Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


1. Per susitikimą su dukra L.Stankūnaitė nesusivaldė
Portalas "Delfi"", 2009 12 31
Per kaunietės Laimutės Stankūnaitės, kuri yra minima garsiajame pedofilijos skandale, susitikimą su penkiamete dukterimi buvo kilusi sumaištis. Policijos nurodytoje patalpoje susitikusi su mergaite L.Stankūnaitė nežinia kodėl nustūmė į šoną vaizdo kamerą, rašo "Lietuvos rytas".
2. L.Stankūnaitė žada kreiptis į teismą dėl mergaitės globos
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 12 22
Akylai saugoma dviejų apsaugininkų buvusi Drąsiaus Kedžio mylimoji Laimutė Stankūnaitė antradienį pirmą kartą pasirodė viešumoje.
3. D.Kedžio dukra apklausta dar kartą
Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Nužudymais įtariamo ir vis dar ieškomo Drąsiaus Kedžio penkiametė dukra dar kartą dalyvavo apklausoje, kurios metu turėjo prisiminti susitikimus su mama, praneša „Lietuvos ryto” televizija.
4. Teisėjai grasinta surengti „kaunietišką variantą”
Portalas "Delfi"", 2009 12 19
Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėja Vitalija Vaivadienė gavo anoniminį laišką, kuriame jai grasinama susidorojimu ir minimi Kauno įvykiai. Tuomet Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius.
5. Prokuroras: V.Naruševičienės dukra paneigė, kad buvo prievartaujama
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Vadinamąją Kauno pedofilijos bylą tirianti Vilniaus apygardos prokuratūra paskyrė naują ekspertizę ir dar kartą prašo įvertinti baudžiamojoje byloje esančius duomenis.
6. A.Valantinas siekia, kad būtų nubausti du vadinamąją pedofilijos bylą tyrę tyrėjai
Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas Vilniaus apygardos administraciniam teismui apskundė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) generalinio inspektoriaus Juliaus Jasaičio tarnybinio patikrinimo išvadas dėl Panemunės komisariato tyrėjų Edmundo Navicko ir Rasos Kairienės veiksmų.
7. Siūloma pripažinti generalinį prokurorą ir jo pavaduotojus sulaužius priesaiką
Portalas "Delfi"", 2009 12 08
Generalinis prokuroras ir juo pavaduotojai sulaužė priesaiką, todėl Seimas siūlo prezidentei atleisti generalinį prokurorą iš pareigų.
8. Dvi Kauno pedofilijos bylą tyrusios prokurorės apskundė Generalinę prokuratūrą teismui
Portalas "Delfi"", 2009 12 03
Dvi vadinamąją Kauno pedofilijos bylą tyrusios prokurorės, kurioms nuobaudas spalio pabaigoje skyrė generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, apskundė Generalinę prokuratūrą Vilniaus apygardos administraciniam teismui (VAAT).
9. D.Kedžio motina prašo kelti bylas prokurorams
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 03
Po dvigubos žmogžudystės pasislėpusio kauniečio Drąsiaus Kedžio motina Laimutė Kedienė kreipėsi į Seimą ir paprašė nepritarti prokurorų veiksmus tyrusios komisijos išvadai bei pasiūlė inicijuoti baudžiamųjų bylų iškėlimą visiems su vadinamąja pedofilijos byla susijusiems prokurorams ir Vaiko teisių apsaugos kontrolierei Rimantei Šalaševičiūtei.
10. D.Kedžio buvusi draugė prašo leisti dažniau matytis su dukra
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 01
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio buvusi draugė Laima Stankūnaitė teismo prašo leisti jai dažniau matytis su savo mažamete dukra.
11. Į teisėjų konfliktą su N.Venckiene įsikišo ir prokurorai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 27
Tarp Kauno apygardos teismo teisėjų kilusį konfliktą, kai su dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio seserimi Neringa Venckiene atsisako dirbti trys teisėjai, narplios prie Teisėjų tarybos įkurtas Teismų administravimo komitetas, nusprendė teismų savivaldos atstovai.
12. Sprendimus pedofilijos byloje A.Valantinas žada gruodį
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 11 24
Vadinamojoje pedofilijos byloje vienokio ar kitokio sprendimo galima tikėtis gruodį, o dviejų žmonių nužudymo Kaune tyrimo eiga priklausys nuo įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieškos.
13. Su N.Venckiene dirbti atsisakę teisėjai kviečiami pasiaiškinti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 24
Kaip išbristi iš konfliktinės situacijos ir kokį rasti tinkamiausią būdą mikroklimato pagerinimui Kauno apygardos teisme, kai trys Civilinių bylų skyriaus teisėjai raštu atsisakė nagrinėti bylas su dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio seserimi Neringa Venckiene?
14. D.Kedžiu prisistatęs vyras grasino susprogdinti teismą
Portalas "Delfi"", 2009 11 21
Penktadienį į sostinės policiją paskambinęs vyras pagrasino susprogdinti teismo rūmus, jei nebus suimtas įtariamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas.
15. Seimo komiteto išvadose apie pedofilijos bylos tyrimą nebeliko „nusikalstamo aplaidumo“
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 11 19
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) tyrimo apie vadinamosios pedofilijos bylos nagrinėjimą išvadų projekte buvo užsiminta apie nusikalstamą pareigūnų aplaidumą, bet galutiniame tekste šios frazės nebeliko.
16. N.Venckienės vyras nebegins D.Kedžio
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 18
Policijos ieškomo Drąsiaus Kedžio sesers vyras advokatas Aidas Venckus nusprendė nebeginti savo giminaičio byloje, kurioje policijos ieškomą vyriškį kaunietis verslininkas Andrius Ūsas apkaltino dėl šmeižto bei reikalauja milijono litų neturtinės žalos atlyginimo.
17. Pedofilų ieškotoją išgąsdino laidotuvių vainikas
Jadvyga Pekarskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2009 11 17
Dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio rėmėjas, interneto svetainės apie pedofilus įkūrėjas Arnoldas Krušinskas kreipėsi į policiją.
18. Tikros ir tariamos pedofilijos grimasos
Greta Čižinauskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 11 17
Vadinamoji Kauno pedofilijos byla tampa lakmuso popierėliu vertinant ne tik prie jos tyrimo prisilietusius pareigūnus, bet ir politikus, kurie neatsispiria pagundai lengvai prisirinkti reitingo taškų.
19. Prokurorai užsimojo iš D.Kedžio atimti dukrą
Portalas "Delfi"", 2009 11 17
Generalinė prokuratūra rengia teismui ieškinį, kuriuo prašys apriboti, dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio teises į jo dukrą, rašo kaunodiena.lt.
20. Pedofilų kontrolės priemonių beieškant
Petras Ragauskas, Portalas "Delfi"", 2009 11 17
Kad ir skaudama širdimi, tenka nuvilti tuos tris ketvirtadalius Lietuvos gyventojų, kurie sociologinės apklausos duomenimis pritartų pedofilų cheminei kastracijai.
Iš viso: 55
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-55]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas