Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


161. Ministro patarėją iš kėdės išvertė pokeris
Gediminas Pilaitis, Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2017 01 24
Vakar iš sveikatos apsaugos ministro patarėjo pareigų pasitraukė Artūras Mažrimas. Nors valdininkas tai padarė paaiškėjus, jog jis anksčiau buvo įklimpęs į azartinius lošimus, ministras prabilo, kad kažkas bando kenkti jo kovai su korupcija.
162. G. Kildišienė Seimą palieka tuščiomis
Jurga Tvaskienė, Lietuvos žinios, 2017 01 24
Nors parlamentarės mandato atsisakanti Greta Kildišienė negaus išeitinės kompensacijos, jos sprendimas trauktis Lietuvai kainuos maždaug 700 tūkst. eurų - tokios sumos prireiks naujiems rinkimams Anykščių-Panevėžio apygardoje surengti.
163. Laivininkai jėgas stiprins aljansais
Vida Bortelienė, Lietuvos žinios, 2017 01 24
Pietryčių Azijos laivų statyklų konkurencinį pranašumų vienos Europos valstybės stengiasi atsverti subsidijuodamos užsakymus, kitos - mokesčių lengvatomis. Verslas jungiasi į susivienijimus ir ekonominio balanso siekia pertvarkydamas valdymų.
164. Lietuviško verslo pirkiniai – vakariečių įmonės
Eglė Markevičienė, Verslo žinios, 2017 01 24
Lietuvos statybos, transporto, pramonės įmonės vis dažniau priima sprendimą plėstis Vakarų Europoje įsigydamos panašaus profilio vietos įmonę. Anot ekspertų, ateityje tokių pirkinių bus vis daugiau - šis modelis leidžia greičiau įsitvirtinti rinkose, panaudoti čia pažįstamus prekių ženklus ir vietos darbuotojų potencialą.
165. „Maxima LT“ palieka R. Gorbačiovas ir kiti padalinių vadovai
Delfi.lt, 2017 01 23
UAB „Maxima LT“ valdybos sprendimu nuo šių metų sausio 24 dienos keičiama bendrovės valdymo struktūra. Nuo šiol per papildomą grandį valdyti Pirkimų, Komercinės analizės ir Marketingo departamentai tampa tiesiogiai pavaldūs „Maxima LT“ generalinei direktorei Kristinai Meidei.
166. A. Butkevičius apie išsinuomotą „Audi Q7”: gailiuosi, kad to nepadariau
Ugnė Karaliūnaitė, Delfi.lt, 2017 01 23
Atsisakančios Seimo narės mandato Gretos Kildišienės ir jos naudoto automobilio „Range Rover“ istorija privertė visuomenę nukreipti žvilgsnį ir į kitų parlamentarų naudojamus automobilius.
167. A. Butkevičiaus automobilio „Audi Q7“ nuoma – iš energetikos ir NT įmonės
Delfi.lt, 2017 01 22
Valdantieji socialdemokratai paragino koalicijos partnerius Valstiečių ir žaliųjų sąjungą nedelsiant pateikti faktinus įrodymus dėl Gretos Kildišienės galimybių naudotis automobiliu.
168. Traukiasi kazino prasilošęs sveikatos apsaugos ministro patarėjas
Klaipėda, 2017 01 21
Iš pareigų traukiasi sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patarėjas Artūras Mažrimas, kuruojantis antikorupcinius klausimus, šeštadienį pranešė TV3 Žinios.
169. Kurti verslo imperiją padėjo armėnas ir ūsai
Vakaris Deksnys, Lietuvos rytas, 2017 01 21
Trąšos, herbicidai ir kitokie žemės ūkiui skirti chemikalai, rusiški kombainai - seniai žinoma, ką pardavinėja „valstiečių" lyderio Ramūno Karbauskio įkurtas Agrokoncernas. Tačiau naujiena tapo tai, kad siūlo ir lengvuosius automobilius.
170. „Valstiečiai“ – nedarbo partija
Justinas Argustas, Lietuvos žinios, 2017 01 21
Seimo rinkimus laimėję Ramūno Karbauskio „valstiečiai“ iš partijos sekretoriato atleido visus darbuotojus, tad jau kurį laiką Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) - nė vieno oficialiai dirbančio asmens. Tai vienintelė šalyje parlamentinė partija, apsieinanti be atsakingojo sekretoriaus. Esą jam samdyti neužtenka pinigų.
171. R. Karbauskis: G. Kildišienė atsisakys mandato
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2017 01 20
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad į skandalus įsivėlusi Greta Kildišienė atsisakys Seimo nario mandato. „Paskelbta informacija, po kurios yra Seimo narės sprendimas pasitraukti iš Seimo“, - DELFI sakė R. Karbauskis.
172. Paviešino D. Bradausko pokalbius: pribloškianti leksika
Ugnė Karaliūnaitė, Delfi.lt, 2017 01 20
Finansų ministerija paviešino kai kurias penktadienį atleisto Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovo Dainoro Bradausko ir koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio pokalbių ištraukas.
173. R. Valentukevičius leidžia suprasti, kad trauksis iš einamų pareigų
Delfi.lt, 2017 01 20
Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas Romas Valentukevičius leidžia suprasti, kad pasitrauks iš einamų pareigų, ką padaryti jį ragino Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
174. Galimos korupcijos Panevėžio rajone tyrime – šeši įtariamieji
Delfi.lt, 2017 01 20
Teisėsaugos tyrime dėl galimo piktnaudžiavimo ir kyšininkavimo vykdant viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje įtarimai pateikti šešiems asmenims – savivaldybės tarnautojams ir vienos įmonės atstovams, informavo Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
175. VMI viršininkas D. Bradauskas atleidžiamas iš pareigų
Martynas Žilionis, Ugnė Karaliūnaitė, Delfi.lt, 2017 01 20
Penktadienį finansų ministras Vilius Šapoka paskelbė ministerijos komisijos atlikto tyrimo išvadas. Jomis nustatyta, kad Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovas Dainoras Bradauskas padarė tarnybinį nusižengimą – jam skirta griežčiausia nuobauda.
176. Turtingiausias Druskininkų politikas traukiasi iš kurorto tarybos
Romas Sadauskas - Kvietkevičius, Delfi.lt, 2017 01 19
Buvęs Ričardo Malinausko varžovas mero rinkimuose, liberalas Valdas Trinkūnas kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją pranešdamas, kad atsisako Druskininkų savivaldybės tarybos nario mandato.
177. Garsiai porai padus jau svilina ir bendražygiai
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2017 01 19
Į skandalą dėl automobilio panirusius Ramūną Karbauskį ir jo globotinę Gretą Kildišienę pradėjo spausti net saviškiai: premjeras Saulius Skvernelis paragino paviešinti sutartį, o Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė - pripažinti klaidą ir atgailauti.
178. R. Karbauskis vargsta, o mazgai neatsimezga
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2017 01 18
Kalbų daug, o aiškumo vis nėra. Taip atrodė „valstiečių" lyderio Ramūno Karbauskio ir jo pavaduotojos Gretos Kildišienės pastangos užglaistyti kilusį skandalą, į kurį šie valdantieji, regis, giliai įklimpo.
179. Aferisto burtažodis: aš juk esu dirbęs ir STT
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2017 01 18
Iš kolegų pinigų prisirinkęs, bet namų taip ir nepastatęs buvęs STT pareigūnas į aferą buvo įtraukęs ir savo žmoną. Tačiau teismas patikėjo, kad muzikos mokytoja su statybomis neturi nieko bendra.
180. Buvęs vidaus reikalų viceministras įsidarbino pas premjerą
Delfi.lt, 2017 01 17
Vidaus reikalų ministerijoje su Sauliumi Skverneliu praėjusioje kadencijoje dirbęs Elvinas Jankevičius tapo ministro pirmininko patarėju.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas