Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. N.Venckienė pareiškė nušalinimą visam Kėdainių rajono apylinkės teismui
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Pirmadienį Kėdainių rajono apylinkės teismas taip ir nepradėjo Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros gyvenamosios vietos nustatymo bylos. Laikinoji mergaitės globėja Neringa Venckienė paprašė stabdyti bylos nagrinėjimą tol, kol nebus paskelbtas galutinis sprendimas pedofilijos byloje.
2. L.Kedienei ir N.Venckienei gresia įtarimai dėl pedofilijos bylą nutraukusių teisėjų įžeidimo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 12 17
Generalinė prokuratūra penktadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vadinamąją Kauno pedofilijos bylą nutraukusiu trijų Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjų įžeidimo.
3. Atsistatydina pedofilijos bylą nagrinėjusi teisėja
Portalas "Delfi"", 2010 12 14
Vadinamąją Kauno pedofilijos bylą nagrinėjusi Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėja Daiva Gadliauskienė siekia palikti savo pareigas.
4. N.Venckienė ir A.Ūso artimieji apskundė teismo sprendimą nutraukti pedofilijos bylą
Portalas "Delfi"", 2010 12 07
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė ir mergaitės tvirkinimu kaltinto Andriaus Ūso artimieji apskundė teismo sprendimą nutraukti vadinamąją pedofilijos bylą.
5. N.Venckienė iškėlė dar vieną bylą valstybei – vėl reikalauja pinigų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 11 24
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė neduoda ramybės pareigūnams – teisėja iškėlė jau antrą bylą Lietuvos valstybei dėl neturtinės žalos atlyginimo.
6. Panevėžio miesto apylinkės teismas: pedofilijos byla baigta
Paulius Garkauskas, Rafaelis Achmedovas, Portalas "Delfi"", 2010 11 17
Trečiadienio popietę Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbė nutartį garsiojoje Kauno pedofilijos byloje. Teismas patenkino prokurorų prašymą bei bylą nutraukė.
7. Vilniaus teisėja: N.Venckienės imunitetas nėra absoliutus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 10 21
Vilniaus teisėja Jolanta Vėgelienė įsitikinusi, kad teisėtai prokurorams leido iš telekomunikacijų bendrovių paimti dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio sesers, Kauno teisėjos Neringos Venckienės pokalbių išklotines.
8. D.Kedžio dukra palikta N.Venckienės globai
Portalas "Delfi"", 2010 10 19
Antradienį Drąsiaus Kedžio dukters globos klausimą svarsčiusi komisija neturėjo jokių priekaištų jos globėjai Neringai Venckienei. Mergaitė ir toliau liks Venckų namuose.
9. Atmestas N.Venckienės skundas dėl motinystės teisių L.Stankūnaitei apribojimo
Portalas "Delfi"", 2010 10 11
Panevėžio apygardos teismas paskelbė, kad netenkino Neringos Venckienės atskirojo skundo.
10. N.Venckienė: aš manau, kad būsiu atleista
Portalas "Delfi"", 2010 10 08
Kauno apygardos teismo teisėja, pavasarį negyvo rasto Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė įsitikinus, kad po Teisėjų garbės teismo teisėjos darbo ji greičiausiai neteks.
11. Kauno pedofilijos byloje nutarta palaukti kito teismo sprendimo dėl įtarimų L.Stankūnaitei ir A.Ūsui
Portalas "Delfi"", 2010 10 07
Panevėžio miesto apylinkės teismas ketvirtadienį vėl atidėjo vadinamosios Kauno pedofilijos bylos nagrinėjimą, nusprendęs palaukti kito teismo sprendimo dėl prašymo pareikšti įtarimus daugiau asmenų.
12. D.Kedžio dukra laikinai lieka pas N.Venckienę iki pedofilijos bylos pabaigos
Portalas "Delfi"", 2010 09 22
Panevėžio miesto apylinkės teismas nusprendė kol kas nesvarstyti, ar dviejų žmonių nužudymu įtariamo kauniečio Drąsiaus Kedžio buvusiai draugei Laimutei Stankūnaitei turi būti apribotos motinystės teisės. Neviešame teismo posėdyje teismas paskelbė, kad sustabdo bylos nagrinėjimą iki tol, kol įsiteisės teismo nuosprendis vadinamojoje pedofilijos byloje.
13. D.Kedžio šalininkai Kaune „laidojo“ prokurorus
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2010 09 10
Penktadienio vidurdienį per Kauno Senamiestį ir Laisvės alėją, nešini juodu karstu, žygiavo Drąsiaus Kedžio šalininkai.
14. Teismas N.Venckienei išaiškino, kad ji negali skųsti drausmės bylos iškėlimo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 09 10
Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės skundas dėl Teisėjų etikos ir drausmės komisijos (TEDK) iškeltos drausmės bylos nebus nagrinėjamas.
15. Nutrauktas tyrimas dėl L.Stankūnaitės neva daromo poveikio dukrai
Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Kauno miesto apylinkės prokuratūra nutraukė buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės Laimutės Stankūnaitės atžvilgiu pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galimo poveikio liudininkui. Šis ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pagal D.Kedžio pareiškimą, skelbia lrytas.lt.
16. M.Kuprevičiaus bylą dėl grasinimų teismas grąžino prokuratūrai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Vienas iš aktyviausių Drąsiaus Kedžio rėmėjų Marius Kuprevičius vėl turės aiškintis dėl grasinimų Vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei.
17. Vilniaus centre D.Kedžio gerbėjai pasirodė su karstu
Portalas "Delfi"", 2010 09 07
Antradienio popietę sostinės Gedimino prospekte savo simboline eisena į save dėmesį bandė atkreipti dviejų žmonių nužudymu kaltinto garliaviškio Drąsiaus Kedžio pasekėjai. Eidami viena pagrindinių Vilniaus gatvių jie nešėsi juodą karstą, ant kurio buvo užrašyta "Prokuratūra", o save vaizdavo kaip prokuratūros duobkasius.
18. Prieš teismą stojo grasinimu kontrolierei kaltinamas M.Kuprevičius
Portalas "Delfi"", 2010 09 03
Dėl grasinimų vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei penktadienį prieš teismą stojo vienas iš aktyviausių Drąsiaus Kedžio rėmėjų Marius Kuprevičius.
19. Nepriklausomų ekspertų išvadose teigiama, kad D.Kedys nuskendo
Portalas "Delfi"", 2010 09 02
Nepriklausomų ekspertų Drąsiaus Kedžio artimiesiems pateiktose išvadose teigiama, kad D. Kedys mirė ne užspringęs skrandžio turiniu, o nuskendo. Oficialią ekspertizę atlikę teismo medicinos ekspertai tokias išvadas vadina nesąmone.
20. Prokuratūra: neaišku, ar ant pistoleto rasti pėdsakai yra D.Kedžio
Portalas "Delfi"", 2010 08 30
Ant pistoleto, kuris rastas šalia negyvo Drąsiaus Kedžio, išlikę pėdsakai netinkami asmens tapatybei nustatyti tiriant DNR, pirmadienį pranešė Generalinė prokuratūra.
Iš viso: 158
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-158]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas