Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gyvenkime taupiai


1. Tratinimas pirmininkaujant ES
Rūta Juknevičiūtė, Dienraštis "Respublika", 2014 05 21
Vilniaus sraigtasparnių aikštelėje įprastai leidžiasi ir kyla tik paukščiai Kol kas nė viena iš didžiųjų šalies ligoninių neturi specialios sraigtasparnių nutūpimo aikštelės, nors jas žadėta įrengti dar prieš 14 metų.
2. Vandens pardavėjams pinigų niekada negana
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 05 08
Seime po svarstymo pritarta naujos redakcijos Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo projektui. Tikimasi, jis padės pristabdyti drastišką vandens kainų augimą ir labiau gins vartotojų teises.
3. Etikos sargai apstulbę, kam Seimo nariai skiria valstybės lėšas
„Lietuvos ryto“ TV, 2014 04 30
Abonementai į baseiną, šimtai žvakių ir kilogramai saldainių – tokie seimo narių pirkiniai už parlamentinei veiklai skirtas lėšas vėl stebina Seimo etikos komisiją.
4. Pirmininkavimui įvertinti - šimtatūkstantinė suma
Roberta Tracevičiūtė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2014 02 27
Užsienio reikalų ministerija (URM) ketina atseikėti solidžią sumą ekspertams, kurie įvertins Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos (ES) Tarybai. Tam numatoma išleisti apie 150 tūkst.
5. Atominės konsultacijos panašios į aferą
Jaunius Pocius, Dienraštis "Respublika", 2014 02 26
Ar teks buvusiems Ignalinos AE ir Visagino AE projekto vadovams, dosniai penėjusiems užsienio konsultantus, atsakyti už dešimčių milijonų litų iššvaistymą. Gali taip atsitikti, jeigu mūsų teisėsaugai užteks parako painioms viešųjų pirkimų sutarčių peripetijoms išpainioti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas