Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apie viską pagalvota maksimaliai


1. Vilniečiams apkarto „Maximos“ kaimynystė
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 05
Seimo kontrolieriaus tarnyba nurodė Vilniaus miesto savivaldybei imtis priemonių, kad būtų sumažintas triukšmo lygis prie visą parą dirbančio prekybos centro „Maxima“, Mindaugo gatvėje. Dėl triukšmo kontrolieriams pasiskundė aplinkinių namų gyventojai.
2. Darbo inspekcija pakilo į kovą už „Norfos" kasininkes
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 03
Prekybos centrų „Norfa" kasininkės ir kiti salės darbuotojai turi teisę žinoti, kokį tiksliai atlyginimą gaus kiekvieną mėnesį.
3. „Maxima“ gerina įvaizdį didindama įstatinį kapitalą
Portalas "Delfi"", 2008 12 01
Akcininkų sprendimas net 360 kartų padidinti mažmeninės prekybos tinklą valdančios bendrovės "Maxima LT" įstatinį kapitalą gali reikšti, kad verslą ar jo dalį rengiamasi parduoti.
4. „Maximai“ neleista tiekti kiniškų konservuotų žirnelių
Portalas "Delfi"", 2008 11 27
kokybės reikalavimų uždraudė UAB „Maxima LT“ tiekti į rinką 5,4 t kiniškų konservuotų žaliųjų žirnelių „Delikat“ ir UAB „Arimex“ - 34,9 t džiovintų bananų iš Vietnamo siuntas. Visa ši produkcija bus sunaikinta arba saugiai išgabenta iš Lietuvos, praneša VMVT.
5. „Maxima“ „skandina“ Rokiškio autobusų stotį
Aldona Minkevičienė, Portalas "Delfi"", 2008 11 19
„Maximos“ pažadai Rokiškyje statyti du prekybos centrus ištirpo greičiau nei pirmasis sniegas. Didžiausias smūgis – Rokiškio autobusų parkui, iš valstybės už 200 tūkst.
6. „Rimi“ pažadų dėl prizų už lipdukus netesėjo
Portalas "Delfi"", 2008 10 16
„Rimi“ pirkėjai liko kvailio vietoje. Šio prekybos centro akcijoje dalyvavę ir jos lipdukus, kuriuos galima iškeisti į stalo įrankius, rinkę pirkėjai iki šiol maitinami pažadais, o ne trokštamais prizais, rašo "Lietuvos ryto" priedas "Sostinė".
7. „Maximai“ — 100 tūkstančių litų baudelė
ATN.lt, Portalas "Delfi"", 2008 10 16
Didžiausią prekybos tinklą šalyje turinti bendrovė „Maxima LT“ nubausta 100 tūkstančių litų bauda. Konkurencijos taryba šįryt tokį sprendimą priėmė apsvarsčiusi bendrovės 2002-2006 metų veiklą.
8. Konkurencijos taryba stabdo „Maximos” plėtrą
Portalas "Delfi"", 2008 09 18
Ketvirtadienį vykusiame Konkurencijos tarybos posėdyje nuspręsta apriboti mažmeninės prekybos bendrovės „Maxima LT” plėtrą kai kuriuose regionuose. Plėtra apribota Vilniaus, Klaipėdos ir Marijampolės miestuose. Toks sprendimas priimtas dėl galimai dominuojančios bendrovės padėties.
9. Alytaus derybininkų veiksmus tirs Marijampolės prokurorai
Rita Krušinskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 09 10
Prokurorai aiškinsis, ar Alytaus miesto savivaldybės tarnautojai nepiktnaudžiavo tarnyba ir neviršijo įgaliojimų. Kauno apygardos prokuratūros pavedimu Marijampolės prokurorai jau pradėjo ikiteisminį tyrimą. Manoma, kad savivaldybė ir miesto bendruomenė dėl valdininkų veiksmų patyrė daug žalos.
10. Įstatymuose – spragos, kišenėse – milijonai
Jolita Skinulytė, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2008 08 28
Garsusis "VP dešimtukas" dar kartą parodė, kaip talentingai sugeba naudotis įstatymų spragomis. Politikai tik rinkimų išvakarėse apsižiūrėjo, kad verslininkai iš nieko uždirbo 800 mln. litų.
11. „Maximos“ darbininkė pasijuto verge
Inga Kontrimavičiūtė, Dienraštis "Sekundė", Portalas "Delfi", 2008 07 11
Pusmetį vienoje „Maximos“ parduotuvėje išdirbusi panevėžietė tvirtina daugiau prekybos centrų siūlomu darbu nebesusiviliosianti. Dvidešimt pirmojo amžiaus vergės – taip save ir buvusias savo koleges vadina Vigita Deveikytė. Darbą parduotuvėje moteris pasiryžo visam laikui iškeisti į emigrantės dalią.
12. Įtariama, kad „Maxima LT“ vykdė koncentraciją neteisėtai
Portalas "Delfi"", 2008 06 12
Konkurencijos taryba nutarė pradėti tyrimą dėl „Maxima LT“ veiksmų atitikties Konkurencijos įstatymo reikalavimams, susijusiems su koncentracijos kontrolės įgyvendinimu.
13. Apsinuodijusiųjų „Maximos“ bulvių koše Latvijoje - jau 25
Portalas "Delfi"", 2008 06 04
Kiekvieną dieną auga skaičius žmonių, Latvijoje apsinuodijusių „Maximos“ bulvių koše, praneša DELFI.lv. Šiuo metu jų yra jau 25, iš jų trims nustatyta salmoneliozė.
14. Žuvies tiekėjai skundžiasi „smaugiami" „Norfos"
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 14
Atėjus metui peržiūrėti tiekimo sutartis gamintojams ir prekybos tinklams, pasigirsta priekaištų vieni kitiems lavina.
15. Tiekėjai kyla prieš prekybininkus
Irma Janauskaitė, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2008 05 12
Gamintojai ir tiekėjai įspėja, kad, įstatymais nesuvaldžius didžiųjų prekybos tinklų, šie dar labiau įsigalės. O tai leis jiems dar labiau kelti kainas. Gamintojai ir tiekėjai verčiami kredituoti prekybininkų veiklą. Prekybininkų atstovo teigimu, būtų keista, jei rinkos ekonomikos šalies valdžia imtų reguliuoti komercinius verslo santykius, praneša LTN „Panorama“.
16. Vilnius grasina „Iki” įtraukti į „juodąjį sąrašą”
Evaldas Utyra, Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 04 29
Vilniaus miesto savivaldybės Trišalė taryba nurodė parduotuvių tinklą „Iki“ valdančiai bendrovei „Palink“ sugrąžinti į darbą buvusią parduotuvės direktorę, atleistą iš karto po profesinės sąjungos įkūrimo. Priešingu atveju miesto valdžia perspėja galinti „riboti kontaktus su socialiai neatsakinga įmone“.
17. Seimo kontrolierius pradėjo tyrimą dėl agresyvaus „Akropolio“ saugos darbuotojų elgesio
Portalas "Delfi"", 2008 03 20
Seimo kontrolierius Romas Valentukevičius savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo žmogaus teisių ir laisvių pažeidimo pagal interneto tinklalapyje DELFI paskelbtą informaciją apie agresyvų saugos darbuotojų elgesį su piliečių iniciatyvine grupe, rašoma Seimo kontrolieriaus įstaigos pranešime.
18. Klaipėdos „Akropolio“ apsaugininkams dėl savivaliavimo gresia baudos
Portalas "Delfi"", 2008 03 20
Klaipėdos miesto 3-asis policijos komisariatas baigė tyrimą dėl "Akropolio" apsaugos darbuotojų savivalės ir smurto prieš piliečių iniciatyvinės grupės narius, rinkusius parašus dėl Atominės elektrinės įstatymo pripažinimo netekusiu galios rašoma tinklalapyje www.slibinas.lt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas