Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gyvenkime taupiai


1. Rezidencijoms išlaikyti – tūkstančiai
Roberta Tracevičiūtė, Lietuvos žinios, 2016 10 07
Iš mokesčių mokėtojų pinigų apmokamas valstybės vadovų ir parlamentarų gyvenamųjų patalpų išlaikymas per pastaruosius metus atsiėjo daugiau kaip 100 tūkst. eurų.
2. Kauno politikų išmokos kanceliarinėms prekėms pralenkė net minimalią algą
Delfi.lt, 2016 05 04
Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai gauna didžiausias Lietuvoje išmokas kanceliarinėms, transporto, interneto ir kitoms su tarybos nario veikla susijusioms išlaidoms padengti.
3. „Tvarkiečio“ pomėgis – kelionės, bet ne už savo pinigus
Delfi.lt, 2016 04 23
Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko „tvarkiečio“ Remigijaus Žemaitaičio pomėgis keliauti šį komitetą paliko be komandiruotėms skirtų lėšų.
4. Kauno valdžia planuoja uždaryti „auksinį“ tualetą
Delfi.lt, 2016 03 21
Kauno miesto valdžia jau svarsto uždaryti „auksinį“ tualetą prie Kauno pilies, kurio statybai 2007– 2008 metais išleista 153 tūkst. eurų, rašo portalas lrytas.lt ir „Laikinoji sostinė“.
5. Seimo narių komandiruotėms – beveik 400 tūkst. eurų
Delfi.lt, 2016 03 14
Paskutiniais kadencijos metais Seimas įvairioms politikų komandiruotėms planuoja išleisti 388 tūkst. eurų – 10 tūkst. eurų mažiau nei pravažinėta pernai.
6. Miltų kaina pakyla net be mielių
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2016 01 21
Varguolių stalo greičiausiai nepasieks auksiniai miltai – už sunkiai paaiškinamą kainą juos ketinusi pirkti Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (ŽŪMPRRA) išsigando savo užmojų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas