Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apie viską pagalvota maksimaliai


1. Tragedijos dieną Latvijos „Maximoje“ signalizacija suveikė 37 kartus
Portalas "Delfi", 2015 10 29
Remiantis baudžiamosios bylos medžiaga, prieš įvykstant tragedijai 2013 m. lapkričio 21 d. parduotuvėje „Maxima“ signalizacija suveikė 37 kartus. Kaip teigiama bylos medžiagoje, tą dieną prekybos centre dirbo vienas vyriausiasis apsaugos darbuotojas ir du jo padėjėjai.
2. Kaltina gobšumu: aukojo maistą alkstantiems, o pasiėmė kiti
Rūta Pukenė, Portalas "Delfi", 2015 10 23
Po praėjusią savaitę vykdytos „Maisto banko“ akcijos viešoje erdvėje kilo pasipiktinimo banga. Savanoriai įtariami pasisavinę dalį maisto produktų, tačiau šią informaciją akcijos organizatoriai griežtai neigia.
3. „Maxima“ atsisako ilgus metus ją lydėjusio šūkio
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi", 2015 09 21
„Apie viską pagalvota“. Išgirdus šį žodžių junginį tikriausiai daugeliui iškart mintyse kyla „Maxima“ parduotuvės vaizdas. Tačiau nuo šiol šio prekybos tinklo pirkėjai turės pratintis prie naujo šūkio – po ilgų tyrimų ir svarstymų „Maxima“ atsisakė senojo.
4. DNB bankui – bauda už nepagrįstai didelius tarptautinių pervedimų įkainius
Portalas "Delfi", 2015 09 14
Lietuvos banko valdyba AB DNB bankui skyrė baudą už tai, kad bankas taikė nepagrįstai didelius kai kurių tarptautinių pervedimų ir tokių pervedimų lėšų įskaitymo įkainius ir taip pažeidė ES teisės aktų reikalavimą už tokius pervedimus taikyti ne didesnį įkainį nei už nacionalinius mokėjimus, rašoma Lietuvos banko pranešime spaudai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas