Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gyvenkime taupiai


1. Krizės metu – prekybos centrų šturmas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 31
Nepaisant pranešimų apie šalies ūkio nuosmukį, lietuviai prieš šventes plūdo į prekybos ir pramogų centrus. Didžiausiose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos vietose šiemet per Kalėdinę savaitę apsilankė nemažiau žmonių, kaip ir tuo pačiu laikotarpiu pernai.
2. Kultūros darbuotojų algos augs ne 30 proc., o 11 proc.
Portalas "Delfi"", 2008 12 30
Kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai nuo Naujųjų metų augs 11 proc., o ne 20 - 30 proc., kaip buvo planuota anksčiau.
3. Marijampolės savivaldybės skolos prabangai netrukdo
Kazys Kazakevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 12 30
Marijampolės politikai vakar pirmą kartą posėdžiavo naujojoje posėdžių salėje. Už jos įrengimą lėšų ir taip stokojanti savivaldybė liko skolinga per ketvirtį milijono litų. Naujoji Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salė duris atvėrė prieš ketverius metus atidarytame kultūros centre.
4. Palangos savivaldybė išmokėjo 100 tūkst. litų premijų
Portalas "Delfi"", 2008 12 30
Apie dviejų milijonų litų planuotų pajamų į biudžetą šiemet nesurenkanti Palangos savivaldybė neatsilaikė pagundai prieš Kalėdas valdininkams išmokėti premijas.
5. Pigesnėmis cigaretėmis galės prekiauti iki pavasario
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad cigarečių ir kito apdoroto tabako, kuriems maksimali mažmeninė kaina yra nustatyta atsižvelgiant į 18 procentų pridėtinės vertės (PVM) mokesčio tarifą, o akcizas yra sumokėtas iki 2009 m. sausio 31 d., iki 2009 m. kovo 1 d. taikomas 18 procentų pridėtinės vertės mokesčio tarifas.
6. Gyventojai taupo ne pirmojo būtinumo prekių sąskaita
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų šiuo metu perka mažiau buitinių prekių, baldų, kosmetikos bei išleidžia mažiau pinigų laisvalaiko pramogoms, paaiškėjo iš tyrimų bendrovės „Rait” atliktos apklausos.
7. Kitąmet partijos gaus mažiau dotacijų
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Taupyti siekianti naujoji valdžia nurėžė tik nedidelę dalį - 15 proc. - kitų metų biudžete partijoms numatytos dotacijos.
8. Naktinis darbas Seimo kanceliarijai kainavo 25 tūkst. litų
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Už viršvalandžius ir darbą naktimis Seimo kanceliarija darbuotojams turės sumokėti per 25 tūkst. litų.
9. Inicijuojamas Valdovų rūmų finansinis auditas
Portalas "Delfi"", 2008 12 23
Valdančiosios konservatorių frakcijos Seime atstovai inicijuoja Valdovų rūmų projekto finansinį auditą. Tai numatantį Seimo protokolinio nutarimo projektą antradienį užregistravo valdančiosios Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime nariai Audronius Ažubalis ir Mantas Adomėnas.
10. Valdovų rūmai netenka 4 mln. litų, lieka 44 mln. Lt
Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Valdovų rūmams kitų metų biudžete nubraukti 4 mln. litų, numatytų turto įsigijimui. Seimas antradienį 72 balsais už, 11 - prieš ir 18 susilaikius pritarė konservatorės Aurelijos Stancikienės pasiūlymui neskirti asignavimų Valdovų rūmams turtui įsigyti.
11. Seime – plojimai apkarpius lėšas premjero rezidencijos rekonstrukcijai
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Parlamentarai plojimais lydėjo pačių priimtą sprendimą nurėžti 2 mln. Lt premjero rezidencijos Turniškėse rekonstrukcijai.
12. Biudžeto projekte apkarpomos administracinės išlaidos
Portalas "Delfi"", 2008 12 20
Vyriausybė atsižvelgė į dalį parlamentarų pasiūlymų ir nusprendė perskirstyti 55 mln. litų svarstomame kitų metų biudžeto projekte.
13. Seime užsimota sumažinti premjero išlaidas reprezentacijai
Portalas "Delfi"", 2008 12 19
Nors Vyriausybė prašė leisti premjero reprezentacines išlaidas nustatyti pačiam ministrų kabinetui, Seimas penktadienį nutarė, kad pats nustatys premjero reprezentacinio fondo dydį. Jį po svarstymo nutarta sumažinti tris kartus.
14. Diplomatai lėšų nešvaistys
Portalas "Delfi"", 2008 12 18
Užsienio reikalų ministerija (URM) žada 50 proc. mažinti išlaidas reprezentacijai, trečdaliu – išlaidas komandiruotėms.
15. V.Adamkus ragina Vyriausybę įvertinti, kiek pagrįsta „taupymo lygiava“
Portalas "Delfi"", 2008 12 17
Naujosios Vyriausybės ministrus trečiadienį priėmęs prezidentas Valdas Adamkus paragino sudarant biudžetą įvertinti, ar taupymas nepažeis jautrių socialinių sričių.
16. LRT atsisako 7 laidų
Portalas "Delfi"", 2008 12 17
Nuo 2009 m. sausio Lietuvos televizijos (LTV) eteryje nebebus laidų „Tėvai ir vaikai“, „Požiūris“ ir „Emigrantai“.
17. Valdininkams - griežto taupymo režimas
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
Taupymo sumetimais Vyriausybė pirmadienį nusprendė smarkiai apkarpyti išlaidas valdininkų algoms - darbo užmokesčio fondai visoms valstybės žinyboms bus sumažinti 9 proc., arba 1,8 mlrd. litų.
18. Dėl krizės metams bus nukeliamas valstybinių pensijų mokėjimas 5 vaikus išauginusioms motinoms
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
Dėl ekonominės krizės vieneriems metams siūloma nukelti valstybinių pensijų mokėjimą penkis ar šešis vaikus dorai išauginusioms motinoms.
19. Siūloma mažinti valstybės tarnautojų atlyginimus
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
Naujoji Vyriausybė teikia įstatymo projektą, kuriuo kitais metams siūlo sumažinti politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir tarnautojų atlyginimus.
20. KAM 2009 m. „nupjauta“ beveik 170 mln. Lt
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
2009 metais valstybės biudžeto asignavimai Krašto apsaugos ministerijai sudarys 1,163 mlrd. litų, t.y. 168,7 mln. litų mažiau nei buvo numatyta anksčiau teiktame socialdemokratu vadovautos Vyriausybės teiktame biudžeto projekte.
Iš viso: 62
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-62]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas