Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apie viską pagalvota maksimaliai


1. Paviešino prekybininkų apgaules su akcijomis
Portalas "Delfi"", 2014 07 09
Po darbo apsipirkti skubantiems žmonėms reikėtų neprarasti budrumo ir paskubomis nečiupti išstatytų prekių su nuolaida vos įėjus į prekybos centrą.
2. „Maxima“ šukuoja pasienio rajonus
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2014 06 30
Latvijoje veikiantis prekybos tinklas „Maxima“ darbuotojų ieško Pasvalyje: šiemet birželį į susitikimą Darbo biržoje buvo kviečiami norintys ten įsidarbinti. Latvijoje panašios paieškos nėra.
3. „Iki“ parduotuvėje – krentantis dekoratyvinis elementas
Eglė Indrelytė, Alytusplius.lt, 2014 06 27
„Parduotuvėje nuo lubų atsikabino vieno dekoratyvinių elementų, esančių virš kasų, galas. Jis pagamintas iš aliuminio ir plastmasės, todėl yra labai lengvas“, - teigė bendrovės „Palink“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis, komentuodamas trečiadienio atvejį, kai Alytaus centre esančioje „Iki express“ darbo metu pradėjo kristi konstrukcijos. Parduotuvėje tuo metu buvo ir jos darbuotojai, ir pirkėjų.
4. Istorinė proga atsiimti iš bankų permokėtas palūkanas
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2014 06 12
Šiemet birželį Europos Sąjungos Teisingumo Teismas priėmė sprendimą kartelio byloje, kuri leidžia siekti žalos atlyginimo daug didesnėms masėms žmonių. Advokatai mano, kad kartelinio susitarimo byla liftų ir eskalatorių įrengimo bei priežiūros rinkoje tapo precidentu ir leidžia siekti žalos atlyginimo dėl nustatyto bankų kartelio.
5. Tikrintojai snaudžia, o parduotuvė skęsta
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 22
Nors Statybų inspekcija dar žiemą sulaukė skundų dėl savavališkų darbų ant parduotuvių stogų, neskubėjo drausminti skandalingai pagarsėjusio šešėlinio milijonieriaus Sergejaus Rachinšteino darbininkų.
6. Iš „Akropolio“ saugyklos pavogti turistės daiktai: atsakingų nerasta
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2014 01 31
Apsilankymas sostinės „Akropolyje“ dviems viešnioms iš Baltarusijos baigėsi nemaloniai: viena jų patyrė beveik 100 EUR (345,28 Lt) nuostolį.
7. „Norfai” ir „Rivonai” – 90 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2014 01 24
Konkurencijos taryba bendrovėms „Norfos mažmena” ir „Rivona“ skyrė bendrą 90 tūkst. Lt baudą. Bauda skirta dėl Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo, kuris reguliuoja prekybininkų ir tiekėjų santykius, nuostatų nesilaikymo.
8. „Norfoje“ aptiko nelegalę: aš dar tik mokiausi dirbti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 01 09
Prekybos centre „Norfa“ mažiausiai dvi dienas vienai darbuotojai nelegaliai leidusi dirbti parduotuvės vedėja Anželika Dūkštienė į valstybės biudžetą turės sumokėti 500 litų baudą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas