjo tik pakenkti, nes Lietuvos Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį nusprendė, jog vadinamoji pedofilijos byla turi būti nagrinėjama iš naujo.
15. Prezidentė ragina nedaryti spaudimo teisėsaugai vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje
Portalas "Delfi"", 2011 11 10
Prezidentė Dalia Grybauskaitė nekomentuoja policijos vadovybės atsakomybės paaiškėjus naujoms aplinkybėms vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje. Šalies vadovė politikus ragina nedaryti spaudimo teisėsaugai ir susilaikyti nuo komentarų šia tema.
16. Aukščiausiasis Teismas: A.Ūso byla bus nagrinėjama iš naujo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 10
Vadinamoji Kauno pedofilijos byla bus nagrinėjama iš naujo – Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) ketvirtadienį paskelbė, kad mažametės mergaitės tvirkinimu apkaltintam kauniečiui Andriui Ūsui pareikštus kaltinimus net po jo mirties turi išnagrinėti teismas. Tiesa, tokiai nuomonei pritarė ne visi teisėjai.
17. S.Skvernelis reiškia abejones dėl pavaduotojo
Giedrius Vitkauskas, Portalas lrt.lt", 2011 11 09
Paaiškėjus naujoms aplinkybėms vadinamoje pedofilijos byloje, generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis reiškia abejones dėl tolesnio darbo su savo pavaduotoju.
18. A.Kubilius iš policijos tikisi tinkamo naujų faktų apie D.Kedžio žudynes įvertinimo
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 11 09
Premjeras Andrius Kubilius susilaiko nuo aštresnių komentarų policijos atžvilgiu po to, kai paaiškėjo galimos spragos Drąsiaus Kedžio surengtų žudynių istorijoje. Vyriausybės vadovas iš pareigūnų tikisi aiškių atsakymų į visus naujus klausimus.
19. D.Valys: N.Venckienės apklausa bus reikalinga
Portalas "Delfi"", 2011 11 09
Tiriant su pedofilijos skandalu galimai susijusių žudynių Kaune bylą gali būti apklausta Drąsiaus Kedžio sesuo, Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė, trečiadienį sakė generalinis prokuroras Darius Valys.
20. I.Degutienė: keista, kad slaptas liudytojas D. Kedžio byloje kaltinimus pareiškė tik dabar
Portalas "Delfi"", 2011 11 09
Seimo pirmininkę Ireną Degutienę stebina tai, kad slaptasis policijos liudytojas aukštiems policijos pareigūnams kaltinimus Drąsiaus Kedžio byloje išsakė tik praėjus porai metų po įvykių. Jos teigimu, kad suprastume, kas tiksliai šioje istorijoje vyksta, tikrai sunku.
Iš viso: 33
Straipsniai: [1-20] [21-33]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas