Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apie viską pagalvota maksimaliai


1. Seimas gesina svaigalų pirkėjų pyktį
Lietuvos rytas, 2016 09 28
Perkant alkoholį pardavėjai asmens dokumento turėtų reikalauti tik kilus abejonių dėl pirkėjo pilnametystės. Tai numato vakar Seimo priimta įstatymo pataisa.
2. Seimas pasiryžęs nutraukti prekybininkų akciją
Raimonda Ramelienė, Lietuvos žinios, 2016 09 23
Paskutines dienas skaičiuojantis šios kadencijos Seimas ketina ją baigti skambia nata. Jau antradienį gali būti priimta įstatymo pataisa, išvaduosianti vyresnius nei 18 metų alkoholio pirkėjus iš prekybininkų primestos prievolės rodyti asmens dokumentą.
3. „Lidlas“ bananais viliojo ne tik lietuvius: kitur vyko kur kas baisesni dalykai
Delfi.lt, 2016 06 04
Atidarymo dieną prie parduotuvių nusidriekusios eilės prekybos tinklą „Lidl“ lydi beveik kiekvienoje naujoje rinkoje. Kai kuriose šalyse pirkėjai buvo įsiaudrinę gerokai labiau nei Lietuvoje.
4. Proteste dėl aukštų kainų – kalbos ir apie „Lidlą“
Virginija Spurytė, Delfi.lt, 2016 06 04
Žmonės tęsia pradėta žygį prieš, anot jų pačių, prekybininkų ir verslininkų gobšumą, farmacijos magnatų lobimą sergančiųjų sąskaita, valdžią, kuri tyčiojasi iš savo piliečių. Šeštadienį perpiet į Klaipėdos gatves išėjo apie 100 žmonių, kurie skambiomis kalbomis ragino vienytis, sukilti, nes tik taip galima pasiekti gerovės.
5. VP grupės reikalai – Estijos prokuratūros akiratyje
Matas Noreika, Verslo žinios, 2016 05 25
Estijos generalinė prokuratūra tiria sandorius, kuriais prekybos tinklo „Maxima“ nekilnojamasis turtas buvo parduotas VP grupės akcininkams.
6. „Lidl” – tarp nubaustų už draudžiamus susitarimus Vokietijoje
Delfi.lt, 2016 05 10
Vokietijos konkurencijos tarnyba skyrė 90,5 mln. eurų sumą siekiančių baudų keliems prekybos centrų tinklams dėl kai kurių rūšių alaus, saldumynų ir kavos kainų nustatymo susitarimų.
7. A. Butkevičius paskelbė, kas ir kiek brango
Mindaugas Jackevičus, Delfi.lt, 2016 05 06
Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuvoje labiausiai augo vaisių ir daržovių kainos, tačiau kai kurie produktai pigo.
8. Išaugusių kainų skandale prabilo apie šantažą
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 06
Kainos Lietuvoje nemažėja, nes didžiausias šalyje prekybos tinklas tiekėjams ir gamintojams draudžia prekes kitiems tinklams parduoti mažesne kaina. Taip kalbėjo TV laidos „LRT Forumas“ dalyviai. Prekybininkų atstovai neigia tokius įtarimus – esą panašiai skundžiasi tiekėjai, neatlaikę ne prekybos tinklų, o kitų gamintojų konkurencijos.
9. „Maxima“: atsiprašome, į VSD nesikreipsime
Delfi.lt, 2016 05 06
Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ vadovas atsiprašo dėl penktadienį pasirodžiusių pranešimų, jog bendrovė dėl kitą savaitę organizuojamo prekybos tinklų boikoto ketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD). Bendrovė atsisako ketinimų kreiptis į saugumiečius.
10. „Maxima“ neištvėrė: dėl puolimo kreipiasi į VSD
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 06
Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima“ ketina kreiptis į valstybės institucijas, kad šios ištirtų, ar nesibaigiančios diskusijos apie brangstančias prekes nėra Kremliui palankių jėgų darbas.
11. Estijos „Maximoje“ deficitas: ištuštėjo pieno produktų lentynos
Delfi.lt, 2016 03 12
Prieš savaitę leidinys „Kasulik“ rašė, kad „Maximoje“ ištuštėjo pieno produktų lentynos, tarsi būtų prasidėjęs deficitas. Tada tiekimo sutrikimą susiejo su neseniai atsidariusiu nauju „Maximos“ logistikos centru.
12. Elektrėnų parduotuvėje prekiauta maisto produktais, kurių galiojimas pasibaigęs
Delfi.lt, 2016 03 07
Penktadienį Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai organizavo policinę priemonę, skirtą nustatyti prekybos alkoholio ir tabako gaminiais pažeidimus.
13. „Maxima Latvija“ apskundė nutartį dėl prekybos centro Rygoje stogo griūties
Delfi.lt, 2016 02 17
Prekybos tinklas „Maxima Latvija“ apskundė praėjusių metų pabaigoje Rygos teismo priimtą nutartį byloje pagal pirmąjį iš virtinės ieškinių, pateiktų dėl prekybos centro Zuolitūdės rajone stogo griūties 2013 metais, pareikalavusios daugiau negu 50 žmonių gyvybių, nurodė bendrovės atstovas Janis Beseris.
14. Lietuvis demaskuoja apgaulę: pritaikius 20 proc. nuolaidą, kelnės kainavo brangiau nei be jos
Portalas "Delfi", 2016 01 30
Internete žaibiškai plinta video įrašas, kuriame socialinio tinklalapio „Facebook“ vartotojas Rytis Griežė „giriasi“ per išpardavimą viename iš prekybos centrų nusipirktų kelnių nuolaida.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas