Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gyvenkime taupiai


1. Lazdijų merui Artūrui Margeliui – penktadaliu didesnė alga
Vilma Danauskienė, Portalas "Delfi"", 2015 12 30
„Į rankas“ apie 2100 eurų gaunantis Lazdijų rajono savivaldybės meras konservatorius Artūras Margelis nuo šiol gaus beveik penktadaliu didesnį atlyginimą.
2. Politikai demaskavo vienas kitą
Vakaro žinios, 2015 12 10
Nors iki Seimo rinkimų dar daug vandens nutekės, Plungėje jau žvanga politinių kovų ginklai.
3. Vilniaus šilumos tinkluose – tūkstantinės išlaidos kavai ir teniso aikštelių nuomai
Portalas "Delfi", 2015 11 02
Vilniaus savivaldybės sutartį su „Vilniaus energija“ prižiūrintys Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) tūkstančius eurų leido darbuotojų studijoms, teniso aikštelių nuomai, kavai ar dovanų čekiams.
4. Terminalas kainuoja vis brangiau
Danas Nagėlė, Vakaro žinios, 2015 05 29
Pernai gruodžio 3-iąją oficialiai atidarytas suskystintų gamtinių dujų terminalas Lietuvai jau kainavo 442,5 mln. litų. Jo statyboms išleista 350 mln., litų, o terminalo laivo nuomai 92,5 mln. litų. Negana to, ekspertai net abejoja, ar projektas iš viso bus ekonomiškai naudingas.
5. Lietuviški milijonai prigyja ir Afganistane
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2015 03 28
Valstybės kontrolė kasmet nustato, kad neteisingai Lietuvoje panaudojamos dešimtys milijonų litų. Tačiau visų mūsų mokesčių mokėtojų pinigų sužiūrėti ir ji negali, nes ne visi išleidžiami mūsų šalyje.
6. Energetikos įmonei graso didžiule bauda
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi", 2015 01 19
Valstybinė kainų ir energetikos komisija (VKEKK), atlikusi elektros sektoriaus įmonių patikrinimus, aptiko milijonus eurų nepagrįstų sąnaudų ir siūlo taikyti pinigines baudas.
7. Prezidentūra apkaltino SADM: 1,5 mln. eurų kainavęs projektas - valstybės lėšų plovimas
Portalas "Delfi", 2015 01 12
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos už 1,5 mln. eurų užsakytas mokslinis tyrimas, kuriam rengti įdarbinta ir 14 pačios ministerijos darbuotojų, yra „valstybės pinigų plovimas“, sako prezidentė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas